IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    изпрати ми ги още тогава Споко, щях да ти напомня, ако имаше проблем - принцип ми е да не налагам двойни стандарти.
    Успех със стъридж - ще ми е кеф да ти преведа сумата от там
    Трябва да си получил смс за превод 30 лв...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Пичове, ще махна полкича от двете платени лиги довечера - за съжаление само той не е внесъл пари по сметката ми, а въпросът си е принципен и не е коректно при положение, че съм изпратил сметките преди около месец
      Директно го махай.

      Какво ще чакаме 3-4 кръга, за да видим, как ни се справя отбора, за да решим дали да играем на пари ли?
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
        Аз дадох ли ти 20 лв. за лигата без смени? Имам да ти давам и едни 30 лв. от едно друго нещо и да знам дали са 30, или 50?!
        изпрати ми ги още тогава Споко, щях да ти напомня, ако имаше проблем - принцип ми е да не налагам двойни стандарти.
        Успех със стъридж - ще ми е кеф да ти преведа сумата от там
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Това не ми е проблем, принципно, а и бях предостатъчно политически коректен - писах му 2 лични съобшения и съм дал 2 седмици над крайния срок, преди да го оповестя тук като проблем и съответното решение за него. Принципно искам да играят колкото се може повече хора в платената (безплатната също ми е интересна, но Кубертеновият принцип ми е малко чужд), но не е коректно към останалите.
          И все пак, ако 4 човека решат, че полки трябва да остане, независимо, че все още не е внесъл парите, ще си ревизирам решението - демокрация сме все пак Но въпросът е чисто принципен и както са коректни всички, така трябва да е коректен и той, независимо, че сумата е дребна!
          Аз дадох ли ти 20 лв. за лигата без смени? Имам да ти давам и едни 30 лв. от едно друго нещо и да знам дали са 30, или 50?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
            Рискуваш и теб да те сложи в подписа си.
            Даже и отбор може да кръсти на твое име, макар Никола да му е фаворита засега.
            Това не ми е проблем, принципно, а и бях предостатъчно политически коректен - писах му 2 лични съобшения и съм дал 2 седмици над крайния срок, преди да го оповестя тук като проблем и съответното решение за него. Принципно искам да играят колкото се може повече хора в платената (безплатната също ми е интересна, но Кубертеновият принцип ми е малко чужд), но не е коректно към останалите.
            И все пак, ако 4 човека решат, че полки трябва да остане, независимо, че все още не е внесъл парите, ще си ревизирам решението - демокрация сме все пак Но въпросът е чисто принципен и както са коректни всички, така трябва да е коректен и той, независимо, че сумата е дребна!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Пичове, ще махна полкича от двете платени лиги довечера - за съжаление само той не е внесъл пари по сметката ми, а въпросът си е принципен и не е коректно при положение, че съм изпратил сметките преди около месец
              Рискуваш и теб да те сложи в подписа си.
              Даже и отбор може да кръсти на твое име, макар Никола да му е фаворита засега.

              Коментар


              • Пичове, ще махна полкича от двете платени лиги довечера - за съжаление само той не е внесъл пари по сметката ми, а въпросът си е принципен и не е коректно при положение, че съм изпратил сметките преди около месец
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  до края на следващия кръг - т.е. 14.09 по някое време на обяд но може да я позлваш и за този кръг, ако искаш
                  Май имам нужда
                  Дано остане време
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Кога е крайният срок за уайлд картата в лигата без смени?
                    до края на следващия кръг - т.е. 14.09 по някое време на обяд но може да я позлваш и за този кръг, ако искаш
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Хеджирайте Аз си мсля, че няма да има много голове и не би следвало капитани да са играчи на Ливърпул или МЮ
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Кога е крайният срок за уайлд картата в лигата без смени?
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          E кoй ще го купува като очаква да му вкарат 2-3 гола? Все едно аз да си купя Суарез и да го сложа капитан в следващите 3-4 кръга
                          Аз си слагам Ван Пръцко капитан... Така се хеджирам сериозно..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Не виждам, как това може да стане.
                            Ще го шитнат.И на всичкото отгоре няма да могат да купят никого.Само сЕди и гледай.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Суарез ще бъде продаден в понеделник.Не го бройте него.
                              Не виждам, как това може да стане.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Суарез ще бъде продаден в понеделник.Не го бройте него.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X