IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Груйче, в момента паля свещи да не вкараме гол само и само, за да ми влезе Колман с клийн шиийт и бонус.

    Ще почина от смях. Заклевам се. баахахахахахахахахахха

    И Норич вкараха. ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА
    Last edited by Nikola; 04.12.2013, 23:26.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

      Немаш научаванка Груйче.
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • мда, и понеже късметът няма значение и тъкмо се бях зарадвал, че фонте не играе, за да ми влезе забалета, сега фонте влиза за няколко минути като резерва - ама какво по-логично от това А и азар вкара втория си гол, абе просто е.... Сега очкавам и гол от Тери и още един от ЪЪ-то, за да е пълна простотията
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • не е истина просто - бях убеден, че ако сменя ЪЪ-то, което направих в последния момент, той ще вкара гол Само като видях резултата към момента на Сити от 0:2 и бях убеден, че тъпакът има или асистенция, или гол- е, има гол, а забалета е с асистенция, а аз в последния момент пуснах морисън. Всъщност май тъпака съм аз
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Абе другари, тия двама късметлии се обиждат на късметлия месеци наред и още не им е омръзнало ...
            тоа па не се обиждаме, а само споделяме факти - аз съм роден под щастлива звезда, а Колеца просто си е калитар
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Абе другари, тия двама късметлии се обиждат на късметлия месеци наред и още не им е омръзнало ...
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Ти самият не моеш да разбереш или по-точно осъзнаеш какво огромно количество късмет те е затрупало - във всеки един момент, в който нещата са против теб, някой от цървулите в отбора ти, прави топ 3 от кръговете в живота си Затова и не се впечатлявам за уорд - това беше ясно като бял ден: един от най-слабите отбори в лигата (реално най-слабия) се среща с отбора разбил тотнъм като гост с 3:0 и естетвено, повече от логично е, да го бие с чиста мрежа Ми що пък да не е логично Че то и за руни е повече от логично ван перси да се контузи и руньо да вкара 3 от псоледните 4 гола на юнайтед и да подаде за 4-ия, нищо че е трябвало да бъде изгонен още в 5-тата минута, но поредния хомосекшуъл си е затворил очите Или пък какво по-логично да няма дузпа за челси, но да я дадат в 95-тата и да я бие един от най-слабите в мача - Азар, което му носи на секундата 8 точки. А какво да кажем пък за головете на колмън и тери миналия кръг - ей-така, понеже те и двамата са голмайсторите на отборите си

                Няма лощо, да не ме разбереш погрешнп -аз пък се кефя, че ти върви (макар ч ее малко за моя сметка, но..) - по-добре на мой познат да върви, а не на непознат Само въпрос на време е лудата ти калитарщина да спре и тогава какво ще правиш?

                Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                Груйче, защо не ревеш за Ward? Даде ми 8 точки момчето.

                Имам и друг въпрос. Ако считаш, че отбора ми е толкова зле в дефанзивен план можеш ли да сметнеш, колко точки е дала защитата ми и колко твоя? Нямам представа, какво ще излезе, но мисля, че няма да има някакви фрапантни разлики.

                Халфовата линия ми е нарочно такава. Просто искам да играя с трима нападатели, които мога да слагам капитани във всеки един мач. За сега ми се избива решението. Сметни колко точки са ти дали Реми и Озил и колко са ми дали Азар и Рууни за последните 5 кръга. Много е важно да не се се самосугистицираш, че отбора ти е добър. Набивай бързо -4ката, за да не страдаш.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Груйче, защо не ревеш за Ward? Даде ми 8 точки момчето.

                  Имам и друг въпрос. Ако считаш, че отбора ми е толкова зле в дефанзивен план можеш ли да сметнеш, колко точки е дала защитата ми и колко твоя? Нямам представа, какво ще излезе, но мисля, че няма да има някакви фрапантни разлики.

                  Халфовата линия ми е нарочно такава. Просто искам да играя с трима нападатели, които мога да слагам капитани във всеки един мач. За сега ми се избива решението. Сметни колко точки са ти дали Реми и Озил и колко са ми дали Азар и Рууни за последните 5 кръга. Много е важно да не се се самосугистицираш, че отбора ти е добър. Набивай бързо -4ката, за да не страдаш.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Груйче, само ти можеш да каже на нещо, което се повтаря за 5 поредна седмица, че е късмет, но това е добре за мен, защото не само ти наваксах бая точки, но и те задминах. Взимай Руунката и не си криви душата, че след двата гола и една аситенция, които очаквам утре пак ще оревеш форума.
                    aко си толкова убеден, що не вързахме басче - и без това нямам рунтавото, нправо ше ме отнесеш още този кръг А че ме задмина - задмина ме, факт неоспорим, но както знаеш, това е просто флуктуация на пазара, още в сряда, ще се върнем back to basics
                    П.С. Борът ти е проблем, факт, защото е отличен вратар и ти даде много точки, а и сега има нарисуван (уж) мач, така че си е загуба, но Янузай си беше грешка и ти го знаеш, но просто нямаш кой читав да купиш, щото си набил всичко в руни. Разбирам стратегията ти и в последните кръгове тя сработи, така че явно е била добра (или поне по-добра от моята, щом си ме изпреварил), но палачинката се обръща, ван перси се връща и руньо си бичи стандартните 4-5 точки средно на кръг - вервай ми А отборът ти е изключително зле в защитен план и щеше да го разбереш още миналия кръг, ако не беше лудият късмет с голове и на тери, и на Колман да не говорим, че в полузащита си само с трима, защото нито Уорд-прайс, нито новото дърво, което и да си взел, освен ако не си ме копирал с морисън, стават за нещо и реално разчиташ на липсата на Перси, а както казах, Перси все ще се завърне, щото видно е, че без него не можете да биете. А да не говорим, че рунтавият борсук е на едно картонче от наказание, което може да отнесе още утре, макар че трябваше да го изгонят по-предишния кръг, та сега щеше да си поне 30 точки след мен
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Виждам отлично - огромен късмет
                      Груйче, само ти можеш да каже на нещо, което се повтаря за 5 поредна седмица, че е късмет, но това е добре за мен, защото не само ти наваксах бая точки, но и те задминах. Взимай Руунката и не си криви душата, че след двата гола и една аситенция, които очаквам утре пак ще оревеш форума.
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • Наложи ми се да продам Янузай и Боруц и изгубих доста value.

                        Добре поне, че днес 5 от играчите ми се качиха, като стойност та да наваксам лекинко.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Ти му виж на Руунката последните 5 кръга, какви са му и се сети, какво ще се случи.
                          Виждам отлично - огромен късмет, че перси не играе и при това положение е единствен (почти, защото и грахта, и уелбека му имат респекта и не се мотата пред него, а бие и дузпите, когато перси го няма) нападател. ше се върне персийчето и рантавото ще записва гол на 3 мача по веднъж, както стандартно се случва Ако не в сряда, то през уикенда би следвало да е резерва
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Ти му виж на Руунката последните 5 кръга, какви са му и се сети, какво ще се случи.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                              :Аз ще бодна Руунката капитан, за да може да те боли тебе двойно, като шие в захлас Карамелите.

                              Суарез го имам така че болката там ще бъде наполовина.
                              ха, ти си знаеш, но като ти знам късмета, най-вероятно руни ще го сложат резерва и като вице ще ти влезе суарез, а за заместник на рунката ще се появи некое дърво, което си сложил резерва, пък то е направило кръга на живота си
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • :Аз ще бодна Руунката капитан, за да може да те боли тебе двойно, като шие в захлас Карамелите.

                                Суарез го имам така че болката там ще бъде наполовина.
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X