IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Получих сумата от Саурон и Саурон+1
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Същата е, няма промени
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Платена стандартна:

        1. Грую - платил
        2. Бънд - платил
        3. Мад скуод бойс - платил
        4. Уил григ'с он файъ - платил
        5. Чардафон - платил
        6.Sauron
        7.Sauron +1

        Сметката същата ли е като миналата година?Райфайзен?
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
          Айде зачесвайте новото фентъзи,че с тези цени ще има бая мислене.Чакам и инфо дали ще има нова платена лига че съм зарибил и един приятел да участва,както и правилата дали ще са същите.Успех на всички
          Па мно'о ясно, че ще има, баси

          Та значи, по традиция, ще си има 4-те лиги - безплатна стандартна, безплатна главъ-у-главъ, платена стандартна и платена лига без смени. Довечера едва лище ги направя, ама тия дни ще е и ще пусна кодовете за безплатната тук, а за платените - на лично

          И така, да се пишем вече в такъв случай:

          Платена стандартна:

          1. Грую - платил
          2. Бънд - платил
          3. Мад скуод бойс - платил
          4. Уил григ'с он файъ - платил
          5. Чардафон - платил

          Платена лига без смени:
          1. Грую - платил
          2. Муси - платил
          3. Гегенпресинг - платил (него не съм го питал, но 20 кинта му висят по сметка при мен )

          Разпределението на парите ще е подобно на миналогодишното, но зависи от броя участници. Правилата са си същите и за двете лиги, ако няма някакви иновации от самото фентъзи Айдеееееее
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Айде зачесвайте новото фентъзи,че с тези цени ще има бая мислене.Чакам и инфо дали ще има нова платена лига че съм зарибил и един приятел да участва,както и правилата дали ще са същите.Успех на всички
            Liverpool Forever

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              E, чакай да я пуснат де, май тази седмица ще стане и ...
              Абе да ръчна аз пък ....
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Пичове, остана 1 месец до началото на новия сезон. Правим ли нещо тази година или ...
                Миналата година още Юни месец (мисля) се орагнизирахме. Вярвам, че ще успеем и сега.

                За платена лига "No Subs":
                1. Mussi

                За свободна лига " ГлавЪ у ГлавЪ":
                1. Mussi
                E, чакай да я пуснат де, май тази седмица ще стане и ще пусна събирателния списък, че да се пишем у него Инче за имането, ще има със сигурност от всички видове - трябва да си връщам за нанесените поражебия от миналия, а и по-миналия сезон, та дано стартирам по-добре тази година
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Пичове, остана 1 месец до началото на новия сезон. Правим ли нещо тази година или ...
                  Миналата година още Юни месец (мисля) се орагнизирахме. Вярвам, че ще успеем и сега.

                  За платена лига "No Subs":
                  1. Mussi

                  За свободна лига " ГлавЪ у ГлавЪ":
                  1. Mussi
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    ...

                    Лига без смени

                    - Първо място - 100 кинта - аз - йееее
                    - Второ място - 40 кинта - Муси - ти си ебати машината, брат, кефя ти се и благородно поздравявам останалите до 5-то място - страхотна игра в последните кръгове
                    - най-добър седмичен - 20 кинта (входа) - Геген-а

                    Честито на всички и най-много на мен Чудесна битка се получи, да се надяваме, че догодина ще е още по-яка, че имам да връщам доста отнесени шамари от тази година. Всички победители да се свържат с мен на лично, за да си има пратя наградите. Може и лично, ако им се разхожда на по виски в София. Успех догодина.


                    Честито на всички призьори от всички лиги!!! Поздрави и кураж на останалите участници и както казват по телевизията в рекламите на националната лотария - играйте и ще спечелите. Аз съм живият пример за това как от отявлен олимпиец (последните 5 години, когато всеки п ът след 19 кръг изоставах с около 1350 точки от лидера) след като ме покри шано-то в последния кръг(въпреки, че обърках капитаните макар и сам да бях предупредил) и дръпнах мощно с 1 /една/ точка пред третия - сори, брат!!!

                    Хубаво лято на всички и доскоро в новото издание на "Фентъзи"-то...

                    Груйче, както ти писах вкарвай ме в новата година, а като решим колко е входа ще мислим останалото
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • Както се казва, не е свършила и на част от народа им се иска да почне Да дам репорт, че всичко е разпратено на победителите, като част от тях вече си платиха и входа за догодина - да отворя скоба, че нищо не събирам, много е рано още, но си ги записвам тук, за да не ги забравя. Та ето и кои вече са дали за догодина:

                      Стандартна лига
                      1. Грую
                      2. Бънд
                      3. Мад скуод бойс
                      4. Уил григ'с он файъ
                      5. Чардафон

                      Лига без смени:
                      1. Грую
                      2. Муси


                      Апропо, само Геген-а от лигата без смени не ми се е обадил къде да му преведа наградата за най-много точки в един кръг в лигата без смени. Успех на всички догодина, а дотогова -хубава почивка
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Ми не, не съм получил никакво ЛС.
                        Иначе догодина си е за догодина - явно и ти си чел фейсбука на Никола, в който се оправдава за неграмотната си игра - бихме ги като маче у дирек на двойки

                        Корекция - получил съм, но беше на стената, а не като съобщение. Пращам, утре трябва да са при теб
                        Last edited by Грую Груев; 22.05.2017, 17:24. Причина: Корекция
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Предполагам, че ме трият защото някой път пиша от телефона, иначе няма друга причина, или защото спечелих
                          Само мога да си представя какви ще са клетвите за догодина
                          Груец, писах ти лс, виж дали си го получил
                          Last edited by RUBLA; 22.05.2017, 17:10.

                          Коментар


                          • Честито и от мен на призьорите!

                            Специални адмирации за победителите в двата турнира ! Груецът, с опит и добре изиграна зимна карта, методично ни настигна и би с разлика, при това без шанс да го догоним, ако ще и четворни кръгове да имаше. Нещо подобно направи и пичът с готиното име и фен на отбор от Лига Европа, с тази разлика, че поведе класирането още, когато Ливърпул бе кандидат за цели три трофея.

                            Догодина повече от мен, така че не се отпускайте!

                            Коментар


                            • Честито на всички печеливши и от мен!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Geno09 Разгледай мнение
                                Благодаря Наистина от доста време бях първи и щеше да ме е яд точно в последния кръг да изпусна първото място. Тая гад Кейн се опита максимално да ме прецака в последните 2 кръга, но благодарение на последния ми трансфер и голове в последните 5 мин на някои мачове удържах първото място
                                Mда, голяма битка беше, честито, гледах отстрани - догодина ще ти е по-трудно, а и го има проклятието на първия - нещо като в ШЛ Драсни едно лично как си искаш наградата.

                                Очаквам и другите да пишат, че няма да ви издирвам един по един, я Ако пък не щете - кажете, ще се почерпя за Ваше здраве.

                                П.С. Абе, Гено, що постоянно те трият
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X