IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на инвеститорите на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
    Който е тръгнал срещу нас не е прокопсал. Чуваш ли Давидов
    Искам тема Аклохолизъм на БФБ.
    Монти, виртуалната кръчма е за други хора.... аматьори . Те си пишат само в украйна, политика и стига толкова. Едно мнение не са драснали в някое пресонялня тема за компания. Така че ние пиачите, мъжете на БФБ, не меките китки като Давидов се нуждаем от истинска тема за пиене. И оптимизма ставаше но някой се помислиха за много велики...така че си искаме темата.
    Извинявам се за правописа и граматическите грешки но пиша през телефона, щото съм на гости и опъвам яко смукача.
    Наздраве
    +111
    само така-аз не съм на гости,но съм предърпал смукача така че да не може да се съпротивлява,а да дава яко благини
    наздраве!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Имам малко ССВ от тези дни и малко ГАЗ на 10,16 ,но вече не съм толкова оптимист за ластик....заради търговото и заради голямо предлагане в банката...
      Дано поне се качват по малко за да се отърва в даден момент...на малка печалба....
      Даже днес продадох една стотица в ГАЗ... над 10, 5...
      15% каза и малко време трябва да се наиграят кратките ( спекуланти ). CCB намери равновесие на 1.5 лв., а ZHBG вече не пада под 0.6 лв. Търговото при GAZ ми прилича като търговото при FIB.

      Коментар


      • Който е тръгнал срещу нас не е прокопсал. Чуваш ли Давидов
        Искам тема Аклохолизъм на БФБ.
        Монти, виртуалната кръчма е за други хора.... аматьори . Те си пишат само в украйна, политика и стига толкова. Едно мнение не са драснали в някое пресонялня тема за компания. Така че ние пиачите, мъжете на БФБ, не меките китки като Давидов се нуждаем от истинска тема за пиене. И оптимизма ставаше но някой се помислиха за много велики...така че си искаме темата.
        Извинявам се за правописа и граматическите грешки но пиша през телефона, щото съм на гости и опъвам яко смукача.
        Наздраве
        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

        Коментар


        • Е къде, къде - в пенсионерския клуб, къде

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Важното е на всички да ни е добре!
            Всяка връзка се гради на взаимни компромиси

            Смукача......
            +111
            дано само тука да не се окаже връзка без обвързване

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Важното е на Ванчо да му е добре.
              Важното е на всички да ни е добре!
              Всяка връзка се гради на взаимни компромиси

              Смукача......
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                Техничарите казват, че CHIM като пробие 2.4 лв. ще станат чудеса.
                А тези дни доста мераклии се събират да купуват ZHBG и CCB. Може би те ще поведат хорото.
                Имам малко ССВ от тези дни и малко ГАЗ на 10,16 ,но вече не съм толкова оптимист за ластик....заради търговото и заради голямо предлагане в банката...
                Дано поне се качват по малко за да се отърва в даден момент...на малка печалба....
                Даже днес продадох една стотица в ГАЗ... над 10, 5...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Ми да 2 дена ембарго и SOFIX на червено
                  Друг път да внимават и да се съобразяват с фактора АЛКОХОЛ НА БФБ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Добре де тук сте се събрали пиячите , ами е...чите къде ще се събираме
                    Ходи при жените.

                    Коментар


                    • Добре де тук сте се събрали пиячите , ами е...чите къде ще се събираме
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        15% ти като консервативен форумец ,още ли смяташ ,че борсата ще се качва през следващите месеци.... и особенно ТИМ позициите...
                        Техничарите казват, че CHIM като пробие 2.4 лв. ще станат чудеса.
                        А тези дни доста мераклии се събират да купуват ZHBG и CCB. Може би те ще поведат хорото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Аз съм по-новичък и не ги знаех тези работи. Нямам никакви претенции къде ще се пише, ако се "поддържа огънчето" съм там .
                          Кажи какво правим с тези табаци? Ти ли си с тези 9 бр. навсякъде? Чакаш ли търгово, пакет, дивидент? Гледам, че и друг колега го вълнува ВТН.....
                          При табака е като при Петрол и Гагарин ,КОРП.......
                          Нашето ще си дойде ,рано или късно...
                          По добре рано....
                          Достатъчно е да се прочете ,че тютюните качват производство и износ.
                          Продажбите са заради търговото....ами ако го направят и е на 40-50 лв.....тогава става мазало...
                          За никъде не бързам....
                          Василев си знае работата ....няма да продава еФтино и Миролио...също....купувал е над 100 лв....даже и да е ефтино ,после с 50 К ще качат цената...пак...
                          Това са баланси на големи търговски дружестнва и банки и не може да има загуба при бичи маркет....
                          Те не са ми спекулативна позиция ,за да бъркам из дупките на феновете на тим...а и да се притеснявам от всяко по голямо изсипване.... дали мажо не е решил да спре благинките...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            15% ти като консервативен форумец ,още ли смяташ ,че борсата ще се качва през следващите месеци.... и особенно ТИМ позициите...
                            Честно да ти кажа не намирам компании, които да са изгодни за покупки, но и не продавам, за да не се мина . При тази ситуация, в средносрочен план очаквам проблеми с кеша, тъй като аз довнасям някакви парички.
                            Ориентирам се лека-полека към други инструменти и други борси.
                            Относно Хим и група - никак не ги харесвам, но смятам, че ще дърпат нагоре. Просто големия продавач /пощите/ вече ги няма. Сега ще трябва време да се балансират портфейлите на купувачите, т.е. купилите от пощите да изкарат някой лев и да останат с бройките, които са им дългосрочни и след това нагоре.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • гледам гърлата дращат форумците в тази тема...наздраве и от мен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Едно време старите кучета пиеха във Виртуална кръчма и сега има доста дългогодишни форумци ..там...
                                Цезар беше един от постоянните посетители... имахме общи интереси тогава към Химко...
                                Та сме пили когато стигна 49 стинки ... след спиране от борсата на 20 ст... и отвори на от 32 и стигна 50 през 2007 г.... весело време....
                                Аз съм по-новичък и не ги знаех тези работи. Нямам никакви претенции къде ще се пише, ако се "поддържа огънчето" съм там .
                                Кажи какво правим с тези табаци? Ти ли си с тези 9 бр. навсякъде? Чакаш ли търгово, пакет, дивидент? Гледам, че и друг колега го вълнува ВТН.....
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X