IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето...(архив до 13.08.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Добрутро гълъбици и орли.
    Ся, с тез гълъби и орли ме караш да влизам в недоумение, да ходя да си правя психологичен профил и да установявам къв архетип съм
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Добро утро лъвове и лъвици- успешен ден
      Мечо коя от тези коли с Махно си избираш или Махно трябва да е само в главата, а не по колите

      Коментар


      • Добро утро, Мечо!
        Добро утро, тайфата!

        Вчера много се засегнах от думите на Чичо, че съм загубена. Върнах лентата назад, припомних си къде съм ходила и в един момент заподозрях къде мое да съм ги ръснала документите. Отидох и както предположих, те си стояха тихо и кротко при очната ми лекарка, от която си купувам разтвора за контактните лещи и ме чакаха да отида и да си ги прибера. Ама и тя /лекарката/ - проклет човек. Не ми се обажда по телефона, за да ме успокои, а стои и ми се хили насреща. То, в кабинета й само документите не си бях забравяла
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Абе мечо биков, какво востание бре, оня ден като стана патакламата се скри в миша дупка, обикновено перкаш едни сто-двеста цитатчета дневно от воле така да се каже, а тогава не посмя да си покажеш носа.
            Мъ голем революционер си, брех брееееххх

            Коментар


            • Добро утро tnm
              Добро утро чета

              Първо востание, после избори или първо избори, после востание
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Добрутро гълъбици и орли.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Давай, тъкмо ще научим нещо ново

                  Русото обожава да се учи.
                  Всъщност я краднах от един вестник.
                  Свинско филе (рибица) , и го нарязвам на карета. Топвам ги в брашно и запържвам в зехтин. Междувременно нарязвам домати на шайби и тях така - в брашно и запържвам з две-три минути. После нарязвам няколко гъби на ситно, фърлям ги в останалата мазнина и добавям сол, черен пипер и малко бяло вино. Докато се сгъсти, нарязвам кисели краставички на шайби, подреждам каретата в една тава, слагам отгоре краставичките, гъбите, и върху тях доматите, и поръсвам с настърган кашкавал. След това в загрята на 300 градуса фурна ръгам тавата за 5-10 минути, и... готово!
                  Ся, не е моя, както казах краднах я от един вестник, но много, много важи.
                  Най-хубавото е че отнема време, и мога да завъртя две водки без строгия надзор на жената.
                  Last edited by Факушкa; 24.04.2013, 03:27.

                  Коментар


                  • Пфу .. баси апетита ме гони тая вечер.

                    Опуках половин кило руска - 200 грама маслини с 300 ракия и още ми хапва да се плющя.

                    Май трябва да си купя тест за бременност - хихи

                    Ха, наздраве!

                    Коментар


                    • Хубава вечер на всички!
                      http://www.youtube.com/watch?v=lXAxtGscJRk

                      п.п.Изборът на точното време е изключително важен за добрият изход на всяко едно начинание и в частност- революциите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение

                        Коментар


                        • Изборът ти е- да въртиш калъча?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Мечо, не си спомням да си казвал. Ще гласуваш ли?

                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Мечо, не си спомням да си казвал. Ще гласуваш ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Като те затиснат руините на свободното мислене/свободно изградените сгради, ще си промениш ракурса.
                                Разбирам го свободното мислене, но отчитам и реалиите на битието/материалния свят. Другото е красива илюзия. Красива, но илюзия. Бонбонче с кукичка нанизана на него. Стръв.
                                Всъщност, осъществимо е, но сред изключително тесен кръг от хора.
                                А, те щото руините на компетентното мислене не ни затискат вече 23 години.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X