IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Хубаво време, движи се тя, просто си върви, в началото нищо особено като настроение, но постепенно почва да се вглежда в хората, просто ей така. Забелязва, че се движи сама, почва да си мисли, че е хубаво да върви с някой друг. Почва да си мисли за него. И преминаваме към мисленето за секс
    Това е първият сценарий! Но могат да бъдат различни
    Last edited by artemida_sofyanska; 17.09.2012, 13:05.
    There is no right way. Only your own way!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Не е сложно, но нещо трябва да ги провокира тези мисли.

      Поздравления! Вкарахте ме в Разговора.
      Хубаво време, движи се тя, просто си върви, в началото нищо особено като настроение, но постепенно почва да се вглежда в хората, просто ей така. Забелязва, че се движи сама, почва да си мисли, че е хубаво да върви с някой друг. Почва да си мисли за него. И преминаваме към мисленето за секс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
        Мхм ако искаме, но за нас не е въпрос на количествено отношение, а на качествено такова докато при вас....като искате...каквото и да е, само
        Само да мърда!
        Ударението е на Ъ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Този израз пък, ако го чуя "на живо" и веднага бих те отсвирил.
          Ха ха определени изрази се ползват точно с определен умисъл (особено на живо) с цел "всеки да си знае мястото" и да не си "мисли глупости". Няма предвид теб, по принцип
          There is no right way. Only your own way!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Може сложно да си мисли за секс.
            Не е сложно, но нещо трябва да ги провокира тези мисли.

            Поздравления! Вкарахте ме в Разговора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Вълчо, това са си ваши блянове, но щом ви помагат- няма лошо.

              Върви си значи Тя и просто си мисли за секс. Сериозно?
              Може сложно да си мисли за секс.

              Коментар


              • Вълчо, това са си ваши блянове, но щом ви помагат- няма лошо.

                Върви си значи Тя и просто си мисли за секс. Сериозно?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Абе дайте му на Слепеца да я види.

                  Нищо и няма на момичето, добра външност, ниско самочувствие, идеална комбинация

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                    Дишай дълбоко и не се обяснявай, брат ми
                    Този израз пък, ако го чуя "на живо" и веднага бих те отсвирил.

                    Коментар


                    • Дедо да се включи в секс-темата:
                      Една жена не мислела за секс само като минава по мост, или я гони зло куче.
                      В днешно време зли кучета почти нема, а мостовете са си стабилна, та....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                        И това не ми дават да видя ...
                        Ша проверя от дОма...

                        Лека вечер на всички ...
                        Абе дайте му на Слепеца да я види.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Не ме разбирай погрешно.
                          Като говоря за вашето отношение към секса и партньора в никакъв случай не вкарвам критика.
                          Дори напротив - това ви прави привлекателни.

                          Просто отбелязвам разликите в нашето (моето) и вашето мислене.
                          Дишай дълбоко и не се обяснявай, брат ми

                          Enigma - Now We Are Free - https://www.youtube.com/watch?v=JhRZ...ayer_embedded#!

                          Каквито и да сме всеки прави някакъв компромис някъде, докато може, за да се чувства по някакъв начин примерно
                          There is no right way. Only your own way!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            Мхм ако искаме, но за нас не е въпрос на количествено отношение, а на качествено такова докато при вас....като искате...каквото и да е, само да е
                            Не ме разбирай погрешно.
                            Като говоря за вашето отношение към секса и партньора в никакъв случай не вкарвам критика.
                            Дори напротив - това ви прави привлекателни.

                            Просто отбелязвам разликите в нашето (моето) и вашето мислене.

                            Коментар


                            • Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

                              Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                              И това не ми дават да видя ...
                              Ша проверя от дОма...

                              Лека вечер на всички ...
                              Блондинка дългокоска с много силикон, нежно намазан с розово червило Лека!
                              There is no right way. Only your own way!
                            Working...
                            X