IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето...(архив до 13.08.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
    Сега има само циганки за по кутия Виктори.. Гнус. И момченца циганета - втори гнус.. Но там е рая на дивите гъби.. Къде ги берат даже не питам, да не повърна преди да почна да ги ям....
    Искам да ти кажа, че поемаш голям риск с тези "диворастящи гъби".
    Съвсем сериозно го казвам. Една ти стига в цялата манджа.

    П.П. Диви гъби само от много близък твой гъбар и по възможност - да консумираш с децата му гъбите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Алууу, ние с Вал сме с вишу, бре. Дърва да секат ромите. На нас ни прилича за правим планове за управление - на кафявата мечка, на лещарката, на торния червей, на седемточковата калинка.... За без пари не работим
      http://umispublic.minfin.bg/iBeneficieries.aspx?op=7
      Daaaa, има много да се учим от тебе.....
      Аз да попитам...
      Какво ги правиш тез 11 млн...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Преди години на Кирков съм се сдобивал с "гъбички", но не и с гъби.
        Сега има само циганки за по кутия Виктори.. Гнус. И момченца циганета - втори гнус.. Но там е рая на дивите гъби.. Къде ги берат даже не питам, да не повърна преди да почна да ги ям....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
          Не се ядосвай бат Маранди.. Кат каза модератори - имаше едно много интелигентно момиче Амстердам.. Какво ли стана с нея???

          А днес ходих до пазара Кирков и си купих диворастящи гъби. Отидох лично че да не ме отровят моите мутанти (на които съм сърдит и ще ги насиля анално тия дни,, че ония ден ми избиха един зъб едни клиенти, докато преговаряхме, за едни пари дето ми дължат от две години...).. И една жена (взех си жена в офиса да чисти и да готви, че моите колежки и на кучето докараха диария) ми ги сготви и сега съм се увъртел у едни булки, пачи краци, сърнели, пеурки итн..... Ха наздраве..
          Да не забравиш да си навиеш часовника?

          Какво стана със звяра? Още ли го лигавят колежките?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение

            А днес ходих до пазара Кирков и си купих диворастящи гъби.
            Преди години на Кирков съм се сдобивал с "гъбички", но не и с гъби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Може ли аз да съм в ролята на торния червей? По скоро торен бръмбар като Сизиф.
              Скарабей!?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Аз също ви бия 2 седмична стачка като предния път и няма да пропиша, заради Асен.

                П.П. Тогава триха мен за простотии - сега трият него за простотии.

                Че даде елементарен пример кат' е толкоз отворен Мечока да ритне една бала с памук 5 кила или една топка с желязо 5 кила и да гледаме кое, колко ще хвръкне?

                Затова го изтриха тия гамени.

                Ай, чао и от мен 2 седмици.

                А, с шефа на модераторите им ще имаме много сериозен разговор, както го отбягва от месеци вече, за да им покрива безчинствата на тия.

                П.П.П. Бе, хората Президента / Премиера / Правителството псуват навсякъде и ги дават по ТВ всяка вечер - тия се закахърили за глупостите на един ник.

                Че той тоя ник като изръси глупост и първата му работа като му се изхили някой е да пуска жалби до модераторите. Демек, той бил "ЖЕРТВА", че ръси простотии.

                Мечката им пее и пуска докладни за всеки, който го оплюе и ония трият заради това.

                Затова Мечката е по-скоро фитка, отколкото мъж. Освен мен - вече изтриха и Асен.

                Утре ще се вие - толкоз за "мъжкаря" - пълна фитка да се жалва на модераторите кат' побъркан.

                Ай, със здраве и след 2 седмици може би пак, че ми идва нанагоре тая простотия - ще ме трият ... и за к'во?!!!!

                Не се ядосвай бат Маранди.. Кат каза модератори - имаше едно много интелигентно момиче Амстердам.. Какво ли стана с нея???

                А днес ходих до пазара Кирков и си купих диворастящи гъби. Отидох лично че да не ме отровят моите мутанти (на които съм сърдит и ще ги насиля анално тия дни,, че ония ден ми избиха един зъб едни клиенти, докато преговаряхме, за едни пари дето ми дължат от две години...).. И една жена (взех си жена в офиса да чисти и да готви, че моите колежки и на кучето докараха диария) ми ги сготви и сега съм се увъртел у едни булки, пачи краци, сърнели, пеурки итн..... Ха наздраве..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Тези камъни, за 3-ти път, по някаква причина, ги прехвърляш в моята градина.
                  Цитирай ми поста, в който твърдя подобни неща за теб. Обещавам да се извиня- когато го видя черно на бяло.
                  Ето "следи" от поругани "девици", които Чичо е прeхвърлил в твоята градина.

                  Съжалявам, но Бареков ми прати тези доказателства и се налага да ги публикувам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                    Е в Плевен имат повече басейни от Варна а във Благоевград направо са им построили нови по тази тази таблица.
                    Ама, не се говори така неакадемично В Благоевград са направили два плана за управление, а в Плевен и Варна само по един
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                      Аз пък днес открих че главата ми е крива и лицето ми стои на една страна и цял ден го изправям с двете си ръце и като че ли има ефект... Ха наздраве.... Бати днес колко ракия погълнах... С две повръщания ама над литър дойде. Па и бира пих...май..
                      А така Да си дойдем на думата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Алууу, ние с Вал сме с вишу, бре. Дърва да секат ромите. На нас ни прилича за правим планове за управление - на кафявата мечка, на лещарката, на торния червей, на седемточковата калинка.... За без пари не работим
                        http://umispublic.minfin.bg/iBeneficieries.aspx?op=7
                        Може ли аз да съм в ролята на торния червей? По скоро торен бръмбар като Сизиф.

                        Коментар


                        • Аз пък днес открих че главата ми е крива и лицето ми стои на една страна и цял ден го изправям с двете си ръце и като че ли има ефект... Ха наздраве.... Бати днес колко ракия погълнах... С две повръщания ама над литър дойде. Па и бира пих...май..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Че се рекламира "за довиждане". Това не ми хареса. Иначе нямам против Асен, дори напротив.
                            Аз също ви бия 2 седмична стачка като предния път и няма да пропиша, заради Асен.

                            П.П. Тогава триха мен за простотии - сега трият него за простотии.

                            Че даде елементарен пример кат' е толкоз отворен Мечока да ритне една бала с памук 5 кила или една топка с желязо 5 кила и да гледаме кое, колко ще хвръкне?

                            Затова го изтриха тия гамени.

                            Ай, чао и от мен 2 седмици.

                            А, с шефа на модераторите им ще имаме много сериозен разговор, както го отбягва от месеци вече, за да им покрива безчинствата на тия.

                            П.П.П. Бе, хората Президента / Премиера / Правителството псуват навсякъде и ги дават по ТВ всяка вечер - тия се закахърили за глупостите на един ник.

                            Че той тоя ник като изръси глупост и първата му работа като му се изхили някой е да пуска жалби до модераторите. Демек, той бил "ЖЕРТВА", че ръси простотии.

                            Мечката им пее и пуска докладни за всеки, който го оплюе и ония трият заради това.

                            Затова Мечката е по-скоро фитка, отколкото мъж. Освен мен - вече изтриха и Асен.

                            Утре ще се вие - толкоз за "мъжкаря" - пълна фитка да се жалва на модераторите кат' побъркан.

                            Ай, със здраве и след 2 седмици може би пак, че ми идва нанагоре тая простотия - ще ме трият ... и за к'во?!!!!
                            Last edited by marandi; 12.08.2013, 20:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Алууу, ние с Вал сме с вишу, бре. Дърва да секат ромите. На нас ни прилича за правим планове за управление - на кафявата мечка, на лещарката, на торния червей, на седемточковата калинка.... За без пари не работим
                              http://umispublic.minfin.bg/iBeneficieries.aspx?op=7
                              Е в Плевен имат повече басейни от Варна а във Благоевград направо са им построили нови по тази тази таблица.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                [/B]

                                Ти не си такъв Човек....

                                Все пак от пусто любопитство, да попитам :
                                Да не би да те са те назовали "тотално прост комунист, дето коли и поругава девици..."...

                                Щото ако не са, си е чисто заяждане от твоя страна....
                                Тези камъни, за 3-ти път, по някаква причина, ги прехвърляш в моята градина.
                                Цитирай ми поста, в който твърдя подобни неща за теб. Обещавам да се извиня- когато го видя черно на бяло.

                                Коментар

                                Working...
                                X