IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето...(архив до 13.08.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Батка,

    само заради тИбя, ама т'ва е върха на простоята, бря!

    Да ни трият заради един простак, щот' пише веднага лични на модераторите, че някой го обидил - демек той да ръси простотии на воля.

    Скоро очаквайте Азис и Златките, дет' не знаят коя е столицата на Европа - всичко читаво ще се гони и зачерква - да си говорите за чалга.

    П.П. Момчето е доказан - още 2008-9 година каза на гамените, че БФМ ще се декапитализира с над 70-80%.

    Даваше им примери с ПИБ и че акциите им от 16 кинта ще паднат на около 2-3 кинта.

    Предупреждаваше ви, па живее в Щатите и си бара фара.

    Кажи ми за какво да спасяваш някого тук в БГ? Свинете искат да са вечните свине и толкоз?

    Па, Асен може да я купи и продаде тая, докато й писне, щот' рентва жилища из Чикаго и е експерт по акции и индекси. Аз там не съм добър, ма той е класа.

    Па, в БГ-стан е пълно с "експерти" да'е .... - чак да се хилиш и момчето казваше навреме и с тайминг.

    Виси неква шунда и вместо да си води записки от него как се прави - тя го трие, бре?!

    Баси БГ-стана е тука - честно.

    Ха, наздраве!!!

    П.П. Ти си гъбар, сам си споделял това - гледал си циганетата какво ти пробутват и нежно си им биел по един тукат, ако тръгнат да ментят.

    Поне изпратих Ламята и е пристигнала успешно. Влакът имал закъснение 40-50 мин. - ма, т'ва си избра да пътува сам.

    Прав си бат Маранди.. Ха наздраве... Ама проблема не е толкова сериозен та да се ядосваш толкова... Къде къде по големи казуси ни предлага ежедневието...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
      Мани мани... Ама не ми е за пръв път.. Те половината ми зъби са изкуствени...
      Аз те майтапя, но ми разбра посланието. Наистина са вкусни някои диви гъби, но все ги ям с едно наум и това ми разваля удоволствието от вкуса им.

      Парникови печурки и сушени манатарки, понякога и пачи крак (че няма двойник).
      До това се простират моите гъбени познания и кулирания.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
        Не се ядосвай бат Маранди.. Кат каза модератори - имаше едно много интелигентно момиче Амстердам.. Какво ли стана с нея???

        А днес ходих до пазара Кирков и си купих диворастящи гъби. Отидох лично че да не ме отровят моите мутанти (на които съм сърдит и ще ги насиля анално тия дни,, че ония ден ми избиха един зъб едни клиенти, докато преговаряхме, за едни пари дето ми дължат от две години...).. И една жена (взех си жена в офиса да чисти и да готви, че моите колежки и на кучето докараха диария) ми ги сготви и сега съм се увъртел у едни булки, пачи краци, сърнели, пеурки итн..... Ха наздраве..
        Батка,

        само заради тИбя, ама т'ва е върха на простоята, бря!

        Да ни трият заради един простак, щот' пише веднага лични на модераторите, че някой го обидил - демек той да ръси простотии на воля.

        Скоро очаквайте Азис и Златките, дет' не знаят коя е столицата на Европа - всичко читаво ще се гони и зачерква - да си говорите за чалга.

        П.П. Момчето е доказан - още 2008-9 година каза на гамените, че БФМ ще се декапитализира с над 70-80%.

        Даваше им примери с ПИБ и че акциите им от 16 кинта ще паднат на около 2-3 кинта.

        Предупреждаваше ви, па живее в Щатите и си бара фара.

        Кажи ми за какво да спасяваш някого тук в БГ? Свинете искат да са вечните свине и толкоз?

        Па, Асен може да рентва жилища из Чикаго и е експерт по акции и индекси. Аз там не съм добър, ма той е класа.

        Па, в БГ-стан е пълно с "експерти" да'е .... - чак да се хилиш и момчето казваше навреме и с тайминг.

        Баси БГ-стана е тука - честно.

        Ха, наздраве!!!

        П.П. Ти си гъбар, сам си споделял това - гледал си циганетата какво ти пробутват и нежно си им биел по един тукат, ако тръгнат да ментят.

        Поне изпратих Ламята и е пристигнала успешно. Влакът имал закъснение 40-50 мин. - ма, т'ва си избра да пътува сам.
        Last edited by el.t; 12.08.2013, 21:10. Причина: Заяждане!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
          Маранди го триха!
          /Гат не шпреха за манджи./
          Асен, току що пак го изтриха!

          Без причина!

          Ако това на вас ви харесва - приемам!

          Аз си тръгвам.
          Мое си говорите за ........................камъчета.
          Аз не ви трябвам.

          Това не означава, че света ще спре своя бяг!
          А вие, да продължавате да ставате все повече архаични.

          Тази бе единствената тема в цялото нет-пространство, в която съм писал.
          През целия си живот..
          Защото вярвах, че тук има борци.
          И заедно, ще развием темата. Да увлечем другите.
          Да осмислим живота си.
          Пък вие, даже се връщате назад!

          Сбогом.
          Обичах ви!
          Е хубу де.... Нали се озъбиххте на каката дет ги изтри. Какво сега, като малки деца ли ще се сърдите???? Тя няма да посмее да трие повече

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
            Маранди го триха!
            /Гат не шпреха за манджи./
            Асен, току що пак го изтриха!

            Без причина!

            Ако това на вас ви харесва - приемам!

            Аз си тръгвам.
            Мое си говорите за ........................камъчета.
            Аз не ви трябвам.

            Това не означава, че света ще спре своя бяг!
            А вие, да продължавате да ставате все повече архаични.

            Тази бе единствената тема в цялото нет-пространство, в която съм писал.
            През целия си живот..
            Защото вярвах, че тук има борци.
            И заедно, ще развием темата. Да увлечем другите.
            Да осмислим живота си.
            Пък вие, даже се връщате назад!

            Сбогом.
            Обичах ви!

            Серги Вие полудяхте ли бре хора... Това е като да спреш да караш кола щото някой катаджия те спрял без повод и се наложило да му дадеш 10 лева... Ти и Маранди сте сърцето и душата на форума...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
              Маранди го триха!
              /Гат не шпреха за манджи./
              Асен, току що пак го изтриха!

              Без причина!

              Ако това на вас ви харесва - приемам!

              Аз си тръгвам.
              Мое си говорите за ........................камъчета.
              Аз не ви трябвам.

              Това не означава, че света ще спре своя бяг!
              А вие, да продължавате да ставате все повече архаични.

              Тази бе единствената тема в цялото нет-пространство, в която съм писал.
              През целия си живот..
              Защото вярвах, че тук има борци.
              И заедно, ще развием темата. Да увлечем другите.
              Да осмислим живота си.
              Пък вие, даже се връщате назад!

              Сбогом.
              Обичах ви!
              Копни го тоя пост в Политиката, да видиш как ще те изгледат......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Абе ти зъбите не можеш си опази, тръгнал диви гъби да ми купува....
                Мани мани... Ама не ми е за пръв път.. Те половината ми зъби са изкуствени...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Космо, ама и ти едни "преговори" водиш....

                  Ма едно копеленце - боксьор и докато разговаряхме с шефа му ме изненада с едно круше, а уж го държаха моите кашкавали и сега ми няма зъба точно отпред. Ако не го бяха закарали в полицията, щях да го влача с колата до София. Па не си извадих и медицинско, че много бях нервен... Като първолак съм щърбав сега. Ама поне като пуша и си завирам цигарата в дупката. Малките деца много ми се кефят...

                  Коментар


                  • Маранди го триха!
                    /Гат не шпреха за манджи./
                    Асен, току що пак го изтриха!

                    Без причина!

                    Ако това на вас ви харесва - приемам!

                    Аз си тръгвам.
                    Мое си говорите за ........................камъчета.
                    Аз не ви трябвам.

                    Това не означава, че света ще спре своя бяг!
                    А вие, да продължавате да ставате все повече архаични.

                    Тази бе единствената тема в цялото нет-пространство, в която съм писал.
                    През целия си живот..
                    Защото вярвах, че тук има борци.
                    И заедно, ще развием темата. Да увлечем другите.
                    Да осмислим живота си.
                    Пък вие, даже се връщате назад!

                    Сбогом.
                    Обичах ви!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                      Аз ги познавам.. Преди години покрай риболова берях и гъби... Не че няма риск (знам един гъбар от 30 години дето едвам оцеля от някаква гъба мутант, приличаща на манатарка), но го минимизирам като купувам само гъби които познавам и съм брал...
                      Абе ти зъбите не можеш си опази, тръгнал диви гъби да ми купува....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Daaaa, има много да се учим от тебе.....
                        Аз да попитам...
                        Какво ги правиш тез 11 млн...?
                        Ми кво мога да правя някакви си 11 млн...!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Искам да ти кажа, че поемаш голям риск с тези "диворастящи гъби".
                          Съвсем сериозно го казвам. Една ти стига в цялата манджа.
                          Аз ги познавам.. Преди години покрай риболова берях и гъби... Не че няма риск (знам един гъбар от 30 години дето едвам оцеля от някаква гъба мутант, приличаща на манатарка), но го минимизирам като купувам само гъби които познавам и съм брал...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                            Не се ядосвай бат Маранди.. Кат каза модератори - имаше едно много интелигентно момиче Амстердам.. Какво ли стана с нея???

                            А днес ходих до пазара Кирков и си купих диворастящи гъби. Отидох лично че да не ме отровят моите мутанти (на които съм сърдит и ще ги насиля анално тия дни,, че ония ден ми избиха един зъб едни клиенти, докато преговаряхме, за едни пари дето ми дължат от две години...).. И една жена (взех си жена в офиса да чисти и да готви, че моите колежки и на кучето докараха диария) ми ги сготви и сега съм се увъртел у едни булки, пачи краци, сърнели, пеурки итн..... Ха наздраве..


                            Космо, ама и ти едни "преговори" водиш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Скарабей!?
                              Сизиф в действие!

                              http://www.vbox7.com/play:c096cbed
                              Ех, тези древни гърци....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                да не забравиш да си навиеш часовника?

                                Какво стана със звяра? Още ли го лигавят колежките?
                                Абе взех да свиквам с него ама това не е куче въобще.. Тия моите колежки чак и сладолед му дават и най обичал "Нирвана (какъвто и да е този сладолед)"... Ония ден идвам с избит зъб и едната ми вика: Шефе ходи в твоя офис че плашиш кученцето.... Ходят цяла бригада до някакъв слад за кучешки храни че най обичал някакви немски... От ловно куче по скоро мяза на прасе... Има една котка до офиса, редовно го гони и му яде храната... Абе звяр.. Питбул направо..

                                Коментар

                                Working...
                                X