IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
    Ха НАЗДРАВЕ

    Сезона на ментата мина, но аз още не го пускам
    Наздраве! Все се каня да ти кажа - много хубави и цветни чорапки...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
      на мен като ми се счупи някое ноктенце - и тичам да ми го залепят, ако пък е доста зле - направо ми изграждат нов...че т
      о без ноктенца за къде?
      Не обичам да ми лепят или изграждат маникюрите. Счупи ли се един - махам всичките. Няма и месец и са със същите размери
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Ъммм, ква е таз кръчма, бе!? Няма кой един коктейл да забърка ...
        Или пък в храма не се намира двойно препечена троянска сливова и Загорка!? УжасТ!!!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev
          Май взе да увърташ!?
          Кажи мъжката - т'ва, т'ва и т'ва...!
          Иначе наздраве - с бяло домашно от новата реколта
          Ха НАЗДРАВЕ

          Сезона на ментата мина, но аз още не го пускам

          Коментар


          • Чаша барате ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение

              Давай Заре, давай...на Цървените шапчици требе им се дава акълец щото инак работата не отива на добре

              п.п. току що една мацка ми спомена първото лепилце и колко му е ще си взема все някое от двете

              Благодаря, приятен пазар! ако видиш и лепилце кажи къде точно да не обикалям

              Значи, пак ще уточня нещата: първото, което споменах, беше ХЕЛМЕВЕКТ. Държа да подчертая, че съм изписал правилно наименованието /хелмеВЕКТ/, защото на много места могат да предложат хелметекс и да се направят на ударени, че правилното е именно това, което ти предлагат, а за "...ВЕКТ" не са дори чувалЕ...

              ХелмеВЕКТ съм купувал /преди около 3-4 години/ от гара "Пионер" /между Семинарията и Дианабад/... После /преди година/ съм го виждал, доколкото помня в едно магазинче за бои на пазара в "Младост - 1А", на което входът е откъм бул. "А.Малинов". Магазинчето за бои е някъде по средата - навътре. Нямам скоро път натам, за да проверя, но второто лепило - от Практикер - не мисля, че е изчерпано, а върши същата работа.

              Това е инфото за сега. Успехи и наздраве на цялото кръчме - Каменица в литрова халба!
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                А ето ги и снимките
                Забелязах,че е много лъсната джамията на последната снимка, вдясно .....Поначало маляките си уважават колонизаторите повече от нас,макар официално да говорят друго....

                ПС: Инак,Гърция догодина я чака як хързул-пързул като на пързалката от въпросната снимка
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • А ето ги и снимките
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    По-лошо. Счупих си единия маникюр и сега ще трябва да изрежа всичките други
                    на мен като ми се счупи някое ноктенце - и тичам да ми го залепят, ако пък е доста зле - направо ми изграждат нов...че т
                    о без ноктенца за къде?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Да не ти се счупи токчето у Балкана. Нервна ми се чиниш
                      По-лошо. Счупих си единия маникюр и сега ще трябва да изрежа всичките други
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Барман, сипиииииии! От коктейла дет си го заръчах рано зарана
                        Да не ти се счупи токчето у Балкана. Нервна ми се чиниш

                        Коментар


                        • Барман, сипиииииии! От коктейла дет си го заръчах рано зарана
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                            Не бееее, най-гадно ми е, когато някой каже, че му давам акъла, който не Ще...

                            ..но зная, че ти си замесена от друго тесто......, пък и аз съм благодарил на много хора за идеите, които ми дават /вкл. и в тоя форум/...

                            Сега ми идва наум, че хелмевект има и в по-малки тубички - вероятно по пазарите има, стига да попита човек. Тубичката би стигнала за 2-3 залепвания, т.е. - както се казва - за едната проба и придобиване на увереност, че невъзможни неща няма на тоА свят... ..., колкото - Чичко майстор-обущарят - да остане с пръст в уста, защото наистина цената на услугата, която ти предлага - е "безбожна"!

                            Знаеш, че на мен често ме си налага да вървя големи разстояния - това е една от тайните на здравите ми: маратонки, чепици и тем подобни - преглеждам ги след всеки преход, за да са готови за следващият.

                            ТолкоЗ. Май бях достатъчно изчерпателен. АдИ чаУ, че ще пазаруваме...
                            Благодаря, приятен пазар! ако видиш и лепилце кажи къде точно да не обикалям
                            There is no right way. Only your own way!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                              Давай Заре, давай...на Цървените шапчици требе им се дава акълец щото инак работата не отива на добре

                              п.п. току що една мацка ми спомена първото лепилце и колко му е ще си взема все някое от двете

                              Не бееее, най-гадно ми е, когато някой каже, че му давам акъла, който не Ще...

                              ..но зная, че ти си замесена от друго тесто......, пък и аз съм благодарил на много хора за идеите, които ми дават /вкл. и в тоя форум/...

                              Сега ми идва наум, че хелмевект има и в по-малки тубички - вероятно по пазарите има, стига да попита човек. Тубичката би стигнала за 2-3 залепвания, т.е. - както се казва - за едната проба и придобиване на увереност, че невъзможни неща няма на тоА свят... ..., колкото - Чичко майстор-обущарят - да остане с пръст в уста, защото наистина цената на услугата, която ти предлага - е "безбожна"!

                              Знаеш, че на мен често ме си налага да вървя големи разстояния - това е една от тайните на здравите ми: маратонки, чепици и тем подобни - преглеждам ги след всеки преход, за да са готови за следващият.

                              ТолкоЗ. Май бях достатъчно изчерпателен. АдИ чаУ, че ще пазаруваме...
                              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                              Коментар


                              • Last edited by artemida_sofyanska; 13.01.2013, 13:56.
                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X