IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Навремето във фирмата постъпи нов служител. Той ми се представи по следния начин:
    - Казвам се Коко и обичам ракия!
    След като един месец идваше пиян като г*з, аз му казах:
    - Колега, трябваше да ми се представиш по ред на житейските си приоритети:
    " Обичам ракия и между другото се казвам Коко!"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Честит Първи април на лъжливите каки, на ухилените драки и на заблудените габърки! Цяла България празнува, само Габроу тъгува, че му измъкват килимчето изпод краката. Наздраве за Лъжата с късите крака, де най-бързо бега!

      Таз година деня на габроу е 2 дена.
      Днес мислят и си записват простотиите, утре ги разказват на простосмъртните
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Честит Първи април на лъжливите каки, на ухилените драки и на заблудените габърки! Цяла България празнува, само Габроу тъгува, че му измъкват килимчето изпод краката. Наздраве за Лъжата с късите крака, де най-бързо бега!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мале, мале! В Кръчмата дори паяжини липсват вече. Затри се заведението.
          Наздраве, Мръни!
          Пие се на теферич. Кой ще се набута при тая кака, де и паяжините не забърсва, макар да се заканва. Млади гарсонетки требват тука, за да има сполука. Със стари кръчмарки нов маскарлък само става. Наздраве, Дрънче!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Мил съвет: Вземи си куче-робот, щото иначе дебелия, зъл пес ще те дероботизира и ще яде чехъла с кеф. А пък специално за мен направи клипче как миеш джамовете с робот, та се късаш от яд и ставаш злояда от тревоги и бесове. Наздраве, Дрънроби!


            Мале, мале! В Кръчмата дори паяжини липсват вече. Затри се заведението.
            Наздраве, Мръни!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мръни, не ставай смешен! Добичето има връвчица, с която е закачен за дръжката на прозореца. Отделно прави вакуум и трудно се откача. Но..., още не съм го пробвала. Чакам малко да се стопли времето и да спре да вали през ден.
              Наздраве, Мрънкало!

              От роботът прахосмукачка съм доволна. Малко не могат да влязат в унисон с проклелото псе и очаквам всеки момент звяра да му сдъвче кабела на станцията за зареждане. И тогава директно ще отнесе чехъла /псето/
              Мил съвет: Вземи си куче-робот, щото иначе дебелия, зъл пес ще те дероботизира и ще яде чехъла с кеф. А пък специално за мен направи клипче как миеш джамовете с робот, та се късаш от яд и ставаш злояда от тревоги и бесове. Наздраве, Дрънроби!


              Last edited by Trakatrak; 14.03.2023, 12:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Имаш робот за миячни работи? Е, сега вече ме спечели! Идвам у вас и се настанявам на дивана, да гледам как гониш робота от другата страна на джама. Винаги съм се чудил, като се отлепи тоя ми ти робот от джама, дали размахва криле или кряка “Паадам, спасявайте ме!" Наздраве, Дрънангелче!
                Мръни, не ставай смешен! Добичето има връвчица, с която е закачен за дръжката на прозореца. Отделно прави вакуум и трудно се откача. Но..., още не съм го пробвала. Чакам малко да се стопли времето и да спре да вали през ден.
                Наздраве, Мрънкало!

                От роботът прахосмукачка съм доволна. Малко не могат да влязат в унисон с проклелото псе и очаквам всеки момент звяра да му сдъвче кабела на станцията за зареждане. И тогава директно ще отнесе чехъла /псето/
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Кака си има робот за миене на джамове. Какви парцали те гонят из храсталаците не ми е много ясно
                  Наздраве, Мръни!
                  Имаш робот за миячни работи? Е, сега вече ме спечели! Идвам у вас и се настанявам на дивана, да гледам как гониш робота от другата страна на джама. Винаги съм се чудил, като се отлепи тоя ми ти робот от джама, дали размахва криле или кряка “Паадам, спасявайте ме!" Наздраве, Дрънангелче!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Така де, като си разбрала, че освен всичко, искат да поработиш с парцала, си се стреснала и после дори си почнала да се самодушиш. Така става с ленивите каки. Наздраве, Дрънобеснице!

                    Кака си има робот за миене на джамове. Какви парцали те гонят из храсталаците не ми е много ясно
                    Наздраве, Мръни!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Тази кака според мен е запретнала ръкави, за да измие прозореца. Значи тази кака не е Кака. В погрешни изводи си се оплел.
                      Наздраве, Мръни!
                      Така де, като си разбрала, че освен всичко, искат да поработиш с парцала, си се стреснала и после дори си почнала да се самодушиш. Така става с ленивите каки. Наздраве, Дрънобеснице!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Вярвам само на очите си. И чашката с кафе се вижда даже долу, вдясно.

                        Тази кака според мен е запретнала ръкави, за да измие прозореца. Значи тази кака не е Кака. В погрешни изводи си се оплел.
                        Наздраве, Мръни!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Още не си се събудил, явно. Разлика между "щях да се задавя" и "задавих се" правиш ли? Тянка следи словореда и изразните средства, за разлика от теб, Мръни!
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Вярвам само на очите си. И чашката с кафе се вижда даже долу, вдясно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Добър удар осъществих, щом си се задавила. По погрешка стана. Не бех се събудил още, та го прочетох изопачено. После най-лесното беше да те подправя и стресна. Дай Боже всекиму, кой се реши да те стреска. Наздраве, Дрънизмаменото!
                            Още не си се събудил, явно. Разлика между "щях да се задавя" и "задавих се" правиш ли? Тянка следи словореда и изразните средства, за разлика от теб, Мръни!
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Манипулатор, без малко да се задавя със утринното ирландско кафе.
                              В хабитатят сме в част със съвременните технологии за паша на едър рогат добитък като теб. За улеснение има кучета и електропастири. Ха си рекъл, да вървиш с рогата напред и да не спазваш границите, ха те е ударил тока.
                              Наздраве, Мръни!
                              Добър удар осъществих, щом си се задавила. По погрешка стана. Не бех се събудил още, та го прочетох изопачено. После най-лесното беше да те подправя и стресна. Дай Боже всекиму, кой се реши да те стреска. Наздраве, Дрънизмаменото!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Е, тя стоката са гони, за да обикаля по пасищата и да пасе до насита, щото да се угоява и да е доволна. Пастирка като теб требва ги разбира теа работи, тъй като по хабитатя, освен пасища, друго не ви остана. Наздраве, Дрънипас!
                                П.п. Че си младина си личи от картинката. Разкършена дама си.
                                Манипулатор, без малко да се задавя със утринното ирландско кафе.
                                В хабитатят сме в час със съвременните технологии за паша на едър рогат добитък като теб. За улеснение има кучета и електропастири. Ха си рекъл, да вървиш с рогата напред и да не спазваш границите, ха те е ударил тока.
                                Наздраве, Мръни!
                                Last edited by tnm; 13.03.2023, 10:51.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X