IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Пък аз все се каня да те попитам - ходи ли да свириш и пееш в някой клуб!? Беше си го пожелал на Коледа или Нова година.
    Не съм, все още... Клубовете вече съвсем не са това което бяха, ако въобще ги има Иначе верният глагол е вторият, щото да свиря отдавна не съм се опитвал. Като ученик (2-3 клас) бях почти виртуоз на класическа китара и с учителя ми изнасяхме много добри концерти в различни читалища в града, но после всичко остана в миналото Сега знам песни на любими групи, но си ги пея най-вече насаме и в напредналата фаза на приятелски събирания и купони, където съм подобаващо оценен от най-близките ми приятели

    Наздраве, и не се плашете от тъмното :

    http://www.youtube.com/watch?v=v5EDTJmOpF8

    Коментар


    • Аз в момента къркам кайсиева от Добрич и ми е много добре ....
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        А кайсиевата преварка как само се сурка по гърлото!
        За "Балкански ураган" се използва троянска сливова.

        П.П. На кайсиевата преварка аромата не е толкова силен.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • А кайсиевата преварка как само се сурка по гърлото!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Наздраве! Все се каня да ти кажа - много хубави и цветни чорапки...
            Пък аз все се каня да те попитам - ходи ли да свириш и пееш в някой клуб!? Беше си го пожелал на Коледа или Нова година.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • [QUOTE=kev;1059332767]Наздраве! Все се каня да ти кажа - много хубави и цветни чорапки... [/QUOT

              хех, мерси - ако знаеш и как топлят )))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                Ха НАЗДРАВЕ

                Сезона на ментата мина, но аз още не го пускам
                Наздраве! Все се каня да ти кажа - много хубави и цветни чорапки...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                  на мен като ми се счупи някое ноктенце - и тичам да ми го залепят, ако пък е доста зле - направо ми изграждат нов...че т
                  о без ноктенца за къде?
                  Не обичам да ми лепят или изграждат маникюрите. Счупи ли се един - махам всичките. Няма и месец и са със същите размери
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Ъммм, ква е таз кръчма, бе!? Няма кой един коктейл да забърка ...
                    Или пък в храма не се намира двойно препечена троянска сливова и Загорка!? УжасТ!!!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev
                      Май взе да увърташ!?
                      Кажи мъжката - т'ва, т'ва и т'ва...!
                      Иначе наздраве - с бяло домашно от новата реколта
                      Ха НАЗДРАВЕ

                      Сезона на ментата мина, но аз още не го пускам

                      Коментар


                      • Чаша барате ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение

                          Давай Заре, давай...на Цървените шапчици требе им се дава акълец щото инак работата не отива на добре

                          п.п. току що една мацка ми спомена първото лепилце и колко му е ще си взема все някое от двете

                          Благодаря, приятен пазар! ако видиш и лепилце кажи къде точно да не обикалям

                          Значи, пак ще уточня нещата: първото, което споменах, беше ХЕЛМЕВЕКТ. Държа да подчертая, че съм изписал правилно наименованието /хелмеВЕКТ/, защото на много места могат да предложат хелметекс и да се направят на ударени, че правилното е именно това, което ти предлагат, а за "...ВЕКТ" не са дори чувалЕ...

                          ХелмеВЕКТ съм купувал /преди около 3-4 години/ от гара "Пионер" /между Семинарията и Дианабад/... После /преди година/ съм го виждал, доколкото помня в едно магазинче за бои на пазара в "Младост - 1А", на което входът е откъм бул. "А.Малинов". Магазинчето за бои е някъде по средата - навътре. Нямам скоро път натам, за да проверя, но второто лепило - от Практикер - не мисля, че е изчерпано, а върши същата работа.

                          Това е инфото за сега. Успехи и наздраве на цялото кръчме - Каменица в литрова халба!
                          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                            А ето ги и снимките
                            Забелязах,че е много лъсната джамията на последната снимка, вдясно .....Поначало маляките си уважават колонизаторите повече от нас,макар официално да говорят друго....

                            ПС: Инак,Гърция догодина я чака як хързул-пързул като на пързалката от въпросната снимка
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • А ето ги и снимките
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                По-лошо. Счупих си единия маникюр и сега ще трябва да изрежа всичките други
                                на мен като ми се счупи някое ноктенце - и тичам да ми го залепят, ако пък е доста зле - направо ми изграждат нов...че т
                                о без ноктенца за къде?

                                Коментар

                                Working...
                                X