IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук пилешка кавърма предлагате ли?

    Коментар


    • Чиърс в ритъм: We like my fire

      Коментар


      • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
        Най-мразя когато се разтуря масата! (Неизвестен лозунг)
        хахаа, и гърците така, докато не станеш(не си платиш) не ти отсервират ни чинии, ни чаши....може стълновение от съдове да стане, не ги бърка
        Наздраве )

        Коментар


        • Най-мразя когато се разтуря масата! (Неизвестен лозунг)

          Коментар


          • Zdrave

            Наздраве и честит празник!
            платформа за инвалиди

            Коментар


            • На мен ми остана още една чаша вино да пребора и набивам спирачки

              Коментар


              • Ейййй, какви неща е принуден да прави човек..., импровизации по неочаквани теми...

                Та, решавам да си купя аз тарелка с пилешко филе.... Нищо лошо в това: грабвам я от фризера и я хвърлям при другите продукти в количката, плащам и излизам...

                ...почвам приготвянето, отварям тарелката и гледам - филе - ЙОК /няма го, беееее/ - на неговото място - обезкостени пилешки бутчета с кожа!!!

                Баси, кО сеА ША праЯ? /не ям такива кожи/..., "обезкожавам" и се чудя сЯ, ама като не ми се хвърля кожата....Та ми дойде наум, че в някои заведания сервират пилешки кожички, та реших да видя какво точно ще стане /не съм ял такова нещо/… Като ги гледам колко са огромни, реших да ги нарежа на малки парченца…

                И си казах, че трябва все пак да погледна в нета, за да видя как се правят такива неща – все пак дамите знаят! И – първата рецепта, на която попадам – в отговор – как приготвяте пилешки кожички – една дама отговаря: Чиии, аз си ги пържа!

                Мииии, викам си, аз тоя “отговор” си го зная по рождение!

                И си почнах така: всяко парченце топвам в чер пипер, малко сол и овалвам в царевично брашно…

                Изпържих, станаха хрууууупкави и изобщо не може човек да познае, че това са пилешки коЖИ, бееее……. и такова мезе стана за бирата, че пръстите щях да си оближа…

                А наздраве!
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Греъм, разгледах началото и да напомним за създателите на темата - Цезар и Любимец13 )
                  Наздраве момчета )

                  Смехурко, АБС, Браън, Хан Крум, Пепи, имаше и една пантерка, барманка, ...да не изреждам
                  видях и това от Боби75


                  Дали пишат още под някой ник )
                  Поздрави на всички )
                  видях си и първото парче пуснато в кръчмето )
                  http://www.youtube.com/watch?v=dYTqz...eature=related
                  Имаше и други ама нещо изчезнаха Аз пуснах една тема за да ги подсетя да се мернат насам ама я налазиха троловете и .............
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Има ли звън на чаши?
                    ako сме приключили с манджите
                    малко дзън-дзън и един мазен блус ))

                    http://www.youtube.com/results?searc....1.ixM6SsMtk6M

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      а ти като чорбе как понасяш рикойцата на бай ганьо патков - или пред алкохола всинца сме равни
                      Не съм я пил ама за това след "или" съм съгласен
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Пропихме се и това си е!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Има ли звън на чаши?
                          Не, няма. Щот си пием кротко направо от бутилката
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • дам, масата в дъното е най-активна

                            Коментар


                            • Има ли звън на чаши?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Ти кажи на някой от Разлоч, че има нещо общо с Банско и съм сигурна, че бъдеш замеряна с камъне и дърве по целият път /от Разлог до Банско, естествено/
                                верно ликъв е тоз местен шовинизъм, Пирина ли си делят

                                Коментар

                                Working...
                                X