IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Честита Коледа, Мрънкало!
    Този брадатко може ли да се върне, че съм изтървала момента с раздаване на подаръците. Или ти, наглецо, си прибрал и моя, заедно с твоя?
    Наздраве!
    Това е безсрамно набеждаване! Долна клевета! Верно че пъхнах неколко пакета у пазвата и по джобовете, но развеселеният дядка просто ги беше разпилял. А аз съм прибран субект. Прибирам по маршрута си изтървани вещи. По кво им личи, че са изтървани ли? Ми, щом са на земята, а не висят у въздуха, значи са изпуснати там. Пък тия, де още са у въздуха, все някога и тях ще ги изтърват. Така че, немам провинения към теб, освен че съглеждам коварната ти същина и я откривам пред другите. Наздраве, Клета Дръни и се примири задето подаръчетата ти отлетяха в друга посока! Весело ошмулено-омърлушено посрещане на Новата кандидат-рецесионна година! Подаръчна стагнация целата година да те следва!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Този май току-що е излязъл от нашто кръчме. Честито Рождество Христово! Честита Коледа!

      Честита Коледа, Мрънкало!
      Този брадатко може ли да се върне, че съм изтървала момента с раздаване на подаръците. Или ти, наглецо, си прибрал и моя, заедно с твоя?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Този май току-що е излязъл от нашто кръчме. Честито Рождество Христово! Честита Коледа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Чеках те цел ден с прашката, ама не би. Организирвах кратер на пътя, мантинела бутнах, разлях три литро скъпоценно ольо на пътното платно, но ти не се яви. Тамънене големо от тебе, въпреки мой ентусиазъм и великодушие да те катурна и прекатурна на равното, а не у урвата. Да видиш къф гостоприемен е полендакот. Да се убедиш, че в Сърцето на родината бием в ритъм със световните тенденции. Туптим като тупани с тупалки пред чергите на Балканя. И им отдаваме каквато се полага. Да здравей юрушко-полендашката дружба!

          Че кой ще ти идва по пътя, бре!? Кога имам такава бърза метла, естествено ще долетя със скоростта на сокол скитник. Тръпни в очакване, Мръни и махни този гардероб, с който си затиснал вратата.
          Наздраве, Мръни!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Червеният килим постели ли? Хляб, сол, суджук и вино приготви ли? Не!? Бягай се стягай, че идвам.
            Наздраве, Мрънкало!
            Чеках те цел ден с прашката, ама не би. Организирвах кратер на пътя, мантинела бутнах, разлях три литро скъпоценно ольо на пътното платно, но ти не се яви. Тамънене големо от тебе, въпреки мой ентусиазъм и великодушие да те катурна и прекатурна на равното, а не у урвата. Да видиш къф гостоприемен е полендакот. Да се убедиш, че в Сърцето на родината бием в ритъм със световните тенденции. Туптим като тупани с тупалки пред чергите на Балканя. И им отдаваме каквато се полага. Да здравей юрушко-полендашката дружба!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Златцето го върнах у недрата на земята. Щото разни каки като усетат, че си се видял с пари, почва да им се мержелее как да ти ги земат. Не е наздраве, а е наздравасопа!
              Червеният килим постели ли? Хляб, сол, суджук и вино приготви ли? Не!? Бягай се стягай, че идвам.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Малеййй! Вземам песа и пристигам на гости. Такъв ведър, мил, любвеобилен полазник като мен няма втори. Отивай да даваш караул пред врата в очакване мое.
                Наздраве, Мръни!
                Златцето го върнах у недрата на земята. Щото разни каки като усетат, че си се видял с пари, почва да им се мержелее как да ти ги земат. Не е наздраве, а е наздравасопа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Честит Игнажден! Е, така да ни налазят догодина.

                  Малеййй! Вземам песа и пристигам на гости. Такъв ведър, мил, любвеобилен полазник като мен няма втори. Отивай да даваш караул пред врата в очакване мое.
                  Наздраве, Мръни!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Честит Игнажден! Е, така да ни налазят догодина.

                    Last edited by Trakatrak; 20.12.2022, 10:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Предвид температурната инверсия, наличието на над един милион добитък и сигурно толкова трошки по улиците, все ми си струва, че далеч не си в сърцето, дори в белите дробове на родината. Малко по-надолу, под последния гръбначен прешлен си.

                      Добре си се наврял в библиотеката. Да те съжаляват стари библиотекарка и да те черпят с домашни курабии, а млади студенти и научни работници от всички клонове на науката да падат от тях като те видят да стоиш тип ала Мислителя в ялови наченки да измислиш нещо смислено и да го запишеш с черен китайски йероглиф /опа, египетски беше/ върху наложената тръстика, а отдолу да го попишеш и да оградиш с картуш името си - Тутанмранкон І-ви.
                      Наздраве!
                      Тцъ, млади студентки не се мяркат, но и библиотекарките не са стари. Верно, че съм атракция. Отдавна не съм се вествал там. От четенето ми се приспива и клюмам, а от заседяването се схващам и като се възправя, вървя като тамагочи. Дори големи очила съм нахлупил, щото да мога даоглеждам целостната обстановка. Знам ли у коя книга са те типосали и подвързали? Май в "Кърджалийските времена" на Вера Мутафчиева са те вклинили. Да са гаврят кърджалиите с теб. Здраве да е интересни времена!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        У Сърцето на родината съм, Дръни. Малко и аз гражданче да се подвизавам. Тая година къде двесте дена съм бил селанче и още над дваесе дена курортно селанче. Рекорд! Само у казрмата съм се повече оселячвал. Имах по едно време период, де повече от половин година не бех виждал град. Тогази обаче беше по принуда.
                        Сега обаче съм столичанче. Даже по Народна библиотека се мотах. Имала глава да пати! Таа зима май ще е бая топла, но повечето ще я карам на парно. Некак си неприлично е на две места комфорт от 18-19 градуса да държа. Затова чукча ще е читател, а не земледелец-лентяй.
                        А ти се грей на 24 градуса газова температура, пъхай студените си крака под дебелия, зъл, кръвожаден пес да ти ги топли и да те лекува като ти пуска кръвчицата, назидавай дребния третиняк непълноправен и се умилквай на едрия хегемон на блатото, де си заблатила. Дръж се, идат празници, ще трябва да точиш баници, дори баклави. Имало глава да пати! Наздраве, Дрънтрудолюбке!
                        Предвид температурната инверсия, наличието на над един милион добитък и сигурно толкова трошки по улиците, все ми си струва, че далеч не си в сърцето, дори в белите дробове на родината. Малко по-надолу, под последния гръбначен прешлен си.

                        Добре си се наврял в библиотеката. Да те съжаляват стари библиотекарка и да те черпят с домашни курабии, а млади студенти и научни работници от всички клонове на науката да падат от тях като те видят да стоиш тип ала Мислителя в ялови наченки да измислиш нещо смислено и да го запишеш с черен китайски йероглиф /опа, египетски беше/ върху наложената тръстика, а отдолу да го попишеш и да оградиш с картуш името си - Тутанмранкон І-ви.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Лесно ти е на теб в Извънгеография. Поне не можеш да се изгубиш.
                          Как е архитектурният ти хаос - издържали ли тежестта на мокрия сняг или протече като Ниагарския водопад?
                          Наздраве, Мръни!
                          У Сърцето на родината съм, Дръни. Малко и аз гражданче да се подвизавам. Тая година къде двесте дена съм бил селанче и още над дваесе дена курортно селанче. Рекорд! Само у казрмата съм се повече оселячвал. Имах по едно време период, де повече от половин година не бех виждал град. Тогази обаче беше по принуда.
                          Сега обаче съм столичанче. Даже по Народна библиотека се мотах. Имала глава да пати! Таа зима май ще е бая топла, но повечето ще я карам на парно. Некак си неприлично е на две места комфорт от 18-19 градуса да държа. Затова чукча ще е читател, а не земледелец-лентяй.
                          А ти се грей на 24 градуса газова температура, пъхай студените си крака под дебелия, зъл, кръвожаден пес да ти ги топли и да те лекува като ти пуска кръвчицата, назидавай дребния третиняк непълноправен и се умилквай на едрия хегемон на блатото, де си заблатила. Дръж се, идат празници, ще трябва да точиш баници, дори баклави. Имало глава да пати! Наздраве, Дрънтрудолюбке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Как да не си, като постоянно претендираш да ти викаме Хаджи Тянка Омагьосаната? Явно много омагьосана ще да си била, кога си бродила из Божи гроб, Леванта и по Нил-крокодил-ската долина. Простено ти е да не помнищ, що много напушена си била. И често гъбена супичка си шляпала с черпака. Така е то, влезеш ли у омаята и ти се губи географията. А па като се излегнеш у тинестета вода с цялата си петметрова дължина и прелестна зеленина, кво ти пука де си. Важното е плячка наоколо да минава, месце да се намира тъдява. Наздраве, кръвожадно Дръни!
                            Лесно ти е на теб в Извънгеография. Поне не можеш да се изгубиш.
                            Как е архитектурният ти хаос - издържали ли тежестта на мокрия сняг или протече като Ниагарския водопад?
                            Наздраве, Мръни!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Бъркаш нещо, Мръни! Тянка в тези пясъци и камъни не се завира. Вярно, бая злато се е търкаляло в дупката, ама то и в керваните не лъже. Пък съм си у дома. А не на гости при първите си братчедки си Аспидови.
                              Наздраве!
                              Как да не си, като постоянно претендираш да ти викаме Хаджи Тянка Омагьосаната? Явно много омагьосана ще да си била, кога си бродила из Божи гроб, Леванта и по Нил-крокодил-ската долина. Простено ти е да не помнищ, що много напушена си била. И често гъбена супичка си шляпала с черпака. Така е то, влезеш ли у омаята и ти се губи географията. А па като се излегнеш у тинестета вода с цялата си петметрова дължина и прелестна зеленина, кво ти пука де си. Важното е плячка наоколо да минава, месце да се намира тъдява. Наздраве, кръвожадно Дръни!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ней така! От момента на отваргане на гробницата мумията се разбудила. Като разбрала, ча вънка бродат каки габроуджанки, рекла да кротува и да не бърза да се сблъсква със смешната жаброуска реалия във вид на некоя си Тянка. Ма, британците срама нямат и разбутали ковчезите, демек саркофазите. Затова она свила лявата ръка, па с дясната я тупнала на свивката. Така и я преместили в музея и малките египтянчета научили този жест. 30 години по-късно го показали на британците. Историята требва да се знае, щото има много поучителни басни за нея, дето си остават басни. Баста! Наздраве, Дръниспъни!
                                Бъркаш нещо, Мръни! Тянка в тези пясъци и камъни не се завира. Вярно, бая злато се е търкаляло в дупката, ама то и в керваните не лъже. Пък съм си у дома. А не на гости при първите си братчедки си Аспидови.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X