IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Да предвижа напред хубавата тема с една слюнкоотделяща картинка

    Коментар


    • Дей оня манкен на Карл Сайс - да сипи едно черно кафе, че са ма налегнали тежки жилишни проблеми! Ши организирам общо събрание на съкооператорите с една само тема - как ши одят пеша по етажите, кат не щат да си плащат таксите
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Видя се кои са пиячите в таз кръчма. Всичкото друго още реанимира от нощеска
        Наздраве!
        Ми ше бъдат глобени да черпат следващия път.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Айде на манджата.Гладен съм.
          Видя се кои са пиячите в таз кръчма. Всичкото друго още реанимира от нощеска
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Айде на манджата.Гладен съм.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Героите са уморени

              Едно юзче Бакарди, молим! Ко Бенжи се е събудил - един Кептан Морган за него!
              Буден съм, буден съм.Днес последен работен ден преди отпуска.
              Тенк ю за питието.Ште черпя един обяд за реванш.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Героите са уморени

                Едно юзче Бакарди, молим! Ко Бенжи се е събудил - един Кептан Морган за него!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Коко ? Коко ?
                  Чичко Ви Колчо НЕМА практика се упрвдава !!!
                  Същото да се тълкува в качеството на ПОЯСНЕНИЕ за ОНЕЗИ, които са изпаднали в неловкото пуложение на леко НЕДОРАЗБРАЛЕ ...
                  ...
                  налЕ ..
                  Баш!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • От царството на мъртвите ме върна
                    живота си дължа ти аз
                    за мен си всичко на света
                    о, зелева чорба със праз...
                    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Брях, голяма гюрултия в кръчмата днес! Ха наздраве, днес е празник на всинца ни.
                      Ми гюролтия ми !!!
                      Ти къ я мислиш никулденската, рибиядна традиция ???
                      В никой случай няма да допусна да заобиколи нашето скромно, уютно храмче на алкохолът и гурмето...
                      Дори напротив - направил съм го ОПОРНА ТОЧКА за сериозните и ангажирани с тази проблематика потребители - професионалисти !!!
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Айде добрутро и от мен, хубав празник на всички, виртуално и истински!!!

                        Понеже на дедо му набутаха неква диета, та се налага да се промени балъка от шаран на пъстърва, и непиенето на алкохол ще се изрази в 0,2... не, 0,4... може би 0,75 литърченце от Траминерчето на Хан Крум!
                        Наздраве!
                        А, поздрав и за бургазлии, щото им е ден на градо!
                        Дедооо не ги слушай от рибата не се намалява вредния холестерол, нито от олиото или мазнината просто не трябва да ядеш полуфабрикати Вервай ми! Не те лъжа. Риба ли е - полезна е!
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Брях, голяма гюрултия в кръчмата днес! Ха наздраве, днес е празник на всинца ни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Така ...
                            1. Благодара (макар, че по лишна харта, както некои подозират, а друге напрао си знаят - немам имен ден. Леко ми е съвестно да се бутам и аз у редиците на именниците... Ама леко де.. Днес празнувам, па другата линия .. - се благодара)
                            2. Днес определям никулдена за ден на безмерна лакомия (еденье и пийнье всичким на коремът !!! ), превъзходно настроение с адекватна за датата и сезона метеорологична обстановка !!!
                            3. тнм, НЕ съм изпил Миякето, а съм го изцръцкал, където и когато трябва...
                            4. НАЗДРАВИЧКА на ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ !!!
                            5. Да !
                            Абе имал немал важно е да се почерпиме
                            Честит на всички именяци и именячки
                            Анализи EUR/USD

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Управдания някви тука чета ...
                              Коко ? Коко ?
                              Чичко Ви Колчо НЕМА практика се упрвдава !!!
                              Същото да се тълкува в качеството на ПОЯСНЕНИЕ за ОНЕЗИ, които са изпаднали в неловкото пуложение на леко НЕДОРАЗБРАЛЕ ...
                              ...
                              налЕ ..
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                Айде добрутро и от мен, хубав празник на всички, виртуално и истински!!!

                                Понеже на дедо му набутаха неква диета, та се налага да се промени балъка от шаран на пъстърва, и непиенето на алкохол ще се изрази в 0,2... не, 0,4... може би 0,75 литърченце от Траминерчето на Хан Крум!
                                Наздраве!
                                А, поздрав и за бургазлии, щото им е ден на градо!
                                Аз не обичам риба, но пъстърва похапвам. И Траминер мога да пийна. Преди години бачках в Преслав. Позапозната съм с те тая изба
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X