IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Не щеш да намажеш ножа, а? А колко невинни душици твоя ятаган по проходите смазаха? И после щеш да се правиш на хайдушка кралица. Това е отвратно. Наздраве, Дрънкати!

    Стъклария.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Като гледам на кого е кръстено герданчето ...!? Па, нема начин да не го носят достойни жени, къде ги дърпа към гилотината.
      Наздраве, Мрънкало!

      Белезникаво някак ми стои. Дай нещо по-цветно.
      Не щеш да намажеш ножа, а? А колко невинни душици твоя ятаган по проходите смазаха? И после щеш да се правиш на хайдушка кралица. Това е отвратно. Наздраве, Дрънкати!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Само ти показвам какво носят почтените, достойни жени, които не се заседяват по кръчмите и не се препирят пияни със залюхани чичета и старчета, залепени за чашките. Наздраве, Дрънкавица!

        Като гледам на кого е кръстено герданчето ...!? Па, нема начин да не го носят достойни жени, къде ги дърпа към гилотината.
        Наздраве, Мрънкало!

        Белезникаво някак ми стои. Дай нещо по-цветно.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Точно съм такива каменаци и песъчинки мераци не изпитвам. Дай нещо по-блестящо, по-лъскаво.
          Наздраве, Мрънкало!
          Само ти показвам какво носят почтените, достойни жени, които не се заседяват по кръчмите и не се препирят пияни със залюхани чичета и старчета, залепени за чашките. Наздраве, Дрънкавица!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ще ги рупаш ли или на коктейл ще ги навдигаш? Наздраве, Дрънша!



            Точно съм такива каменаци и песъчинки мераци не изпитвам. Дай нещо по-блестящо, по-лъскаво.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Освен чакъл, ще добавя и пясък, Скруджи.
              Наздраве, Мрън!
              Ще ги рупаш ли или на коктейл ще ги навдигаш? Наздраве, Дрънша!




              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Нагла изнудвачка! Тоа път нема мине.
                Освен чакъл, ще добавя и пясък, Скруджи.
                Наздраве, Мрън!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не задавай въпроси, а зареждай масата! Днес няма да капризнича.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Нагла изнудвачка! Тоа път нема мине.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    А почерпкА?!!!
                    Не задавай въпроси, а зареждай масата! Днес няма да капризнича.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      От името на дамите, които посещаваме Кръчмата - благодаря за поздравите!
                      Наздраве!
                      А почерпкА?!!!

                      Коментар


                      • От името на дамите, които посещаваме Кръчмата - благодаря за поздравите!
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Тцъ, аз не копаех, аз земната маса с количка изнасях. Копането никогаш не ми е било радост. А ти почерпи за Какин ден. Наздраве, Дрънкако!
                          Ще ти проводя няколко кубика чакъл - различна фракция - да го разнасяш с количката от единия край на двора до другия. Не трябва да губиш тренинг.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Честит празник на всички дами !
                            Да са живи и здрави !
                            Усмивки, благи мисли и повече баници за почерпка !
                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Комацу, още от далечната 1985 година си се отдал на копане. Та чак до сега, кога свещенодействаш на двора в Извънгеография.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Тцъ, аз не копаех, аз земната маса с количка изнасях. Копането никогаш не ми е било радост. А ти почерпи за Какин ден. Наздраве, Дрънкако!

                              Коментар


                              • На всички каки, лели, баби честит Какин ден! Голяма почерпка ще пада. Каките черпат.


                                Коментар

                                Working...
                                X