IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Черпя ви с това -
    Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	72.9 КБ
ID:	3893166

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Класният беше химик. Пусна ме без матура. Повтарям, пусна ме. И аз не че нещо по същество в таз тема. Просто им пуснах едно известие, за да им погледам сеира. Ама козлето твърде чувствително се оказа и скокна с рогата. Наздраве, Дрънхим!
      Не съм се явявала на никакви матури. Химията не е харесвах, ама просто отвътре ми идваше. И в средното и във висшето - само максимални оценки.
      Признавам си, че по литература едвам издрапах, щот природно не ми се отдава писането на теми и есета. Дар слово ми липсва.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Досадник, ти от кога взе да разбираш от химия.
        Наздраве, Мрънкало!

        Аз си имам трима любимци - чета ги, ама като ми пишат, не им отговарям. Свидни са ми, но не чак толкова.
        Класният беше химик. Пусна ме без матура. Повтарям, пусна ме. И аз не че нещо по същество в таз тема. Просто им пуснах едно известие, за да им погледам сеира. Ама козлето твърде чувствително се оказа и скокна с рогата. Наздраве, Дрънхим!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Едно козленце гламаво. Не се хаби да поръчваш, че ще ти ритне чашката. Съмнява ме да не е твой свиден приятел, ама с друг аватар. Наздраве, Дрънкалище!
          Досадник, ти от кога взе да разбираш от химия.
          Наздраве, Мрънкало!

          Аз си имам трима любимци - чета ги, ама като ми пишат, не им отговарям. Свидни са ми, но не чак толкова.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            И кой та с тез лаври окичи? Да му викна едно питие, де ти ще го платиш.
            Наздраве, Мрънкало!
            Едно козленце гламаво. Не се хаби да поръчваш, че ще ти ритне чашката. Съмнява ме да не е твой свиден приятел, ама с друг аватар. Наздраве, Дрънкалище!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Ти казала ли си какви камишки тражиш? Ако беше по-взискателна, щях да помоля бургаския ти сват да резервира за теб некое бъбречно камъче. Така че земай диадемата на централнобалканска айдучка и глей да не ти я свалят с все тиквата. Що ще се търколи чак у Севлиево. Наздраве, Дрън-са-са!
              П.п. Вчера ме обявиха за досадникът на кръчмата, та да знайш, че съм взел преднина и ми дишаш прахоляка. Не се опитвай да наваксваш, че ще си изпочупиш ноктята дорде драпаш.
              И кой та с тез лаври окичи? Да му викна едно питие, де ти ще го платиш.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Хаджи Грую се самоизолира, сър Събев от бая време дава фира ...
                Няма кой да почерпи и едно "Наздраве" да викне за имениците.
                Да са ни живи и здрави!
                Честит Тодоровден!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Стъклария.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Ти казала ли си какви камишки тражиш? Ако беше по-взискателна, щях да помоля бургаския ти сват да резервира за теб некое бъбречно камъче. Така че земай диадемата на централнобалканска айдучка и глей да не ти я свалят с все тиквата. Що ще се търколи чак у Севлиево. Наздраве, Дрън-са-са!
                  П.п. Вчера ме обявиха за досадникът на кръчмата, та да знайш, че съм взел преднина и ми дишаш прахоляка. Не се опитвай да наваксваш, че ще си изпочупиш ноктята дорде драпаш.

                  Коментар


                  • Хаджи Грую се самоизолира, сър Събев от бая време дава фира ...
                    Няма кой да почерпи и едно "Наздраве" да викне за имениците.
                    Да са ни живи и здрави!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Не щеш да намажеш ножа, а? А колко невинни душици твоя ятаган по проходите смазаха? И после щеш да се правиш на хайдушка кралица. Това е отвратно. Наздраве, Дрънкати!

                      Стъклария.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Като гледам на кого е кръстено герданчето ...!? Па, нема начин да не го носят достойни жени, къде ги дърпа към гилотината.
                        Наздраве, Мрънкало!

                        Белезникаво някак ми стои. Дай нещо по-цветно.
                        Не щеш да намажеш ножа, а? А колко невинни душици твоя ятаган по проходите смазаха? И после щеш да се правиш на хайдушка кралица. Това е отвратно. Наздраве, Дрънкати!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Само ти показвам какво носят почтените, достойни жени, които не се заседяват по кръчмите и не се препирят пияни със залюхани чичета и старчета, залепени за чашките. Наздраве, Дрънкавица!

                          Като гледам на кого е кръстено герданчето ...!? Па, нема начин да не го носят достойни жени, къде ги дърпа към гилотината.
                          Наздраве, Мрънкало!

                          Белезникаво някак ми стои. Дай нещо по-цветно.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Точно съм такива каменаци и песъчинки мераци не изпитвам. Дай нещо по-блестящо, по-лъскаво.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Само ти показвам какво носят почтените, достойни жени, които не се заседяват по кръчмите и не се препирят пияни със залюхани чичета и старчета, залепени за чашките. Наздраве, Дрънкавица!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ще ги рупаш ли или на коктейл ще ги навдигаш? Наздраве, Дрънша!



                              Точно съм такива каменаци и песъчинки мераци не изпитвам. Дай нещо по-блестящо, по-лъскаво.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Освен чакъл, ще добавя и пясък, Скруджи.
                                Наздраве, Мрън!
                                Ще ги рупаш ли или на коктейл ще ги навдигаш? Наздраве, Дрънша!




                                Коментар

                                Working...
                                X