IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Вчера си гледах табелките на по-предишни овошки. Садил съм бяла и розова череша, ма и двете не са се фанали. Иначе много обичах белите черешки. Навремето по се срещаха.
    На село съм, та мога нещо мъненко да черпа, а нема смисъл. Аз ако не изкарам една голема черпня - поне 20/15 не ме кефи.Пък да ти отказвам ми е много благо. Почти като бело сладко. Така че вади три буркана сладко от смокини, слагай ги у кашон и ги пращай на село, за Тракалото. Лошото е, че ми затлъстява дробчето от тях, пък и моите сладка не мога още да изям (имам от вишни, дренки, зелени доматчета, черен бъз, дори купешко от люти чушки), което требва ти подаде сигнал да пращаш сладкото от смокини, та съвсем да грохна. Чекам! И глей да не си изчекам чакалото. Наздраве, Дрънблажке!
    Ся, веднага. Направо ще си потроша краката от бързане. Да изпратя пратка:
    До Извънгеография За Извънисторията/Мрънкалото/
    Наздраве, Мрън!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Арахната и на снимка да го видиш - веднага му отлепяш едни тупаник. Все ще има за какво - в минало, настояще и бъдеще време.
      Наздраве, 4i40!
      Насмях са, наругах са и сега вече ме фана свирепото настроение. Ако те срещна до три минути, ще ти сваля скалпа, да видиш как ще се бъзикаш с индианец, още и чирпанлия. Това габровците много безотговорни станахте напоследък, откак фалирахте индустриалната си гордост и чест, с което се върнахте към безотговорното си поведение отпреди двесте години. Така че крий се поне три минути у кошчето, където ти е мястото, щото и без това там ще ти хареса. Здраве да е!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Имам сладко от смокини, сини сливи, и арония. Бели череши от години не съм виждала, камо ли сладко да сваря. Спомням си, баба в едни малки стъклени чинии го слагаше и го поднасяше с кафето, наместо бяло сладко.
        Наздраве, Мрънкало!

        Сипи да пием по едно питие, че днес петък. Редно е да уважим шефовете и за доброто им здраве да помислим.
        Вчера си гледах табелките на по-предишни овошки. Садил съм бяла и розова череша, ма и двете не са се фанали. Иначе много обичах белите черешки. Навремето по се срещаха.
        На село съм, та мога нещо мъненко да черпа, а нема смисъл. Аз ако не изкарам една голема черпня - поне 20/15 не ме кефи.Пък да ти отказвам ми е много благо. Почти като бело сладко. Така че вади три буркана сладко от смокини, слагай ги у кашон и ги пращай на село, за Тракалото. Лошото е, че ми затлъстява дробчето от тях, пък и моите сладка не мога още да изям (имам от вишни, дренки, зелени доматчета, черен бъз, дори купешко от люти чушки), което требва ти подаде сигнал да пращаш сладкото от смокини, та съвсем да грохна. Чекам! И глей да не си изчекам чакалото. Наздраве, Дрънблажке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Имаш ли още от сладкото с бели черешки? Може да проявиш гостоприемство и дружелюбие, па да почерпиш едно сладко. Сигурно е с костилките, що сте стипци и не изхвъргате костилките, но пък от благодарност ще те подсетя, щото и дръжките стават за сладко за гости. За нас са дръжките, за вас - мръвките. Който се е подлъгал да гостува у Габърово, ще яде дъръво. Гарнирано с усмивка. Присмехулна. Наздраве, Дрънприсмехулник!
          Имам сладко от смокини, сини сливи, и арония. Бели череши от години не съм виждала, камо ли сладко да сваря. Спомням си, баба в едни малки стъклени чинии го слагаше и го поднасяше с кафето, наместо бяло сладко.
          Наздраве, Мрънкало!

          Сипи да пием по едно питие, че днес петък. Редно е да уважим шефовете и за доброто им здраве да помислим.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Мерси за уточнението ....
            Че си дзвер е ясно, но убаво е, че наказваш само кога има повод...
            Щот аз само на мерак го давам, че моя дзвер има по-генерални методи...Със съвсем спокоен тон ми рече, че разбира от анатомия ( малко ) и некои части могат да ми се вържат кът папионка....Ич не ми се рискува...
            За Тарантул можеш да не се замисляш....Удри и не питай....
            Наздраве !
            Арахната и на снимка да го видиш - веднага му отлепяш едни тупаник. Все ще има за какво - в минало, настояще и бъдеще време.
            Наздраве, 4i40!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Мерси за уточнението ....
              Че си дзвер е ясно, но убаво е, че наказваш само кога има повод...
              Щот аз само на мерак го давам, че моя дзвер има по-генерални методи...Със съвсем спокоен тон ми рече, че разбира от анатомия ( малко ) и некои части могат да ми се вържат кът папионка....Ич не ми се рискува...
              За Тарантул можеш да не се замисляш....Удри и не питай....
              Наздраве !
              За теб говорехме, не за мен. Аз съм в програмата за гостито. Дървеното гости. Но у Габъро и тва е нещо. Здраве да е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Баба ми, лека й пръст, беше голем дзвер. По спомени, с размах командваше тримата си сина, едната дъщеря и прилежащите към тях снахи и зет. Беше голям авторитет и въпреки преклонната й възраст, всички се равняваха по нея.

                На млади години единия от чичовците ми /и на него лека му пръст/, женен и бащата на малко момче, решил да сгази лука с някаква местна хубавица. Снахата се жалвала на баба, която решила да вземе крути мерки.

                Синът бил повикан под благовиден предлог на спявка при мама, която приготвяла сладко от бели череши и била поседнала пред огнището на малко трикрако столче. От дума на дума, баба притъпила природния инстинкт за самосъхранение на чичо и станала от столчето, уж да се премести от огъня. Докато донжуанът се усети, получил няколко бързи удара в главата, раменете и гърба. Отървал се със сцепена вежда и синини по горната част на тялото. Зверкиня, казвам ти. На нея съм кръстена
                Наздраве!
                Имаш ли още от сладкото с бели черешки? Може да проявиш гостоприемство и дружелюбие, па да почерпиш едно сладко. Сигурно е с костилките, що сте стипци и не изхвъргате костилките, но пък от благодарност ще те подсетя, щото и дръжките стават за сладко за гости. За нас са дръжките, за вас - мръвките. Който се е подлъгал да гостува у Габърово, ще яде дъръво. Гарнирано с усмивка. Присмехулна. Наздраве, Дрънприсмехулник!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Шшшш, алооо..
                  Кви са тез военолюбиви помисли...?
                  Едно добро същество да има в таз тема ( щот Леля избегА...) и вие му се каните като чеченец на укрофашист...
                  Наздраве !
                  пп Смазах си гърлото е една слива...пардон - сливова люта ракия..! Убаво ми стана в това мрачно време....
                  До всяко добро същество трябва да застане още едно... като го цапардосат и светът му се удвои, с което се появява още едно добро същество, ама и двете бити. Но както казват, по-добре двама бити, отколкото... ъъъ...как беше... един на..бан. Забележи, не баннат, а ... Да не уточнявам повече, ти си досетливо старче. Наздраве с твоята сливова и моя мерак за ракия, каквато има!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Баба ми, лека й пръст, беше голем дзвер. По спомени, с размах командваше тримата си сина, едната дъщеря и прилежащите към тях снахи и зет. Беше голям авторитет и въпреки преклонната й възраст, всички се равняваха по нея.

                    На млади години единия от чичовците ми /и на него лека му пръст/, женен и бащата на малко момче, решил да сгази лука с някаква местна хубавица. Снахата се жалвала на баба, която решила да вземе крути мерки.

                    Синът бил повикан под благовиден предлог на спявка при мама, която приготвяла сладко от бели череши и била поседнала пред огнището на малко трикрако столче. От дума на дума, баба притъпила природния инстинкт за самосъхранение на чичо и станала от столчето, уж да се премести от огъня. Докато донжуанът се усети, получил няколко бързи удара в главата, раменете и гърба. Отървал се със сцепена вежда и синини по горната част на тялото. Зверкиня, казвам ти. На нея съм кръстена
                    Наздраве!
                    Мерси за уточнението ....
                    Че си дзвер е ясно, но убаво е, че наказваш само кога има повод...
                    Щот аз само на мерак го давам, че моя дзвер има по-генерални методи...Със съвсем спокоен тон ми рече, че разбира от анатомия ( малко ) и некои части могат да ми се вържат кът папионка....Ич не ми се рискува...
                    За Тарантул можеш да не се замисляш....Удри и не питай....
                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Бий го с бармански висок стол, че засилка голяма позволява. Това му се полага като се увива като лиана покрай стройната като канапе кака. Здраве да е!
                      Баба ми, лека й пръст, беше голем дзвер. По спомени, с размах командваше тримата си сина, едната дъщеря и прилежащите към тях снахи и зет. Беше голям авторитет и въпреки преклонната й възраст, всички се равняваха по нея.

                      На млади години единия от чичовците ми /и на него лека му пръст/, женен и бащата на малко момче, решил да сгази лука с някаква местна хубавица. Снахата се жалвала на баба, която решила да вземе крути мерки.

                      Синът бил повикан под благовиден предлог на спявка при мама, която приготвяла сладко от бели череши и била поседнала пред огнището на малко трикрако столче. От дума на дума, баба притъпила природния инстинкт за самосъхранение на чичо и станала от столчето, уж да се премести от огъня. Докато донжуанът се усети, получил няколко бързи удара в главата, раменете и гърба. Отървал се със сцепена вежда и синини по горната част на тялото. Зверкиня, казвам ти. На нея съм кръстена
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Шшшш, алооо..
                        Кви са тез военолюбиви помисли...?
                        Едно добро същество да има в таз тема ( щот Леля избегА...) и вие му се каните като чеченец на укрофашист...
                        Наздраве !
                        пп Смазах си гърлото е една слива...пардон - сливова люта ракия..! Убаво ми стана в това мрачно време....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Нека е с трикракото столче. Табуретката тапицирана.
                          Наздраве, Мрън!
                          Бий го с бармански висок стол, че засилка голяма позволява. Това му се полага като се увива като лиана покрай стройната като канапе кака. Здраве да е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Арахната сега ще се засегне. Щото далеко не е добър, а е спорен и въпроса дали въобще е същество.
                            Наздраве, 4i40!
                            Нема, нема се засегна, що знам, че има твърде още повече злоусилени и добронасилващи душици, които, макар и твари, не се хич товарят с добронамерености и други ползотворности. Злолюба е сред тях. А коя е Злолюба всички се досещат. Тя също май, ама не съвсем, та да земем да й укажем. Наздраве, Дрънлюбке!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Приятен и спорен ден на всички добри същества....
                              Наздраве !
                              Арахната сега ще се засегне. Щото далеко не е добър, а е спорен и въпроса дали въобще е същество.
                              Наздраве, 4i40!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ухаааа, ще станат на кълбета по време на моабета. Удри, Како, с табуретка!
                                Нека е с трикракото столче. Табуретката тапицирана.
                                Наздраве, Мрън!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X