IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Наздраве!
    http://www.youtube.com/watch?v=6JEdf7XsV5g
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Иииииха, тва много добре изглежда. Пил ли си го?

      Коментар


      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ми ти пък какво ли имаш предвид под "рискуваш"?
          Е на въпрос с въпрос не се отговаря!
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Ми какво ли имаш предвид под "печели"
            Ми ти пък какво ли имаш предвид под "рискуваш"?
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Ся, ще препрая малко думите на един голем българин, за да ти отговоря - "Който рискува - пичели, който ни рискува - ни пичели"
              Ми какво ли имаш предвид под "печели"
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Земевладелец я си признай без бой, женка ти да не те е подложила на някаква диетка ,че си хрупаш тоя микс сутрин
                Лорда верно ще изпапа на конете храната
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Ако ухаеш на ром рискуваш като идваш в Кръчмата ....

                  Ся, ще препрая малко думите на един голем българин, за да ти отговоря - "Който рискува - пичели, който ни рискува - ни пичели"
                  Last edited by tnm; 04.01.2013, 14:51.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Кат напишеш нов отговор, отдоле ти излиза меню. Пишеш "без известяване" и си готова. И така по всички теми, в които пишеш
                    Благодарско, сега ще пробвам за добро утро да видим ще стане ли мойта работа или няма :о)

                    Йей да не забравя днес трябва да си прибера книжката от съда, дано са ми заверили стажа вече
                    There is no right way. Only your own way!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Вие сте добре!
                      Аз от морето насам изгубих този навик. Вечер винаги си накисвах сурови бадеми във вода, след това сутрин си ги мешах със овесени трици и кисело млЕко.
                      Земевладелец я си признай без бой, женка ти да не те е подложила на някаква диетка ,че си хрупаш тоя микс сутрин
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Ъммм, вчера изядох печените Между другото, не е никак лошо със сурови
                        Вие сте добре!
                        Аз от морето насам изгубих този навик. Вечер винаги си накисвах сурови бадеми във вода, след това сутрин си ги мешах със овесени трици и кисело млЕко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение

                          Чета ,че и ти ги ядеш ядките сурови.За сметка на мен , моя и заместителя и те така ги похапва.Явно ще да е някаква мода сред вас мъжете .Знам ли ..
                          Ъммм, вчера изядох печените Между другото, не е никак лошо със сурови

                          Коментар


                          • Преди вечерята ударих едно бренди http://www.vegastartrading.com/admin...es/9/7/679.jpg,но смесено с кола.Чисти питиета нещо не ми се нравят.Нещо ми идват силнички.



                            Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Ей тва си отворих, със сурови ядки
                            Чета ,че и ти ги ядеш ядките сурови.За сметка на мен , моя и заместителя и те така ги похапва.Явно ще да е някаква мода сред вас мъжете .Знам ли ..
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Ей тва си отворих, със сурови ядки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                ..... и за парфюм...
                                Ако ухаеш на ром рискуваш като идваш в Кръчмата ....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X