IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    То и тия които си написал са достатъчни Като изключиме последното име.
    Е не...

    http://www.youtube.com/watch?v=KUmZp8pR1uc

    Иначе си прав, на 99 %!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
      Беше на прима виста, но вътрешно усещах че съм пропуснал някого, някой Велик...

      http://www.youtube.com/watch?v=M_yWyBjDEaU
      То и тия които си написал са достатъчни Като изключиме последното име.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Джим Морисън ....
        Беше на прима виста, но вътрешно усещах че съм пропуснал някого, някой Велик... 10х!!!

        http://www.youtube.com/watch?v=M_yWyBjDEaU

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Бе не е много здравословно, да знаиш. Аз например кат давам, получавам спазъм на гладката мускулатура на един много важен човешки орган.
          От време на време така сложно се изразяваш, че вече си мислъ, че освен проз съм и тъп
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
            Ей, тук съм изтървал нещо истинско! Веднага влизам с Ричи Валенс и ... баф маа.... изфръкна ми другия симпатяга от същата катастрофа?
            Бъди Холи.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Бе не е много здравословно, да знаиш. Аз например кат давам, получавам спазъм на гладката мускулатура на един много важен човешки орган.
              Пак сте ударили през просото!
              Тънъмънче, то е важно по гънките кво се получава!
              Ай наздраве, но се дигам, че ша ма водят на реална кръчма
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Джим Морисън ....
                Ей, тук съм изтървал нещо истинско! Веднага влизам с Ричи Валенс и ... баф маа.... изфръкна ми другия симпатяга от същата катастрофа?
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Дай за да ти дадат
                  Бе не е много здравословно, да знаиш. Аз например кат давам, получавам спазъм на гладката мускулатура на един много важен човешки орган.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Къде къде по приятно и далеч по ненатуварващо е да научиш околните да ти дават това, което искаш
                    Наздраве!
                    Дай за да ти дадат
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Арти, то тея от Клуб 27 са съвсем друга групичка! Ама все големи, лека им пръст!
                      Джанис Джоплин, Джими Хендрикс, Кърт Кобейн, Ейми Уейнхаус... Респект пред таланта!
                      И наздраве!
                      Джим Морисън ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                        27+ годишните се причисляваме към ето таЙзи групичка и не гледКаме нагоре към 50+, а надолЕ към 30-

                        Нищо не е такова, каквото е било преди! Времената се менят, нравите също



                        ... хубави, способни, интелигентни и взимащи онова, което искат
                        Хмм, ужасТ! Ма туй покуление 27 + сте мноо зле. Е, мое ли да влагаш толкоз усилия, за да вземеш това, което искаш!? Къде къде по приятно и далеч по ненатуварващо е да научиш околните да ти дават това, което искаш
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                          27+ годишните се причисляваме към ето таЙзи групичка http://www.fibank.bg/bg/rozova-karta...lady/page/2519 и не гледКаме нагоре към 50+, а надолЕ към 30-

                          Нищо не е такова, каквото е било преди! Времената се менят, нравите също
                          Арти, то тея от Клуб 27 са съвсем друга групичка! Ама все големи, лека им пръст!
                          Джанис Джоплин, Джими Хендрикс, Кърт Кобейн, Ейми Уейнхаус... Респект пред таланта!
                          И наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Песнички, приказки, кандърмички....е за 20 +, - годишните ....
                            И докато се огледаш минаваш в :

                            http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5554351....

                            27+ годишните се причисляваме към ето таЙзи групичка и не гледКаме нагоре към 50+, а надолЕ към 30-

                            Нищо не е такова, каквото е било преди! Времената се менят, нравите също



                            ... хубави, способни, интелигентни и взимащи онова, което искат
                            Last edited by фръцла ежкова; 26.02.2013, 09:27.
                            Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                            Коментар


                            • Ай дубрутро и от персунала ...
                              ша отпушя една ранна Загорска, че нощеска по пазарите МАЗАЛО !!!
                              ЪЪъъ ... къфемашината нещо не рАботи ...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Добрутро! Мечо президент!!!! Не пий, не пуши, по жени не оди, востания добре прай!!! Кафенце и за мен!
                                Хммм, вкара ма нещо в размисъл!?
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X