IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

    Кви каравани бре , они много поскъпнаха
    най много некоя каруца със слама.
    Па кво мине, не бива да замине.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ком - Емине, бре. На млади години слагах раницата и поемах по пътеките. Това, де ми е закачено у профиля, не е току-така.
      Наздраве, Мрънкало!
      Аха, коги ви подгони потерята бродите три годин по урви и била, па после се пишете физкултурници, та да оправдаете пред децата дългите отсъствия. Наздраве, Дрънура!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Кое трасе, тофтичке? Това напреки на Балканя ли? Ми, такъв ти занаята. Ше одиш от едната до другата страна на баира да глъодаш задава ли се каравана. Шо ти се ще да вдигаш наздравици привечер след грабежа. Здраве да е!
        Кви каравани бре , они много поскъпнаха
        най много некоя каруца със слама.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Кое трасе, тофтичке? Това напреки на Балканя ли? Ми, такъв ти занаята. Ше одиш от едната до другата страна на баира да глъодаш задава ли се каравана. Шо ти се ще да вдигаш наздравици привечер след грабежа. Здраве да е!
          Ком - Емине, бре. На млади години слагах раницата и поемах по пътеките. Това, де ми е закачено у профиля, не е току-така.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            БоМбонче, Кака го е минавала това трасе. Не като теб - сал едните жълти павета са ти у главата.
            Наздраве!
            Кое трасе, тофтичке? Това напреки на Балканя ли? Ми, такъв ти занаята. Ше одиш от едната до другата страна на баира да глъодаш задава ли се каравана. Шо ти се ще да вдигаш наздравици привечер след грабежа. Здраве да е!
            П.п. Ай, слагай кво да е.
            Last edited by Trakatrak; 26.07.2021, 22:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

              Кви ягоди,
              бегай за къпини и малини у храстите.

              Е може, и цедено домашно кисело млеко, нали се фалиш че го догаждаш.
              Къпините и малините в гората. А там - разни мечки у буболечки. Тцъ! Отказвам такивата сървайвари.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Как да я прави - ми директно ще си я точи от извора във Вонеща вода - по другия друм ѝ се пада малко, ма нищо, ще налази и тамошния вилает Дочувам, че шефът на АПИ го сменили заради тунелът под Шипка - сигурно тнм се е намесила, че с тоя тунел дервентдджийстовото ѝ уйде у ряката
                Наздраве!
                И у хабитатя има Вонеща вода. Точно до обходния път, де Томиту ни го напрай.
                Наздраве!
                Last edited by tnm; 26.07.2021, 22:24.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Таа техната банда се пречка на магистралния елит, ама да не изяде тоягата. Зарад няколко дребни завличания ще провалят големата плячка от рутенето на канарите и пробиването на твърдините. Ама кой се е опънал на прогреса, прогресът го опъва от единия край на планината до другия. Напреко, де. Да не я плашим с преход от Ком до Емине.
                  БоМбонче, Кака го е минавала това трасе. Не като теб - сал едните жълти павета са ти у главата.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Бонжур, ва, Мрънкало! Ягоди към шампанското искаш ли?
                    Наздраве!
                    Кви ягоди,
                    бегай за къпини и малини у храстите.

                    Е може, и цедено домашно кисело млеко, нали се фалиш че го догаждаш.
                    Last edited by Майстора233; 26.07.2021, 21:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Как да я прави - ми директно ще си я точи от извора във Вонеща вода - по другия друм ѝ се пада малко, ма нищо, ще налази и тамошния вилает Дочувам, че шефът на АПИ го сменили заради тунелът под Шипка - сигурно тнм се е намесила, че с тоя тунел дервентдджийстовото ѝ уйде у ряката
                      Наздраве!
                      Таа техната банда се пречка на магистралния елит, ама да не изяде тоягата. Зарад няколко дребни завличания ще провалят големата плячка от рутенето на канарите и пробиването на твърдините. Ама кой се е опънал на прогреса, прогресът го опъва от единия край на планината до другия. Напреко, де. Да не я плашим с преход от Ком до Емине.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Бонжур, ва, Мрънкало! Ягоди към шампанското искаш ли?
                        Наздраве!
                        Мозе, мозе, слагай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Тази седмица ще сме на шприц от шампанско и пърдяна вода. Доставчик ще е Кака. Не знам как ще я прави водата, но да гледа шампанското да е квалитетно и неограничено. Голема жега ще е. Ноздра-ве!
                          Как да я прави - ми директно ще си я точи от извора във Вонеща вода - по другия друм ѝ се пада малко, ма нищо, ще налази и тамошния вилает Дочувам, че шефът на АПИ го сменили заради тунелът под Шипка - сигурно тнм се е намесила, че с тоя тунел дервентдджийстовото ѝ уйде у ряката
                          Наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Тази седмица ще сме на шприц от шампанско и пърдяна вода. Доставчик ще е Кака. Не знам как ще я прави водата, но да гледа шампанското да е квалитетно и неограничено. Голема жега ще е. Ноздра-ве!
                            Бонжур, ва, Мрънкало! Ягоди към шампанското искаш ли?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Тази седмица ще сме на шприц от шампанско и пърдяна вода. Доставчик ще е Кака. Не знам как ще я прави водата, но да гледа шампанското да е квалитетно и неограничено. Голема жега ще е. Ноздра-ве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                В твойте ръчички и железно дърво нема да оцелее. Верно и аз уморих едно такова и две-три малки албиции, но на теб по ти отива да си душманка на дървесата. Наздраве, Дръндушмана!
                                Това дръво е от семейството на срамежливата мимоза, но не му се прибират листата като го докосваш.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X