IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    Алооо, с Тънъмънчето, Мюлер и Бенджи га отворииме кръчмата, ти още си се гушкала у чаршафете...
    Аааа дедооо айде от когИ ви чакаме, ми вие пийнахте по няколко бързи и толкУс
    Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
      Наздраве!
      Наздраве с такава очарователна компания купона може да бъде само на шест

      Коментар


      • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
        Ааа тнм, извинявай аз реших, че като "дружинка" всички се надпявате в някоя друга тема...тогава НАЗДРАВЕ! На теб се полага поне 1/3 като пълноправен член на нашето скромно общество
        Алооо, с Тънъмънчето, Мюлер и Бенджи га отворииме кръчмата, ти още си се гушкала у чаршафете...
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Бе и да има некви проблеми, ша изпратим Мечо да го притегне
          Мечо мое само да върти геврека. Друг требе го потегне
          Едно малко коняче би ли ви затруднило? Ако да? - 2 големи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Кой тоз 3 -ти ( от 1/3-та)!?
            Понеже за момента сме тримата - ти, аз и мюлер
            Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
              О чудесно ама като гледам свърши бързо сега е мой ред да отвърна на жеста
              Наздраве!
              Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                Ааа тнм, извинявай аз реших, че като "дружинка" всички се надпявате в някоя друга тема...тогава НАЗДРАВЕ! На теб се полага поне 1/3 като пълноправен член на нашето скромно общество
                Кой тоз 3 -ти ( от 1/3-та)!?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                  Е, хубава работа.. че за кого я извадих от дълбокия резерв
                  Колето ще да е на загорска вероятно, Вълчо вече е обърнал пет-шест и "джитка" по другите теми с "метлата" , чичо и той се изгуби..., а Бенджи твърдо е на кептън двойна доза, май следователно цяяялата си е само за нас
                  О чудесно ама като гледам свърши бързо сега е мой ред да отвърна на жеста
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Малииий, ами фериботът до Белене в изправност ли е?
                    Бе и да има некви проблеми, ша изпратим Мечо да го притегне
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Не сички!!! Аз ни съм ходила в Политика! Цела сутрин издирвам многофункционален багер ... с гребло. Щот горе на връх Бузлуджа има къде метър сняг, а пътят спешно требе да се зачисти. Намерих един Caterpillar. Дала съм разпореждания. Сега ша са включа сателитната връзка с чинията и в реално време ще проследя операцията
                      Наздраве!
                      Ааа тнм, извинявай аз реших, че като "дружинка" всички се надпявате в някоя друга тема...тогава НАЗДРАВЕ! На теб се полага поне 1/3 като пълноправен член на нашето скромно общество
                      Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Не сички!!! Аз ни съм ходила в Политика! Цела сутрин издирвам многофункционален багер ... с гребло. Щот горе на връх Бузлуджа има къде метър сняг, а пътят спешно требе да се зачисти. Намерих един Caterpillar. Дала съм разпореждания. Сега ша са включа сателитната връзка с чинията и в реално време ще проследя операцията
                        Наздраве!
                        Малииий, ами фериботът до Белене в изправност ли е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                          Ааа добре дошлИ Всички разгорещено обсъждат политиката и мен оставихте тук самичка да броя празните чаши, ахЪ да ви се разсърдя
                          Не сички!!! Аз ни съм ходила в Политика! Цела сутрин издирвам многофункционален багер ... с гребло. Щот горе на връх Бузлуджа има къде метър сняг, а пътят спешно требе да се зачисти. Намерих един Caterpillar. Дала съм разпореждания. Сега ша са включа сателитната връзка с чинията и в реално време ще проследя операцията
                          Наздраве!

                          П.П. Благодарско за рома, Вълчо! Мъ струва ми се, че ботилката са търкаля празна под масата!?
                          Last edited by tnm; 20.02.2013, 16:36.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                            А мене ще почерпиш ли
                            Е, хубава работа.. че за кого я извадих от дълбокия резерв
                            Колето ще да е на загорска вероятно, Вълчо вече е обърнал пет-шест и "джитка" по другите теми с "метлата" , чичо и той се изгуби..., а Бенджи твърдо е на кептън двойна доза, май следователно цяяялата си е само за нас
                            Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                              Ами наздраве! Добре, че не съм мнооого лошава
                              Предлагам да я почваме тази бутилчица, пък каквото остане за другите

                              А мене ще почерпиш ли

                              Коментар


                              • Ами наздраве! Добре, че не съм мнооого лошава
                                Предлагам да я почваме тази бутилчица, пък каквото остане за другите

                                Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                                Коментар

                                Working...
                                X