IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Съм си добре, но на теб ти се губят ценни моменти. Трябва да обнародвам видео как черпиш с шампанско и ягоди свежи, та да зарадвам народа на Габроу с изобличаването на твоето ренегатство.
    П.п. Жегата без влага не е страшна. Търпи се.
    Как няма да търпиш, га прародители са от централна Абисиния!?
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Пообъркал си се, рекох. Кака в несвяст не изпада и козите не изтърва. Слънцето не ти прощава, досущ като ЕГН-то.
      Съм си добре, но на теб ти се губят ценни моменти. Трябва да обнародвам видео как черпиш с шампанско и ягоди свежи, та да зарадвам народа на Габроу с изобличаването на твоето ренегатство.
      П.п. Жегата без влага не е страшна. Търпи се.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ти беше в несвяст. С Чиче те напихме и се възползвахме. Карахме те да изпълняваш желанията ни. Моето беше да черпиш. А Чиче кво си е искал, не смеа да мисла. Аз си пиех шампанското. И си ядях ягодките. Докато ти нащо пъшкаше. От яд ли, от кеф ли, не знам. Но вече си опозорена га-бройка. Така е то, който черпи - страда. Пък аз се облизвам доволно. За Чиче не знам. Той абдал малко си пада. Наздраве, Дрънхипнозе!
        Пообъркал си се, рекох. Кака в несвяст не изпада и козите не изтърва. Слънцето не ти прощава, досущ като ЕГН-то.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Си са пообръкал нещо с тез ягоди. Нямам спомен да съм сервирала ни шампанско, ни от тях. Прегряла ти е нещо платката. Температурите високи.
          Наздраве, Мрънкало!
          Ти беше в несвяст. С Чиче те напихме и се възползвахме. Карахме те да изпълняваш желанията ни. Моето беше да черпиш. А Чиче кво си е искал, не смеа да мисла. Аз си пиех шампанското. И си ядях ягодките. Докато ти нащо пъшкаше. От яд ли, от кеф ли, не знам. Но вече си опозорена га-бройка. Така е то, който черпи - страда. Пък аз се облизвам доволно. За Чиче не знам. Той абдал малко си пада. Наздраве, Дрънхипнозе!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ягодово дайкири. От ягодите, де ги сервира с шампанското. Бая множко беха, че и свежи, та остана за коктейлчето. Веднъж ти се откъсна от... ръчиците. Като даваш, глей и за теб има. Навий си го на пръста. На левия крак. Наздраве и хоп, обърнах дайкирито!
            Си са пообръкал нещо с тез ягоди. Нямам спомен да съм сервирала ни шампанско, ни от тях. Прегряла ти е нещо платката. Температурите високи.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Пак ли си захапал ябълката?
              Това не ми прилича много на дайкири - розовее ми, някак си.
              Наздраве, Мрънкало!
              Ягодово дайкири. От ягодите, де ги сервира с шампанското. Бая множко беха, че и свежи, та остана за коктейлчето. Веднъж ти се откъсна от... ръчиците. Като даваш, глей и за теб има. Навий си го на пръста. На левия крак. Наздраве и хоп, обърнах дайкирито!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Нещо много си се объркала. Служба значи да си клатиш краката, да си подпираш брадичката и да си вириш носа. Мисля, че в момента си именно в такава поза, ще рече си на служба. Здраве да е! И едно дълго дайкири в жегата.
                Пак ли си захапал ябълката?
                Това не ми прилича много на дайкири - розовее ми, някак си.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Мрънкало, службата ми намирисва на работа, пък аз избягвам таквиз инициативи.
                  Наздраве!
                  Нещо много си се объркала. Служба значи да си клатиш краката, да си подпираш брадичката и да си вириш носа. Мисля, че в момента си именно в такава поза, ще рече си на служба. Здраве да е! И едно дълго дайкири в жегата.

                  Attached Files
                  Last edited by Trakatrak; 29.07.2021, 16:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Изпълнявай си службата, недей да кръшкаш. Свободното пазарно общество у нас толерира грабежите, щото по-бързо да върви натрупването на капитала. Особено при пестеливите габроуци. Те кво си приберат, не го пръскат току-така по кръчми, жени и чужбини, ами си го крият у потурите и килотите. Затова лесно може им се отнеме в сюблимен момент и да се продължи веригата на натрупване. Така хем олигарсите остават богати, хем габровци - бедни. Има справедливост на тоя свят! Наздраве, Дрънкапиталистке!
                    Мрънкало, службата ми намирисва на работа, пък аз избягвам таквиз инициативи.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Арахната съвсем зацапа оптиката напоследък. Най-вероятно е имал предвид кервани, а не каравани.
                      https://m.youtube.com/watch?v=emE6QGaRPHs

                      Duke Ellington & Juan Tizol - Caravan - Orchestra version

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Времето горещо. Не е подходящо за обири и набези.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Изпълнявай си службата, недей да кръшкаш. Свободното пазарно общество у нас толерира грабежите, щото по-бързо да върви натрупването на капитала. Особено при пестеливите габроуци. Те кво си приберат, не го пръскат току-така по кръчми, жени и чужбини, ами си го крият у потурите и килотите. Затова лесно може им се отнеме в сюблимен момент и да се продължи веригата на натрупване. Така хем олигарсите остават богати, хем габровци - бедни. Има справедливост на тоя свят! Наздраве, Дрънкапиталистке!

                        Коментар


                        • Времето горещо. Не е подходящо за обири и набези.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Това ще го избродирам кат лого на фирмата. Мое и кат транспарант да го провеся на входа на прохода.
                            Наздраве!
                            На челото си го изрежи и се нарежи от мъка задето толкоз мирни пътници си опущила. Трагедииии....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Па кво мине, не бива да замине.
                              Това ще го избродирам кат лого на фирмата. Мое и кат транспарант да го провеся на входа на прохода.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                                Кви каравани бре , они много поскъпнаха
                                най много некоя каруца със слама.
                                Арахната съвсем зацапа оптиката напоследък. Най-вероятно е имал предвид кервани, а не каравани.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X