IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    Дубрутру!
    Убаво е че сте отвориле кръчмата, на сички по едно ирландско, че градусите навън са около нулата!
    За мен може ирландското без да се слага съставката кафе.
    Съставка, дето я не щеш - да сложат на мен. Днес кафето ще го пия без подобрител.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Дубрутру!
      Убаво е че сте отвориле кръчмата, на сички по едно ирландско, че градусите навън са около нулата!
      За мен може ирландското без да се слага съставката кафе.
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Революция ли ще правиме ???
        А ?
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Революция ли ще правиме ???
          Ти прай ... от мен ще получиш пълна морална подкрепа.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Ко има ябълков сок, ма дето не е минал през дестилация, бармана да сипи... Щот май има повишено вътрешночерепно налягани.
            Революция ли ще правиме ???
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Ко има ябълков сок, ма дето не е минал през дестилация, бармана да сипи... Щот май има повишено вътрешночерепно налягани.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Е, а дано не завали и тука!
                През прозореца гледам - има и други баламурници по сака... не е истина. А довечера ще гледам крейзитата у едно заведение, ама нещо им малки телевизорите, та мое и да си земем една шотландска хулиганка и у хотела.
                То и аз съм по сако и високи трандафоре, ма следобед ще сменя виртуалната Кръчма с реална и сигур няма да усещам студ
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Купи си уиски. Баш далеко съм от теб
                  Е, а дано не завали и тука!
                  През прозореца гледам - има и други баламурници по сака... не е истина. А довечера ще гледам крейзитата у едно заведение, ама нещо им малки телевизорите, та мое и да си земем една шотландска хулиганка и у хотела.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Извинявай, не искам да те вадим на светло, ама де е тва, че азе съм у Разград и съм на кантар дали да си купим балтон или уиски! Ако е близо, че требе некоя шуба да се зима, щото май масажиската у хотело я нема
                    Купи си уиски. Баш далеко съм от теб
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Хабсолютно си прав - мноо чуваме, тез дет сме с проблемно виждане.

                      П.П. Настана време за грог Косатка. При меня префърча сняг.
                      Извинявай, не искам да те вадим на светло, ама де е тва, че азе съм у Разград и съм на кантар дали да си купим балтон или уиски! Ако е близо, че требе некоя шуба да се зима, щото май масажиската у хотело я нема
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Ма трябва внимателската, щото кьоравите много ЧУВАТ !!!
                        Хабсолютно си прав - мноо чуваме, тез дет сме с проблемно виждане.

                        П.П. Настана време за грог Косатка. При меня префърча сняг.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Ногу лесно - връщаме тарата от кръчмата, без да ни усети Слепока и готоо!
                          Ма трябва внимателската, щото кьоравите много ЧУВАТ !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Туй не ли скъпо бре. Кой ще плаща ???
                            Ногу лесно - връщаме тарата от кръчмата, без да ни усети Слепока и готоо!
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              Добре, че не срещнах СЪДБАТА снощи, че не моем заспим.
                              Ма сега не моем да работим...
                              Туй не ли скъпо бре. Кой ще плаща ???
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Добре, че не срещнах СЪДБАТА снощи, че не моем заспим.
                                Ма сега не моем да работим...
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X