IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ми, то за нас нищо не остана. Като се домъкнахте целата габровска сюрия, изклъвкахте сичките мезета, чашите изпоразляхте и накрая оставихте домакина сам, щото отидохте си правите адамитско сборище на брега на езерото. А кой ще пере покривката, а? Наздраве,Дрънизтърсаче!
    Кви адамити в тоз сняг, бре!? Тихо и кротко, в пълно бойно снаряжение в близост до камината с чаша в ръка.

    Отиди донеси още дърва, дорде не е съвсем завяло и зафучало!
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Иии, пак аз, бе, докога? На Деня на животните аз черпа, на насекомите - пак, на плетачите - също, ама за кончетата други да поемат. Таа писта не е моата. Я съм само гладен и жаден наблюдател. Събев да слага основната трапеза, че червата къркорат. Пък и ските свършиха за днес, та може да се отнесем по-сериозно към консумация и веселия. Наздраве, тодоракета!
      Еми щото си дежурен кухня. Но може да предупредиш, че и от прекомерно ядене и пиение трябва се пазим, за да не си докараме язви и гастрити, камъняци по бъбреци и жлъчки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Честито ви Тодоровден
        Да са живи и здрави Тодоровци и Тодорки.
        Тарантул с това главно Т, може и той да е производен от тодар, така че и той да закачи живот и здраве от поздрава
        Изобщо и за зодии риби може да важи, да празнуват за здраве и черпят
        Иии, пак аз, бе, докога? На Деня на животните аз черпа, на насекомите - пак, на плетачите - също, ама за кончетата други да поемат. Таа писта не е моата. Я съм само гладен и жаден наблюдател. Събев да слага основната трапеза, че червата къркорат. Пък и ските свършиха за днес, та може да се отнесем по-сериозно към консумация и веселия. Наздраве, тодоракета!

        Коментар


        • Честито ви Тодоровден
          Да са живи и здрави Тодоровци и Тодорки.
          Тарантул с това главно Т, може и той да е производен от тодар, така че и той да закачи живот и здраве от поздрава
          Изобщо и за зодии риби може да важи, да празнуват за здраве и черпят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Архимед, пий каквото е останало и не ми давай наклон на китката.
            Наздраве, Мрънкало!
            Ми, то за нас нищо не остана. Като се домъкнахте целата габровска сюрия, изклъвкахте сичките мезета, чашите изпоразляхте и накрая оставихте домакина сам, щото отидохте си правите адамитско сборище на брега на езерото. А кой ще пере покривката, а? Наздраве,Дрънизтърсаче!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              А, па това нахалното, де първо се дореди до черпавката, требва се изфърли в езерото, щото да сваля теглото, че да не му е тежко в живота.
              Архимед, пий каквото е останало и не ми давай наклон на китката.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                За мен последната чаша от дясно на ляво. И мезето, което е пред нея.
                Да си жив и здрав!
                А, па това нахалното, де първо се дореди до черпавката, требва се изфърли в езерото, щото да сваля теглото, че да не му е тежко в живота.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Не те е срам! При мен имаше снег до преди малко, а ти на тучна полянка празнуваш. Ей, сега идвам с тайфата да ти опустошим купона. Честит Тодоровден!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    За мен последната чаша от дясно на ляво. И мезето, което е пред нея.
                    Да си жив и здрав!
                    Благодаря за пожеланията.

                    Това само за отскок, аператив със скромна закусчица ,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      За мен последната чаша от дясно на ляво. И мезето, което е пред нея.
                      Да си жив и здрав!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Честита Астропролет! Леля да вземе да тури китка росна във вазичка. Кака да окачи пушката на камината предупредително към пробуждащите се мецани. Чиче да си закичи минзухар зад ухо, пък аз ще им изям закуската на тримата, докато се прехласват по отсъстващата пролет.
                          Честито на именяците! Да яхват кончета и да ни забавляват.
                          П.п. Чиче, Чиче, отиди реколтата, новата седмица дават да пада топлото до -10 градуса през нощта по нашиот вилает. Ти си виновен, що се преработваш и дърпаш девола за опашката.

                          Коментар


                          • Хаджи Грую и сър Събев да вземат, че да почерпят.
                            За тяхно и наше здраве - наздраве!

                            П.П. Пирамидата и той имен ден има, ама рядко влиза у заведението. Едва ли ще почерпи, но и той да е здрав!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Още е в изпитателен срок. Първом ще видим как ще се отрази на Арахната, пък след това ще я прием за масова имунизация на пиянките.
                              Наздраве, свато!

                              П.П. Спри да го пийш туй нескафе. Може да оказва някакво влияние на каменоломна.

                              Недей мами пияндетата, че си ми отстъпила твойта доза. Това е груба манипулация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                                Някъде гледах снимки на паяжини, направени от паяци под влияние на различни опиати.
                                Всичките бяха с развалено качество, но тази, направена от паяк под LSD, беше прекалено добра: строго по формата, но, по мой спомен, паякът беше добавил доста повече нишки.
                                Аааа, не съм бил аз. Не бих се преработил, па дори и от стимуланти.

                                Коментар

                                Working...
                                X