IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Аман, чир аман от твойте капризи! Ядеш каквото има на масата или спиш гладен.
    Наздраве!
    Диктатура! Продънена женска саморазправа с гладното народонаселение. Продънена, що тиганът без дъно и нема кво се яде. Как се вика "Наздраве" на гладно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Рупай печен ляб тогаз....
      Леля ти поднася миди в чеснов сос с девесил, а ти се мръщиш...Искаш боб с наденица, люта чушка и силна ракия....
      Булгар, булгар...

      пп Бахти времето навън..Тоя сняг ме изнерви...както писа Лелчето - ние от чистотата най - страдаме при такова време....
      МЪКА...
      Даже оная кукла на конци - кметицата, ни носи топъл чай с ром..( щот на ромите кво да се даде...?)

      Наздраве !
      Миди ли? Те тук ме фана, че недовиждам. Леля пуснала малък формат и отдалеч ми се видяха като некъв зарзават. Не че мидите ги бива, но за шарения на менюто стават. Рядко ги правят да ми харесат. Сам се разкри като човек на кметицата. На теб ром ти носат, а Кака роми на ръце я носат, що тяхната кметица внесла за обгрижване. И сега най-стиснатите ги назначили за патрони на новоселците.

      Коментар


      • За живи миди, елате ми на гости

        п.п. след локдауна
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Братчедът от Варна прави страхотна супа от миди. Аз все не мога да докарам като него. Вероятно, защото той я прави от пресни миди, а мойте са от консерва. Знам ли!?
          Наздраве!




          Вие Била нямате ли ? Там продават живи , та не пречи и твойта супа да се получи , щом това ти е проблема . Само трябва да си купиш . Почти без пари са

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Рупай печен ляб тогаз....
            Леля ти поднася миди в чеснов сос с девесил, а ти се мръщиш...Искаш боб с наденица, люта чушка и силна ракия....
            Булгар, булгар...

            пп Бахти времето навън..Тоя сняг ме изнерви...както писа Лелчето - ние от чистотата най - страдаме при такова време....
            МЪКА...
            Даже оная кукла на конци - кметицата, ни носи топъл чай с ром..( щот на ромите кво да се даде...?)

            Наздраве !
            Братчедът от Варна прави страхотна супа от миди. Аз все не мога да докарам като него. Вероятно, защото той я прави от пресни миди, а мойте са от консерва. Знам ли!?
            Наздраве!





            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Филийките ги бива. Другият буламач е с неустановимо въздействие, та ще се въздържа. Шти се наложи да резнеш некой сквински бут за захлупване на филийките.
              Аман, чер аман от твойте капризи! Ядеш каквото има на масата или спиш гладен.
              Наздраве!
              Last edited by tnm; 22.03.2021, 12:33.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Рупай печен ляб тогаз....
                Леля ти поднася миди в чеснов сос с девесил, а ти се мръщиш...Искаш боб с наденица, люта чушка и силна ракия....
                Булгар, булгар...

                пп Бахти времето навън..Тоя сняг ме изнерви...както писа Лелчето - ние от чистотата най - страдаме при такова време....
                МЪКА...
                Даже оная кукла на конци - кметицата, ни носи топъл чай с ром..( щот на ромите кво да се даде...?)

                Наздраве !
                Е , не мисля , че съм насилвала някой Като му се яде боб с наденица и ракия , да си сложи и да яде

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Филийките ги бива. Другият буламач е с неустановимо въздействие, та ще се въздържа. Шти се наложи да резнеш некой сквински бут за захлупване на филийките.
                  Рупай печен ляб тогаз....
                  Леля ти поднася миди в чеснов сос с девесил, а ти се мръщиш...Искаш боб с наденица, люта чушка и силна ракия....
                  Булгар, булгар...

                  пп Бахти времето навън..Тоя сняг ме изнерви...както писа Лелчето - ние от чистотата най - страдаме при такова време....
                  МЪКА...
                  Даже оная кукла на конци - кметицата, ни носи топъл чай с ром..( щот на ромите кво да се даде...?)

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Добро утро , гладни !
                    [ATTACH=CONFIG]n3735509[/ATTACH]Жадните да сипят

                    https://youtu.be/khpL08_O1WE
                    Филийките ги бива. Другият буламач е с неустановимо въздействие, та ще се въздържа. Шти се наложи да резнеш некой сквински бут за захлупване на филийките.

                    Коментар


                    • Добро утро , гладни !
                      Click image for larger version

Name:	cropped_teaser_2214_922a98c6-83f0-41fc-becc-9dbe548c7f2c.jpg
Views:	1
Size:	43.3 КБ
ID:	3735509Жадните да сипят

                      https://youtu.be/khpL08_O1WE

                      Коментар


                      • Някой, някога щял да почерпи. А какви времена бяха миналия век? - Всеки се буташе да се покаже колко е харчлия. Социализъмът беше много, много странен ред на безредие и алогичност. Всичко му беше на обратно. И сега почти така, ама от другата страна на плочата.
                        Айде, Каке, слагай масата да се не излагаш пред хората. И пред полендаците севлиевци.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Два часа си разпалвах печката, че се беше задръстила нещо. И понеже снегът при мен се разтопи, половин ден гледах финалът на ски-сезона. Там поне още много сняг има. Ама от утре и при нас пак ще забръска. Тогава ще се сетиш сама да си донесеш дърва. Здраве да е!
                          Тцъ! Ти си отговорник по дървата. Още първият път, кога кракът ти стъпи на територията на храма, целокупно решихме да те окичим с тази отговорност.
                          Наздраве!

                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Два часа си разпалвах печката, че се беше задръстила нещо. И понеже снегът при мен се разтопи, половин ден гледах финалът на ски-сезона. Там поне още много сняг има. Ама от утре и при нас пак ще забръска. Тогава ще се сетиш сама да си донесеш дърва. Здраве да е!

                            Вземаш на кака (ти) метлата, поставяш я на тежест, с въже - и пускаш през комина. Изчистваш саждите (или делегираш права на подходящото лице), за да не се запалят, че става мазАло... След тия действия тягата се връща в комина ти, правилното горене - също и топлината няма да "бяга" през комина.

                            Остана само въпросът с делегиране права на точното лице... и да не се окаже, че това лице има само бузи...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Кви адамити в тоз сняг, бре!? Тихо и кротко, в пълно бойно снаряжение в близост до камината с чаша в ръка.

                              Отиди донеси още дърва, дорде не е съвсем завяло и зафучало!
                              Наздраве!
                              Два часа си разпалвах печката, че се беше задръстила нещо. И понеже снегът при мен се разтопи, половин ден гледах финалът на ски-сезона. Там поне още много сняг има. Ама от утре и при нас пак ще забръска. Тогава ще се сетиш сама да си донесеш дърва. Здраве да е!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Еми щото си дежурен кухня. Но може да предупредиш, че и от прекомерно ядене и пиение трябва се пазим, за да не си докараме язви и гастрити, камъняци по бъбреци и жлъчки.
                                Гладолечение за вас, щом аз съм дежурен по кухня. Природата ми спестовна ще ви лекува. И се молете Кака да не стане дежурна. Направо меса ще реже от вас. Ще започне с езиците. Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X