IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как е в кръчмата?
    Да паля ли печката или вече сте се разгорещили и сте почнали да свалятедрехите една по една до последната?!?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

      Е къ, къдЕ ? на миндера ...
      седай ...
      ...
      велком
      Тънкю

      Коментар


      • На миндеря е по правилно !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Къде, кЪде, Къде,КъДе, kъдЕ??????

          Едно бързо кафе ту гоу

          Е къ, къдЕ ? на миндера ...
          седай ...
          ...
          велком
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Къде, кЪде, Къде,КъДе, kъдЕ??????

            Едно бързо кафе ту гоу

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Днес имах тежко събуждане, придружено с изключително трудно разсънване.
              Смятам да употребя едно ирланско кафе за начало
              Наздраве!
              Даа, колко е убаво у петък да се почне своевременно.
              Тъни-мъни, два поста преди девет, зор за ирландско - отиде ми предобеда да се пртеснявам за твоя душевен покой.
              Веднага Колчо да извади Капитанския и да разлее на секи!
              Убав ден!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • И за мене едно ирландско кафе.Ше го пийна за здравето на модерастите и техните мамки.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  1. Чичо не е слагал таквоз нещо на врата от 20г и повече....
                  2. Чичо да черпи..? Чичо не черпи, той плаща...и сърцето му стене.....
                  Мдъъъ, обикновено така се получава - батковците черпят, а чичовците - плащат.
                  Предполагам, че тези действия са свързани с ЕГ-то на извършващия действието
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Днес имах тежко събуждане, придружено с изключително трудно разсънване.
                    Смятам да употребя едно ирланско кафе за начало
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Няма какво да спорите.

                      Това е възелът с който 4и4о си връзва вратовръзката за среща с леля всеки петък вечер.

                      П.П.
                      4и4о с какво черпиш мадам Леля? Да не е нещо по-силно от бадемов аперитив, че ще почна да си мисля разни неща за теб!
                      1. Чичо не е слагал таквоз нещо на врата от 20г и повече....
                      2. Чичо да черпи..? Чичо не черпи, той плаща...и сърцето му стене.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение


                        На пиян акъл, как успя да ги навържеш толко ай ти слова едно подир друго ???
                        Ся, ти дан мислиш, че некоя друга чаша ром мое да се отрази връз високия ми куефицент на ентилегентност!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Пепел ти на клавиатурата, операционната система и използвания браузър!


                          На пиян акъл, как успя да ги навържеш толко ай ти слова едно подир друго ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Чичо ... леля ..... докато бех в кауша на форума, да не би Кръчмата да е станала семейна такава?
                            Пепел ти на клавиатурата, операционната система и използвания браузър!
                            Да се не чуват такива скверни слова. Ко има семейна половинка тя ще се допуска само в къта за такива особи /пристройката дето Колето трябваше да я стегне/. В Кръчмата - не!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Чичо ... леля ..... докато бех в кауша на форума, да не би Кръчмата да е станала семейна такава?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Няма какво да спорите.

                                Това е възелът с който 4и4о си връзва вратовръзката за среща с леля всеки петък вечер.

                                П.П.
                                4и4о с какво черпиш мадам Леля? Да не е нещо по-силно от бадемов аперитив, че ще почна да си мисля разни неща за теб!
                                Last edited by luboil; 21.11.2013, 13:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X