IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Леко си забравил оная истина, заложена в приказката на Братя Грим...

    Хензел излязъл през нощта и напълнил джобовете си с... камъчета! Така успокоил сестричката си - Гретел...

    Извод: напълваш си джобовете с камъчета (най-добре да са разноцветни, но задължително - с повече карати!) ... Маркираш пътя към избата. Алгоритъмът е ясен! (получава се затворен цикъл между масата и избата)

    Два века и кусур, откак Братя Грим са стигнали до истината! И, забележИ! Каната им никога не е била празна и червеното вино се е леело безспир!

    Кога успя да им се продадеш, Анонимко? Сигурно делите камъчетата, а?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ма, сега да не влезат в кръчмата и почнат да протестират, че нема повече да сервират. Па да накарат чичетата да им танцуват на бара. Аааа, да ги немаме такива брюкселски мераци. Да слизат в избата и да точат. Но без да лочат.

      Леко си забравил оная истина, заложена в приказката на Братя Грим...

      Хензел излязъл през нощта и напълнил джобовете си с... камъчета! Така успокоил сестричката си - Гретел...

      Извод: напълваш си джобовете с камъчета (най-добре да са разноцветни, но задължително - с повече карати!) ... Маркираш пътя към избата. Алгоритъмът е ясен! (получава се затворен цикъл между масата и избата)

      Два века и кусур, откак Братя Грим са стигнали до истината! И, забележИ! Каната им никога не е била празна и червеното вино се е леело безспир!


      ​​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ти па не можа ли отскочиш до Персия си набереш. Може и в Китай. Дори в Непал.
        Нерде Персия, нерде кайсия!?!? Прасковата е от там, Мрънкало.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Опа. Пък аз се чудя що ми харесваш. Тя била от мойта партия .
          Ъхъ! Аз у фейса живея, де се вика.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

            Селена-феминистката просто събира женска рат под знамето, не ѝ се връзвай.
            Ма, сега да не влезат в кръчмата и почнат да протестират, че нема повече да сервират. Па да накарат чичетата да им танцуват на бара. Аааа, да ги немаме такива брюкселски мераци. Да слизат в избата и да точат. Но без да лочат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Тя няма фейсбук, ама се прави на важна. Потърси на Тянка Баба бЯга, да видим ще откриеш ли такава особа с прокоба. Нема.
              Селена-феминистката просто събира женска рат под знамето, не ѝ се връзвай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Дръто, сложих ти е едно + за позитивните възприятия....
                Да не си помислиш, че е заради ракията....НЕЕЕ, за прекрасните кайсии е...
                Таз година и в камерите няма...Всичко беше гръцки или румънски боклук....Няма вкус, няма аромат...

                Наздраве !
                Ти па не можа ли отскочиш до Персия си набереш. Може и в Китай. Дори в Непал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Опа. Пък аз се чудя що ми харесваш. Тя била от мойта партия .
                  Тя няма фейсбук, ама се прави на важна. Потърси на Тянка Баба бЯга, да видим ще откриеш ли такава особа с прокоба. Нема.

                  Коментар


                  • Дръто, сложих ти е едно + за позитивните възприятия....
                    Да не си помислиш, че е заради ракията....НЕЕЕ, за прекрасните кайсии е...
                    Таз година и в камерите няма...Всичко беше гръцки или румънски боклук....Няма вкус, няма аромат...

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Хубаво си мислех аз да ти отрежа достъпа до фейсбука си, щото непрекъснато изнасяш конфиденциална информация ...
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Опа. Пък аз се чудя що ми харесваш. Тя била от мойта партия .

                      Коментар




                      • Мъка по лятото! Топлите юлски лъчи събрани в бутилка. Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Хубаво си мислех аз да ти отрежа достъпа до фейсбука си, щото непрекъснато изнасяш конфиденциална информация ...
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Нека те видят всички и да се пазят от твоите “честни сини очи“. Наздраве, Дръншведче!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Честит имен ден на Кака, пардон, на Баба бЯга! Бэрзо да бяга с метлата да докара почерпка.



                            Тя е, нали? Нема грешка.
                            Хубаво си мислех аз да ти отрежа достъпа до фейсбука си, щото непрекъснато изнасяш конфиденциална информация ...
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Честит имен ден на Кака, пардон, на Баба бЯга! Бэрзо да бяга с метлата да докара почерпка.



                              Тя е, нали? Нема грешка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                                От юзче също е вкусно



                                и вино и ракия, ма надали си ги виждала, камо ли пила от такива.
                                То и това горе на снимката е само сувенирно, истинските бяха... по-истински.

                                Юз на турски е май "сто". Юзбашия, стотник.
                                То , всичко това хубаво , ма нещо си го изпразнил от съдържание , пълнейки го с въздух
                                Трябваше , пълно да ми покажеш , да ме почерпиш , да се потопя в атмосферата от алкохолните пари на минали времена . Истински . Аз освобождавайки го от товара

                                Коментар

                                Working...
                                X