IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дръто, сложих ти е едно + за позитивните възприятия....
    Да не си помислиш, че е заради ракията....НЕЕЕ, за прекрасните кайсии е...
    Таз година и в камерите няма...Всичко беше гръцки или румънски боклук....Няма вкус, няма аромат...

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Хубаво си мислех аз да ти отрежа достъпа до фейсбука си, щото непрекъснато изнасяш конфиденциална информация ...
      Наздраве, Мрънкало!
      Опа. Пък аз се чудя що ми харесваш. Тя била от мойта партия .

      Коментар




      • Мъка по лятото! Топлите юлски лъчи събрани в бутилка. Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Хубаво си мислех аз да ти отрежа достъпа до фейсбука си, щото непрекъснато изнасяш конфиденциална информация ...
          Наздраве, Мрънкало!
          Нека те видят всички и да се пазят от твоите “честни сини очи“. Наздраве, Дръншведче!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Честит имен ден на Кака, пардон, на Баба бЯга! Бэрзо да бяга с метлата да докара почерпка.



            Тя е, нали? Нема грешка.
            Хубаво си мислех аз да ти отрежа достъпа до фейсбука си, щото непрекъснато изнасяш конфиденциална информация ...
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Честит имен ден на Кака, пардон, на Баба бЯга! Бэрзо да бяга с метлата да докара почерпка.



              Тя е, нали? Нема грешка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                От юзче също е вкусно



                и вино и ракия, ма надали си ги виждала, камо ли пила от такива.
                То и това горе на снимката е само сувенирно, истинските бяха... по-истински.

                Юз на турски е май "сто". Юзбашия, стотник.
                То , всичко това хубаво , ма нещо си го изпразнил от съдържание , пълнейки го с въздух
                Трябваше , пълно да ми покажеш , да ме почерпиш , да се потопя в атмосферата от алкохолните пари на минали времена . Истински . Аз освобождавайки го от товара

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Аз почнах днес, на 17-и ще черпиш от мое име.
                  Опазил ме Бог от такивата инициативи
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Сипи нещо в чаша , бе ! Без наздраве ли да седим ?!
                    От юзче също е вкусно



                    и вино и ракия, ма надали си ги виждала, камо ли пила от такива.
                    То и това горе на снимката е само сувенирно, истинските бяха... по-истински.

                    Юз на турски е май "сто". Юзбашия, стотник.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      На автопилот Докъде стигне - дотам
                      Важно е пътуването , не спирката , а ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                        Задника ми е кльощав, ако некоя мома реши да ме щипне, ше се убоцка.

                        Ми то не се знае , къде ще реши да те щипне момата . Особено , ако е въртоглава

                        Сипи нещо в чаша , бе ! Без наздраве ли да седим ?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                          Нещо си се разкашлял... Загубил си и вкус, както казваш... Симптоми...

                          Ще стигнеш ли жив?
                          ​​​​​​
                          На автопилот Докъде стигне - дотам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ми то и аз намекнах , па си и казах , ма ти на ощипан се правиш
                            Задника ми е кльощав, ако некоя мома реши да ме щипне, ше се убоцка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                              Питката ти си я дала, но нещо не е излязла в цитата ми.
                              [ATTACH=CONFIG]n3697947[/ATTACH]

                              Аз дадох само шарената сол.
                              За което и намекна Тракатрак, де.
                              Ми то и аз намекнах , па си и казах , ма ти на ощипан се правиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Верно че прахоляци, ама как добре го каза. )
                                Ще се разкихаме под намордниците и ще ни гледат накриво колегите по индрише
                                Добра ви вечер на всички и наздраве, но с безалкхохолно. Мисля още няколко часа да съм шoфьор
                                ps Спрях и алкохолното на всичко отгоре. Tnm да каже, как се консумира това "мълчаното" - Става ли на таратор или се капе с капкомер в коктейл?!
                                Задължително на таратор !
                                Last edited by Lelq; 07.01.2021, 18:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X