IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мноо тихо у Кръчмата днес, бре
    Да не сте отказали алкохола / чак ме е срам да ги напиша тез скверни думи/!?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • http://www.youtube.com/watch?v=oRujzaxIAY4
      е да....не е някаква невероятна песен-но е хубава...за хората,които все още имат мечти и вярват в тях....
      Last edited by orakula; 16.03.2014, 02:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        1. Не умея да готвя.
        2. Като вкуся безпаричие и ме пренася на корап в морето
        3. Не усещам ли бриза, безбрежността и приключението, значи съм умрял и на оня свят няма море


        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          А някаква корабна рецепта за морска риба ? Нещо , което като вкусиш и те пренася на кораб в морето ? Да усетиш бриза , безбрежността и приключението ? А ?
          1. Не умея да готвя.
          2. Като вкуся безпаричие и ме пренася на корап в морето
          3. Не усещам ли бриза, безбрежността и приключението, значи съм умрял и на оня свят няма море
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Ми картофки ???
            Може и без бира
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Сладолет само със слатко от череши. Може и с повече сладко от череши. Може и без сладолет
              И аз харесвам ще хапвам сладко със сладолед.Ама няма да слагам сладко защото нямам сладолед
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • И събуждането и музикалното оформление на Леля тая сутрин са от класа.Респект.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Сладолет само със слатко от череши. Може и с повече сладко от череши. Може и без сладолет
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Сипете едно кафе и да се почва.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • +1
                      беше ми наистина приятно да комуникирам с теб...лека и спокойна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                        тя Леля си знае работата..пък от мен едно наздраве за лека и спокойна

                        Мерси за компанията
                        Лека
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Една вечер пак така се бях понакъркал
                          Здрав,прав,корав .... а се бях отчаял
                          И Леля ме почерпи с таз песничка ... а аз си ги харесвам такива и веднага си я скрих у фаворитите
                          Да я припомним

                          https://www.youtube.com/watch?v=o7WtavVdBCk
                          тя Леля си знае работата..пък от мен едно наздраве за лека и спокойна

                          Коментар


                          • Една вечер пак така се бях понакъркал
                            Здрав,прав,корав .... а се бях отчаял
                            И Леля ме почерпи с таз песничка ... а аз си ги харесвам такива и веднага си я скрих у фаворитите
                            Да я припомним

                            https://www.youtube.com/watch?v=o7WtavVdBCk
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                              +1
                              е със това уби рибата както се казва на прост български...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                Изключителни права за форекса.
                                Но ми е опротивял толкова,че все го оставям за последен по Фнимание.
                                Казват,че ако нещо ти е опротивяло толкова,значи си го разбрал из основи.
                                Има нещо вярно(не че се хвалям ... споменах вече,че дори ми е противно да се занимавам с него).Нагласата ми е,че ще има възходящо движение в полза на ЕС,преди да последва каквото и да е(за мен това "каквото и да е" означава крах)
                                Т.е се готвя да жъна следващите 3-4 месеца,но вече трябваше да съм готов с планът си(още преди 2 седмици),а аз още се моткам и пропускам ползи
                                Поне не реализирам загуби
                                По нова година дадох съвет на близък приятел да се възползва от златото ако има излишни пари и няма да му трябват до есента.За жалост и аз сам не се стреснах да заграбя някой леФ от таз далавера ..... той пък е едно нехайно тапирче и той толкова - от време на време влезе в позиция,по никое време излезе .... несериозна работа ... та се врътка на 0,щото се опитва за висш пилотаж(чак и да скъсява )
                                Естествено,платил съм си премного за самообучението.
                                Сега съм в състояние да вилнея на пазара,мъ ми е тегаво нещо да се занимавам.
                                Нали требе некой да го изпие тоз алкохол на тоз свет
                                Ако ме пусне мързела,ще прибера некой леф от предстоящата жътва

                                Успех
                                е разбираш си ги нещата...врял и кипял както се казва...дано да имаш шанса да реализираш идеите си и това,което имаш като възможност....желая ти успех,защото си пич и имаш визия за движенията по пазара-желая ти успех...и между другото наздравичка от мен

                                Коментар

                                Working...
                                X