IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Сакън, да са не натоварите, начи.
    Наздраве!
    Ми на нашата възраст, човек трябва да си създава дребни, битови удобства...
    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Сяяя, малко разсъждения по картинка.....( прихващам от безименния)
      Начи, Кри показа крака, дупе, мераци, ищаци, нооо нещо не можа да фпечатли Кръчмата ( хеле Тарантул....)
      НООО, каре моми на по 25 гр водка си е вече фантазия....
      Тва си е като месарски магазин за гладен пес..Да се чуди младо бъбрече или издокарана флейка да захапе...

      Тарантуле, избърши си лигите бре...Я гризай дърт кокал !
      Спокойно! Арахната кат регистрира дамата у Кръчмата, веднага притичва и си облича тениската на накапване и олигавяне
      Наздраве, 4i40!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Към теб с особена емпатия се отнасям. Нали сме почти дует. Аз ще си подсвирквам, куршумчета покрай мен ще свирят, заедно ще възпяваме на каката старината и кьоравеляка. Наздраве, Дрънкьорчо!
        Оптиката изравя всички диоптри.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

          Ах ти ... БЕЗИМЕН .... Порасна и пак лошо момче си остана ....
          Как се правиш само ....как ги разбираш нещата ама се прайш на луд и ти Ами те тези обувки с 12 сантиметровия ток точно за тази цел ги купих .... Те асфалт няма да видят, те са само за спалнята и за секса, даа
          Ние тука си правим женското парти с моите приятелки..... ядем спагети,,. пием водки и си говорим за вас мъжете какви сте гадини
          наздраве от три момичета

          Ти па - кога си ме виждала, за да си сигурна, че съм пораснал?
          Хората - вярваме на писаното слово... По каква логика - не е ясно... Откъде идва убедеността ни - да вярваме в прочетеното НЯКЪДЕ СИ? Ума ми го не побира...

          Няма да сте се събрали дами от форума..., ама ми се чини, че под нечия диктовка пишеш (от време на време)...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Набутала си се, моме. Закови си едни джапанки на тавана, по-добра работа ще свършат...
            Наздраве!
            Сакън, да са не натоварите, начи.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Сяяя, малко разсъждения по картинка.....( прихващам от безименния)
              Начи, Кри показа крака, дупе, мераци, ищаци, нооо нещо не можа да фпечатли Кръчмата ( хеле Тарантул....)
              НООО, каре моми на по 25 гр водка си е вече фантазия....
              Тва си е като месарски магазин за гладен пес..Да се чуди младо бъбрече или издокарана флейка да захапе...

              Тарантуле, избърши си лигите бре...Я гризай дърт кокал !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Хааа, Хеми падна в капана. Така е като отсъства дълго.
                Ко стана?

                кой капан? Ква паяжина си уплел? Отсъствах, ко изтървах?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  И аз, и аз..... на чинели.
                  И аз, и аз...
                  Явно музикалните идиоти по това време са ни правили чинелисти....( но може да се тълкува и по друг начин - личните магарета най силно реват и .....)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Добра вечер мили хора.

                    Как я карате, живи ли сте???

                    гледам нови посетители в кръчмата....

                    Криси , добре е това с водката .....

                    и приятелките ти

                    на правилното място си....

                    тук истински Човеци, ценители и познавачи ще откриеш.

                    Наздраве
                    Хааа, Хеми падна в капана. Така е като отсъства дълго.

                    Коментар


                    • Добра вечер мили хора.

                      Как я карате, живи ли сте???

                      гледам нови посетители в кръчмата....

                      Криси , добре е това с водката .....

                      и приятелките ти

                      на правилното място си....

                      тук истински Човеци, ценители и познавачи ще откриеш.

                      Наздраве
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                        Ами те тези обувки с 12 сантиметровия ток точно за тази цел ги купих .... Те асфалт няма да видят, те са само за спалнята и за секса, даа
                        Набутала си се, моме. Закови си едни джапанки на тавана, по-добра работа ще свършат...
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Имам малко останала вода от Гергьовден. Нея ще ползвам, ама все пак благодаря за загрижеността.
                          Наздраве, Мрънкало!.
                          Към теб с особена емпатия се отнасям. Нали сме почти дует. Аз ще си подсвирквам, куршумчета покрай мен ще свирят, заедно ще възпяваме на каката старината и кьоравеляка. Наздраве, Дрънкьорчо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                            Аз викам: щото, да не й вземаш боза, а да вземеш една дюлева рАкия... ..., а тя - в знак на признателност - ще си обуе новите обувки....

                            ​​​​​​Ми, не зная каква е причината, но някои не се разделят с обувките си, дори по време на... секс... Има някаква ... карма, очевидно... , но може да опитате да ги събуете: отначало - с боза..., а след това - с дюлевата... (ракиjа од дунье)...
                            Ах ти ... БЕЗИМЕН .... Порасна и пак лошо момче си остана ....
                            Как се правиш само ....как ги разбираш нещата ама се прайш на луд и ти Ами те тези обувки с 12 сантиметровия ток точно за тази цел ги купих .... Те асфалт няма да видят, те са само за спалнята и за секса, даа
                            Ние тука си правим женското парти с моите приятелки..... ядем спагети,,. пием водки и си говорим за вас мъжете какви сте гадини
                            наздраве от три момичета

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Слава Богу! Ти си легни все пак. За всеки случай. Здраве да е!
                              Имам малко останала вода от Гергьовден. Нея ще ползвам, ама все пак благодаря за загрижеността.
                              Наздраве, Мрънкало!.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тц!. Къде 24 часа небето ще се отвори и ще трябва да си нарека разни неща. Лошото, че облачно и вали - луната не може слезе в купата ми с мълчана вода.
                                Наздраве!
                                Слава Богу! Ти си легни все пак. За всеки случай. Здраве да е!

                                Коментар

                                Working...
                                X