IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве, Кръчма !
    Вчера се потих на вилата....Малко но с кеф..
    Дойде хладината а с нея и луната. Да се чуди човек луна или слънце - греее като ден..
    Чакам звездопад, но нъцки ....Легнах и към 2ч пак ставам ...Излизам на студа и с гледам небето.....Толкова силно светеше луната, че се виждаха само една- две звезди на небето..
    Такова нещо не съм виждал досега....Една мека светлина с видимост до 100м...
    Теглих един вой и си легнах.

    пп Чета постовете и се радвам на хората, които пишат "в кръчмата".....
    Катила нещо хърбав ми се вижда.... То само с пиене не става .... и ядене трябва...и захарчица...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
      Живях там бре .... 3 годин .... е,не ме е отвял ветера
      Пък и ти като прииждаш у Чужденеция не си ли забелезала,че тук ветерът е значително по-усърден и ледено коварен отколкото у Варна .... то тяхното там ветер ли е

      Наздраве!
      Братчед ..., когато в нощите се промъкне хлад и над върхарите затрепти мъгла /тра-ла-ла/, спирам да ходя у Чужденеция Така че, нямам много фпечатления за ледения вятър в тази част на България
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
        А най-големият въпрос според мен е, как да се угоди на всички субективни гледни точки така че да няма недоволни, и по-възможност най-голям брой да са щастливи. И всичко това да се случи в един единствен интервал от време

        Наздраве, въпреки че спрях да пия за тази вечер
        Кev, повдигнатия от теб въпрос е твърде екзистенциален за мен
        Аз предпочитам да си пия пиенето и да се наслаждавам на различията около мен.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Браво, държите кръчмата актуална. Гледам и леля е била налична снощи, кадрите са стабилни тука
          Само баш-кръчмаря КОлчо го е хванала липсата - може да пие любимите му ладни загорски из морето или за риба някъде
          Наздраве на всички, и на Бенжи също
          Last edited by precakanoto; 12.08.2014, 23:30.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
            Нищо подобно .... и преди съм кажувал тука - 64 кила съм от как бех 10 клас
            Само у казармата успяха малко да ме угоят до към 73 кила,но за 3 месеца след уволнението и се заковах пак на 64

            Наздраве! ..... ехххх,тез проблемни кухи крака бреееее
            Е браво, браво. Похвално, но и основното беше помощта към ближния
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Братчед, га одиш у Варна, тургай по един камък у всеки джоб. С тези кила, дето ги декларираш на всеослушание, нема начин да не те отвей вятъра
              Наздраве!
              Живях там бре .... 3 годин .... е,не ме е отвял ветера
              Пък и ти като прииждаш у Чужденеция не си ли забелезала,че тук ветерът е значително по-усърден и ледено коварен отколкото у Варна .... то тяхното там ветер ли е

              Наздраве!
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                Нищо подобно .... и преди съм кажувал тука - 64 кила съм от как бех 10 клас
                Само у казармата успяха малко да ме угоят до към 73 кила,но за 3 месеца след уволнението и се заковах пак на 64

                Наздраве! ..... ехххх,тез проблемни кухи крака бреееее
                Братчед, га одиш у Варна, тургай по един камък у всеки джоб. С тези кила, дето ги декларираш на всеослушание, нема начин да не те отвей вятъра
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  А най-големият въпрос според мен е, как да се угоди на всички субективни гледни точки така че да няма недоволни, и по-възможност най-голям брой да са щастливи. И всичко това да се случи в един единствен интервал от време

                  Наздраве, въпреки че спрях да пия за тази вечер
                  Ааа, вече кусаш, начи....
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Всичко на този свят е субективно, Бенджи.
                    Важното е, че за всяко нещо се намират ценители.
                    А най-големият въпрос според мен е, как да се угоди на всички субективни гледни точки така че да няма недоволни, и по-възможност най-голям брой да са щастливи. И всичко това да се случи в един единствен интервал от време

                    Наздраве, въпреки че спрях да пия за тази вечер

                    Коментар


                    • Ей, пиьеници, ако таа нош ви се видат дзвездите да падат - не се коркайте, не е от пиьенето, а си е от небето!
                      Хайде наздраве, че ша са стопли джинтона!
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Тежат си те на мястото, как да не тежат, не само на мястото ами и на кантара май понатежават
                        Нищо подобно .... и преди съм кажувал тука - 64 кила съм от как бех 10 клас
                        Само у казармата успяха малко да ме угоят до към 73 кила,но за 3 месеца след уволнението и се заковах пак на 64

                        Наздраве! ..... ехххх,тез проблемни кухи крака бреееее
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Всичко на този свят е субективно
                          Ши стани човек от тебе !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            "Добро" .... "лошо" ... всичко е относително и субективно
                            Всичко на този свят е субективно, Бенджи.
                            Важното е, че за всяко нещо се намират ценители.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Разбутахме малко темата но пак сме пред затихване, нормално, рано е още
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Некой цял живот пазят линия а аз пазя окръжност ...
                                На тебе ти отива, защото си добър и доброжелателен, един вид магнетичност и пиене ядене искат да се прилепят
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X