IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разбутахме малко темата но пак сме пред затихване, нормално, рано е още
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Некой цял живот пазят линия а аз пазя окръжност ...
      На тебе ти отива, защото си добър и доброжелателен, един вид магнетичност и пиене ядене искат да се прилепят
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Наздраве, за хората с добро телосложение!
        "Добро" .... "лошо" ... всичко е относително и субективно
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Некой цял живот пазят линия а аз пазя окръжност ...

          Наздраве, за хората с добро телосложение!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            ...... Живи и здрави да са форумците и малко да се пораздвижват чат-пат
            Некой цял живот пазят линия а аз пазя окръжност ...
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              И к'ви са тея сквернословия относно тегловите коефициенти .....
              Няма, Бенжи, спокойно, всеки както му е комфортно нека си му е добре. Живи и здрави да са форумците и малко да се пораздвижват чат-пат
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • И к'ви са тея сквернословия относно тегловите коефициенти .....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Сипете нещо разхлаждащо ....... Стария Бен е отпуска и смета да се разглоби от мързел .....
                  Въпреки че е много отрано една чаша ладна бира, ми действа понякога добре понеже ми е ниско кръвното Ладна бира - така го казваше Колчо (който не знам къде се запиля и остави кръчмата на самотек)
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    А бе ... убава ни е мъжката клиентела на Кръчмата. Тежат си на мястото момъците
                    Наздраве!

                    П.П.П. Ни ги карай да отслабват. Така винаги ще изглеждаме като фиданки в сравнение с тях
                    Тежат си те на мястото, как да не тежат, не само на мястото ами и на кантара май понатежават
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Сипете нещо разхлаждащо ....... Стария Бен е отпуска и смета да се разглоби от мързел .....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Иди му помогне бре, стига с тоя мързел, ще замязате на шопари с тоя застоял живот, само пиене и ядене, без третото
                        А бе ... убава ни е мъжката клиентела на Кръчмата. Тежат си на мястото момъците
                        Наздраве!

                        П.П.П. Ни ги карай да отслабват. Така винаги ще изглеждаме като фиданки в сравнение с тях
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Здрастиииииии

                          Доде време за рестарт на системата .... по лятному ..... с мента и спрайт в промишлени количества .За целта най-удачното място е ..... плажъттттттттт .... с преспиване под открито небе,придружено с ноШно(некой имаше протиФ тва"Ш" )къпане
                          Само да го измисля как да откажа на приятел,който продаде имот и ме покани (кво ли пък съм му направил ) да му помагам с изнасянето на багажа

                          Наздраве!
                          Иди му помогне бре, стига с тоя мързел, ще замязате на шопари с тоя застоял живот, само пиене и ядене, без третото
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Здрастиииииии

                            Доде време за рестарт на системата .... по лятному ..... с мента и спрайт в промишлени количества .За целта най-удачното място е ..... плажъттттттттт .... с преспиване под открито небе,придружено с ноШно(некой имаше протиФ тва"Ш" )къпане
                            Само да го измисля как да откажа на приятел,който продаде имот и ме покани (кво ли пък съм му направил ) да му помагам с изнасянето на багажа

                            Наздраве!
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • в отпуск ли сте бре?
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Наздраве !
                                Наздраве!
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X