IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някак си тази вечер не ми се слуша чалгия, нещо към ретро ме избива и още се чудя какво. Може би защото съм останало без пиене ), а кой знае може и криво да съм се събудило сутринта, цял ден се дера във форума с някой фен на избушеняците, нарочно разбира се. колкото да им правя сечено на еФтините манипулацийки )) (признавам без бой, че да ми се опрости греха наполовина поне)
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      С Шабан Шаулич
      Не мое ли с Mile Kitic !?
      https://www.youtube.com/watch?v=94uaGfcK4-0
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Хмм, мое и да тежиш 6 кила повече от мен, ама аз съм много подмолна и коварна.
        Наздраве!
        Еееее де,аре от мен да мине ... ще се правя,че не забелязвам подмолното и коварното
        Страхът трудно се преодолява само със знания

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          много обичам ягоди със захар и още вчера ги заредих а вече са подобни на компот без варене обаче
          С каква музика ще се поздравяваме, тя леля е по музиката обикновено
          Ше започнем с това:
          https://www.youtube.com/watch?v=stRWtrmXkHo
          Неотложно ... спешно
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            много обичам ягоди със захар и още вчера ги заредих а вече са подобни на компот без варене обаче
            С каква музика ще се поздравяваме, тя леля е по музиката обикновено
            С Шабан Шаулич

            Коментар


            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
              Чшшшш .... таз вечер си много бойна нЯщу тей
              Ш'си омачкаме ли шапките

              Наздраве!
              Хмм, мое и да тежиш 6 кила повече от мен, ама аз съм много подмолна и коварна.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Анатема /ша та отлъчим от Кръчмата/
                много обичам ягоди със захар и още вчера ги заредих а вече са подобни на компот без варене обаче
                С каква музика ще се поздравяваме, тя леля е по музиката обикновено
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Братчед, ама няма как визуално да ти се качат дватцат кила, бре... не ми се отваряй, хърбалет
                  Чшшшш .... таз вечер си много бойна нЯщу тей
                  Ш'си омачкаме ли шапките

                  Наздраве!
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                    Хм .... че аз да не съм некво медицинско чудо ... да съм здрав и гльоджав А бе,всъщност на вид не изглеждам че съм с таквизи кила .... всички ме мятат у границите 80-85 кила
                    Мъ нъл ви казвам - кухи крака ей ,като мобилни дамаджани са

                    Наздраве!
                    Братчед, ама няма как визуално да ти се качат дватцат кила, бре... не ми се отваряй, хърбалет
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Наздраве с компот от ягоди
                      Анатема /ша та отлъчим от Кръчмата/
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Наздраве с компот от ягоди
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Наздраве на сички! Мое ли по една мелбичка, така с вермутче вътре или ром - да е се пак нещо прилично, да не ме изфърлите с гол сладолет!

                          Коментар


                          • Наздраве на сички! Мое ли по една мелбичка, така с вермутче вътре или ром - да е се пак нещо прилично, да не ме изфърлите с гол сладолет!
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Братчед, започвам да се замислям дали си от нашата рода!? У нея всички са здрави и яки. Пък ти, така като те зачитам, си тапициран кокал

                              Наздраве!
                              Хм .... че аз да не съм некво медицинско чудо ... да съм здрав и гльоджав А бе,всъщност на вид не изглеждам че съм с таквизи кила .... всички ме мятат у границите 80-85 кила
                              Мъ нъл ви казвам - кухи крака ей ,като мобилни дамаджани са

                              Наздраве!
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Наздраве, Кръчма !
                                Вчера се потих на вилата....Малко но с кеф..
                                Дойде хладината а с нея и луната. Да се чуди човек луна или слънце - греее като ден..
                                Чакам звездопад, но нъцки ....Легнах и към 2ч пак ставам ...Излизам на студа и с гледам небето.....Толкова силно светеше луната, че се виждаха само една- две звезди на небето..
                                Такова нещо не съм виждал досега....Една мека светлина с видимост до 100м...
                                Теглих един вой и си легнах.

                                пп Чета постовете и се радвам на хората, които пишат "в кръчмата".....
                                Катила нещо хърбав ми се вижда.... То само с пиене не става .... и ядене трябва...и захарчица...
                                Всички сме от убавци нагоре.

                                П.П. Тая нощ пак да виеш ..., ама по-силно, че и аз да те чуя
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X