IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
    Я разкажете кое ви е най-зверското напиване през живота ви и аз ще ви разкажа за моето
    Започна леко към 11.30 в Тракийски стан в Стария град, Пловдив с двама другари, състуденти,. Ракийка, малка, стограмка със салатка и мезе некво, сирене ли, кашкавал ли. После свинско ли, телешко ли вретено с по бутилка Сухиндолска гъмза. Десерт не помня къф. Оттам разглеждаме панаира. Отиваме на гара Филипово да се връщаме в бригадирсия лагер. Там пием по две наливни бири, ама без мезе - сирене, че беше оплюто от мухите. Слизаме на Красновски бани и единият предлага да пием по едно коняче в кръчмата. Другият отказва. Отиваме двамата на по бренди "Мадара" и оня изведнъж също се отказва. Изпивам и неговото. Уж нищо ми няма, само по приказлив. Но през нощта нещо става. На сутринта хиляди чукове и боздугани ми бият в главата. А сме на работа - берем домати. Наместо петдесет и кусур щайги, едва шест набрах. Имах като студент по две-три лоши напивания но година, но такъв главоблъск съм нямал.

    Коментар


    • Я разкажете кое ви е най-зверското напиване през живота ви и аз ще ви разкажа за моето

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

        Вълчо, пази я, с пушката я пази да не я видя, че .... Ти знайш ....
        Ти па къде се буташ? С Дедо Вълчо си пием кротко и обеща, като навърши девойчето 18, да ни запознава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Да ти е жива и здрава девойката!
          Наздраве!
          Вълчо, пази я, с пушката я пази да не я видя, че .... Ти знайш ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
            Наздраве! Имам туканка едни остатъци - 5-6 стъкла ракийка!
            Иначе най-голямата красавица прави 16 години.
            И каза, че ме обича.
            Интересно - и аз - нея!
            Но не можех да я прегърна.....
            Да ти е жива и здрава девойката!
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Наздраве! Имам туканка едни остатъци - 5-6 стъкла ракийка!
              Иначе най-голямата красавица прави 16 години.
              И каза, че ме обича.
              Интересно - и аз - нея!
              Но не можех да я прегърна.....
              Що много широка талията ли.


              ПП. Да не е некоя дамаджана.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Наздраве! Имам туканка едни остатъци - 5-6 стъкла ракийка!
                Иначе най-голямата красавица прави 16 години.
                И каза, че ме обича.
                Интересно - и аз - нея!
                Но не можех да я прегърна.....
                Да ти е жива и здрава! Наливай авантата преди останалите да са се усетили. После ще им махаме доволни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Тука няма ред ! Пак /отново/ са те пропуснали с информацията или не си доразбрал.
                  Хубава вечер
                  Не ни разочаровай. Жълтенийката в тази кръчма е строго разрешена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Малко са ти тъмни краските /на боичките/... Някъде четох, че била свалила... пенсионер... Това си е отсЕкъде постижение! Пенсионерите лесно не пускаЛИ...

                    Пенсионер да си в днешно време - и сите лели - от млади - по-млади: свалят ги наред... ))

                    Е, кВо да кажем ние, дето имаме още годиН до пенсия?

                    ........................................

                    Но и лелята хитра. Оглушки си праИ! Споменах долу за нейната сестричка, ама тая леля - тук - не пуска сестрата! Държи ни на сухо! Що бе? Така де: сигурно ще ни каже, че тя е вече женена /често погрешно са свикнали да казват - омъжена.../ И така да е - нека е женена: лошо ли ще ѝ бъде на сестрата - и ние малко - дето се казва - да се поотъркаме в нещо чуждо?

                    Ми, лелята скача на пенсионерите - няма да ѝ пречим, нито сестричето ще ѝ бъде конКУРеНка! Аз така само - на посоки стрелям, но сестрата ще да е 1-2 години по-малка..., ето причина, за да я "пази" лелята... /сигурно още не е пълнолетнО, милото! Нищо няма да ѝ направим /лошо/...

                    ... но лелята се прави на "умрЕла бОбОлечка": нищо не подхваща по въпроса... Направила си там темичка, събира цвета на нацията около себе си..., а сестричката скучае в къщи! Е, тВа го не разбирам! От кВо я пази, като ножът - както казват - е дървен?
                    То, ако е некой персонален пенсионер, хич нема да й е зле.

                    Коментар


                    • Наздраве! Имам туканка едни остатъци - 5-6 стъкла ракийка!
                      Иначе най-голямата красавица прави 16 години.
                      И каза, че ме обича.
                      Интересно - и аз - нея!
                      Но не можех да я прегърна.....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Малко са ти тъмни краските /на боичките/... Някъде четох, че била свалила... пенсионер... Това си е отсЕкъде постижение! Пенсионерите лесно не пускаЛИ...

                        Пенсионер да си в днешно време - и сите лели - от млади - по-млади: свалят ги наред... ))

                        Е, кВо да кажем ние, дето имаме още годиН до пенсия?

                        ........................................

                        Но и лелята хитра. Оглушки си праИ! Споменах долу за нейната сестричка, ама тая леля - тук - не пуска сестрата! Държи ни на сухо! Що бе? Така де: сигурно ще ни каже, че тя е вече женена /често погрешно са свикнали да казват - омъжена.../ И така да е - нека е женена: лошо ли ще ѝ бъде на сестрата - и ние малко - дето се казва - да се поотъркаме в нещо чуждо?

                        Ми, лелята скача на пенсионерите - няма да ѝ пречим, нито сестричето ще ѝ бъде конКУРеНка! Аз така само - на посоки стрелям, но сестрата ще да е 1-2 години по-малка..., ето причина, за да я "пази" лелята... /сигурно още не е пълнолетнО, милото! Нищо няма да ѝ направим /лошо/...

                        ... но лелята се прави на "умрЕла бОбОлечка": нищо не подхваща по въпроса... Направила си там темичка, събира цвета на нацията около себе си..., а сестричката скучае в къщи! Е, тВа го не разбирам! От кВо я пази, като ножът - както казват - е дървен?
                        Тука няма ред ! Пак /отново/ са те пропуснали с информацията или не си доразбрал.
                        Хубава вечер

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Най-после рече да почерпи задето бракувала още един несретник. Само за да покаже, че он е круша, де пада по-далеч от дървото. Чак в шишето.

                          Малко са ти тъмни краските /на боичките/... Някъде четох, че била свалила... пенсионер... Това си е отсЕкъде постижение! Пенсионерите лесно не пускаЛИ...

                          Пенсионер да си в днешно време - и сите лели - от млади - по-млади: свалят ги наред... ))

                          Е, кВо да кажем ние, дето имаме още годиН до пенсия?

                          ........................................

                          Но и лелята хитра. Оглушки си праИ! Споменах долу за нейната сестричка, ама тая леля - тук - не пуска сестрата! Държи ни на сухо! Що бе? Така де: сигурно ще ни каже, че тя е вече женена /често погрешно са свикнали да казват - омъжена.../ И така да е - нека е женена: лошо ли ще ѝ бъде на сестрата - и ние малко - дето се казва - да се поотъркаме в нещо чуждо?

                          Ми, лелята скача на пенсионерите - няма да ѝ пречим, нито сестричето ще ѝ бъде конКУРеНка! Аз така само - на посоки стрелям, но сестрата ще да е 1-2 години по-малка..., ето причина, за да я "пази" лелята... /сигурно още не е пълнолетнО, милото! Нищо няма да ѝ направим /лошо/...

                          ... но лелята се прави на "умрЕла бОбОлечка": нищо не подхваща по въпроса... Направила си там темичка, събира цвета на нацията около себе си..., а сестричката скучае в къщи! Е, тВа го не разбирам! От кВо я пази, като ножът - както казват - е дървен?

                          Коментар


                          • Наздраве от Македонията - нашата си, хубавата ни. Си пали са ми кайсиев първак и следвам примера на Тръмп да вливам директни ваксината.
                            наздраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              [ATTACH=CONFIG]n3588069[/ATTACH]

                              https://m.youtube.com/watch?v=KuL_JYSztiw

                              Наздраве !
                              Най-после рече да почерпи задето бракувала още един несретник. Само за да покаже, че он е круша, де пада по-далеч от дървото. Чак в шишето.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	images (4).jpg
Views:	2
Size:	2.9 КБ
ID:	3588069

                                https://m.youtube.com/watch?v=KuL_JYSztiw

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X