IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
    Хм .... че аз да не съм некво медицинско чудо ... да съм здрав и гльоджав А бе,всъщност на вид не изглеждам че съм с таквизи кила .... всички ме мятат у границите 80-85 кила
    Мъ нъл ви казвам - кухи крака ей ,като мобилни дамаджани са

    Наздраве!
    Братчед, ама няма как визуално да ти се качат дватцат кила, бре... не ми се отваряй, хърбалет
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Наздраве с компот от ягоди
      Анатема /ша та отлъчим от Кръчмата/
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Наздраве с компот от ягоди
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Наздраве на сички! Мое ли по една мелбичка, така с вермутче вътре или ром - да е се пак нещо прилично, да не ме изфърлите с гол сладолет!

          Коментар


          • Наздраве на сички! Мое ли по една мелбичка, така с вермутче вътре или ром - да е се пак нещо прилично, да не ме изфърлите с гол сладолет!
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Братчед, започвам да се замислям дали си от нашата рода!? У нея всички са здрави и яки. Пък ти, така като те зачитам, си тапициран кокал

              Наздраве!
              Хм .... че аз да не съм некво медицинско чудо ... да съм здрав и гльоджав А бе,всъщност на вид не изглеждам че съм с таквизи кила .... всички ме мятат у границите 80-85 кила
              Мъ нъл ви казвам - кухи крака ей ,като мобилни дамаджани са

              Наздраве!
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Наздраве, Кръчма !
                Вчера се потих на вилата....Малко но с кеф..
                Дойде хладината а с нея и луната. Да се чуди човек луна или слънце - греее като ден..
                Чакам звездопад, но нъцки ....Легнах и към 2ч пак ставам ...Излизам на студа и с гледам небето.....Толкова силно светеше луната, че се виждаха само една- две звезди на небето..
                Такова нещо не съм виждал досега....Една мека светлина с видимост до 100м...
                Теглих един вой и си легнах.

                пп Чета постовете и се радвам на хората, които пишат "в кръчмата".....
                Катила нещо хърбав ми се вижда.... То само с пиене не става .... и ядене трябва...и захарчица...
                Всички сме от убавци нагоре.

                П.П. Тая нощ пак да виеш ..., ама по-силно, че и аз да те чуя
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • !?

                  Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                  Апвам си здраво бе,Чича ми .... мъ ми е читава карантията и бързо преработва
                  Малко съм кат глиставите прасенца ,много яде пък не наддава
                  А и честно казано се усещам,че ми тежи кат кача 2-3 кила .... краката ми почват да се влачат кат бетонни бурдюри
                  Пък захарчица .... малиииии ... как все още не съм с диабет не знам.Ям толкова много сладко,че вече чак ми накъртва и дори сам се ограничавам да съм на солена диета 2-3 дни,че после пак да ми е кеф като се тъпча с лакомства
                  Абе метаболизъм,та дрънка

                  Наздраве!
                  Братчед, започвам да се замислям дали си от нашата рода!? У нея всички са здрави и яки. Пък ти, така като те зачитам, си тапициран кокал

                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Наздраве, Кръчма !
                    Вчера се потих на вилата....Малко но с кеф..
                    Дойде хладината а с нея и луната. Да се чуди човек луна или слънце - греее като ден..
                    Чакам звездопад, но нъцки ....Легнах и към 2ч пак ставам ...Излизам на студа и с гледам небето.....Толкова силно светеше луната, че се виждаха само една- две звезди на небето..
                    Такова нещо не съм виждал досега....Една мека светлина с видимост до 100м...
                    Теглих един вой и си легнах.

                    пп Чета постовете и се радвам на хората, които пишат "в кръчмата".....
                    Катила нещо хърбав ми се вижда.... То само с пиене не става .... и ядене трябва...и захарчица...
                    Апвам си здраво бе,Чича ми .... мъ ми е читава карантията и бързо преработва
                    Малко съм кат глиставите прасенца ,много яде пък не наддава
                    А и честно казано се усещам,че ми тежи кат кача 2-3 кила .... краката ми почват да се влачат кат бетонни бурдюри
                    Пък захарчица .... малиииии ... как все още не съм с диабет не знам.Ям толкова много сладко,че вече чак ми накъртва и дори сам се ограничавам да съм на солена диета 2-3 дни,че после пак да ми е кеф като се тъпча с лакомства
                    Абе метаболизъм,та дрънка

                    Наздраве!
                    Страхът трудно се преодолява само със знания

                    Коментар


                    • Наздраве, Кръчма !
                      Вчера се потих на вилата....Малко но с кеф..
                      Дойде хладината а с нея и луната. Да се чуди човек луна или слънце - греее като ден..
                      Чакам звездопад, но нъцки ....Легнах и към 2ч пак ставам ...Излизам на студа и с гледам небето.....Толкова силно светеше луната, че се виждаха само една- две звезди на небето..
                      Такова нещо не съм виждал досега....Една мека светлина с видимост до 100м...
                      Теглих един вой и си легнах.

                      пп Чета постовете и се радвам на хората, които пишат "в кръчмата".....
                      Катила нещо хърбав ми се вижда.... То само с пиене не става .... и ядене трябва...и захарчица...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                        Живях там бре .... 3 годин .... е,не ме е отвял ветера
                        Пък и ти като прииждаш у Чужденеция не си ли забелезала,че тук ветерът е значително по-усърден и ледено коварен отколкото у Варна .... то тяхното там ветер ли е

                        Наздраве!
                        Братчед ..., когато в нощите се промъкне хлад и над върхарите затрепти мъгла /тра-ла-ла/, спирам да ходя у Чужденеция Така че, нямам много фпечатления за ледения вятър в тази част на България
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          А най-големият въпрос според мен е, как да се угоди на всички субективни гледни точки така че да няма недоволни, и по-възможност най-голям брой да са щастливи. И всичко това да се случи в един единствен интервал от време

                          Наздраве, въпреки че спрях да пия за тази вечер
                          Кev, повдигнатия от теб въпрос е твърде екзистенциален за мен
                          Аз предпочитам да си пия пиенето и да се наслаждавам на различията около мен.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Браво, държите кръчмата актуална. Гледам и леля е била налична снощи, кадрите са стабилни тука
                            Само баш-кръчмаря КОлчо го е хванала липсата - може да пие любимите му ладни загорски из морето или за риба някъде
                            Наздраве на всички, и на Бенжи също
                            Last edited by precakanoto; 12.08.2014, 23:30.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                              Нищо подобно .... и преди съм кажувал тука - 64 кила съм от как бех 10 клас
                              Само у казармата успяха малко да ме угоят до към 73 кила,но за 3 месеца след уволнението и се заковах пак на 64

                              Наздраве! ..... ехххх,тез проблемни кухи крака бреееее
                              Е браво, браво. Похвално, но и основното беше помощта към ближния
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Братчед, га одиш у Варна, тургай по един камък у всеки джоб. С тези кила, дето ги декларираш на всеослушание, нема начин да не те отвей вятъра
                                Наздраве!
                                Живях там бре .... 3 годин .... е,не ме е отвял ветера
                                Пък и ти като прииждаш у Чужденеция не си ли забелезала,че тук ветерът е значително по-усърден и ледено коварен отколкото у Варна .... то тяхното там ветер ли е

                                Наздраве!
                                Страхът трудно се преодолява само със знания

                                Коментар

                                Working...
                                X