IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    Наздраве! Имам туканка едни остатъци - 5-6 стъкла ракийка!
    Иначе най-голямата красавица прави 16 години.
    И каза, че ме обича.
    Интересно - и аз - нея!
    Но не можех да я прегърна.....
    Жива и здрава ! И околните и !

    https://m.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Наздраве! Прадядо ми е бил също арестуван при бунтовете 1875-1876, но когато го отвеждали, местният бей, който си падал млечен брат с него, щото прапрабаба ми му била дойка, уредил да го освободят. Може да се е познавал с твоя човек.
      По това време не са се засекли - дедо е член на комитета, бил начетен, езици, писар, даскал, сметководене, аверите 1872 искали да го утепат, че бил против да затрият някакъв свестен турчин, ама Левски рекъл, че такива хора трябват. Когато решават да пресрещат конвоя с Левски към Цариград станало ясно, че заверата е напразна, та думнали един хасковски чорбаджия. Та като ги наловили - съд и от там Диарбекир. Бил е там и до 11 май (Св. св. Кирил и Методий), докато се организират да се върнат по споразумение. Там е водил сказки в православната църква Св. Козма и Дамян.....
      Но по спомени въобще не му е било чуждо червеното вино. Чирпан, все пак!
      Малко се отклоних от предназначението на този храм!
      Наздраве!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        Прадедо е от Чирпан, но като се е върнал от Диарбекир по някое време се е озовал в големото село, както си хортувате в другата тема. Наздраве, може и с ромче. Не коняче (цигане) а съвсем нормален капитански!
        Наздраве! Прадядо ми е бил също арестуван при бунтовете 1875-1876, но когато го отвеждали, местният бей, който си падал млечен брат с него, щото прапрабаба ми му била дойка, уредил да го освободят. Може да се е познавал с твоя човек.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Баща ми е от Омурово (Партизанин). Баба ми е от Черна гора.
          Прадедо е от Чирпан, но като се е върнал от Диарбекир по някое време се е озовал в големото село, както си хортувате в другата тема. Наздраве, може и с ромче. Не коняче (цигане) а съвсем нормален капитански!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Това щот не мое де пийш, бре!!! Хабитатя въобще не е от значение.
            Наздраве, Мрънкало!
            Ти па все си у кръвна проба малко ромче. Тъмничко, игриво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

              Кой ти е от Чирпан бе, аланкоолу, да не излезем роднини?
              Баща ми е от Омурово (Партизанин). Баба ми е от Черна гора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                .............................Освен от чирпанския род.
                Кой ти е от Чирпан бе, аланкоолу, да не излезем роднини?
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Аз да не съм габровчанче, че да пестим. У моя алко бая кръв остава.
                  Това щот не мое де пийш, бре!!! Хабитатя въобще не е от значение.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    След запой се отчита минимално количество кръв в алкохола, бре!!! Не се научи да използваш правилните изрази.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Аз да не съм габровчанче, че да пестим. У моя алко бая кръв остава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Най. - дзверското беше и първото голямо напиване на 15 г с коняк Слънчев бряг .Нема нужда да ви обяснявам подробности. Все още не понясам коняк.
                      И мойто първо беше на 15 със Слънчак. Сутрешно. Трябваше да ходим на Витоша със съученички, но те се отказаха. И ние си взехме коняче. Ма, нямах закалка никва тогава. Освен от чирпанския род.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Оооо, ти си бил съсед. Историците се събирахме в бл. 51. Продължителните запивки не са толкова катастрофални, доколкото организмът привиква. Най-лошо е сутрешното напиване. Ако не са ти заменили кръвта със спирт, де.
                        След запой се отчита минимално количество кръв в алкохола, бре!!! Не се научи да използваш правилните изрази.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Най. - дзверското беше и първото голямо напиване на 15 г с коняк Слънчев бряг .Нема нужда да ви обяснявам подробности. Все още не понясам коняк.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Най-дългото е 6 дена пиене без прекъсване. Спане по 2-3 часа в незнайна поза и пак. Изхвърляхме бутилките на терасата - като почнаха да падат от балкона долу се спряхме. Събрахме 12 черни чувала с бутилки, а пласмасовите ги мачкахме ..(домашнярки че бяха гладни студ. години)
                            Най-запомнящо се - в 94 май беше до зала Христо ботев в студентски.
                            коктейл - 100 водка+100 мартини и 2 литра бира. И това 6-7 пъти не помня точно.
                            Извикаха патрулките към 3-4 часа (от 6 вечерта почнахме). Ние си пием 3-4 ченгета ни гледаха. После дойдоха колеги и ни отведоха, уж в изтрезвителното, ама аз успях да им кажа къде живеем(на 150-200м), бл52 и ни закараха дома. Че и 2-ма полицаи ни носиха буквално до стаята.
                            Айде да не казвам много че ще ме линчувате тука за простотиите. Ама редовно по 6-7 питиета, по едно време по лонг Айлънд се зарибих и като прекалим (до 2х обичайната доза) изтрезнявам с 2 литра бира. Спал съм във всяка кръчма и дискотека
                            Оооо, ти си бил съсед. Историците се събирахме в бл. 51. Продължителните запивки не са толкова катастрофални, доколкото организмът привиква. Най-лошо е сутрешното напиване. Ако не са ти заменили кръвта със спирт, де.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                              Я разкажете кое ви е най-зверското напиване през живота ви и аз ще ви разкажа за моето
                              Най-дългото е 6 дена пиене без прекъсване. Спане по 2-3 часа в незнайна поза и пак. Изхвърляхме бутилките на терасата - като почнаха да падат от балкона долу се спряхме. Събрахме 12 черни чувала с бутилки, а пласмасовите ги мачкахме ..(домашнярки че бяха гладни студ. години)
                              Най-запомнящо се - в 94 май беше до зала Христо ботев в студентски.
                              коктейл - 100 водка+100 мартини и 2 литра бира. И това 6-7 пъти не помня точно.
                              Извикаха патрулките към 3-4 часа (от 6 вечерта почнахме). Ние си пием 3-4 ченгета ни гледаха. После дойдоха колеги и ни отведоха, уж в изтрезвителното, ама аз успях да им кажа къде живеем(на 150-200м), бл52 и ни закараха дома. Че и 2-ма полицаи ни носиха буквално до стаята.
                              Айде да не казвам много че ще ме линчувате тука за простотиите. Ама редовно по 6-7 питиета, по едно време по лонг Айлънд се зарибих и като прекалим (до 2х обичайната доза) изтрезнявам с 2 литра бира. Спал съм във всяка кръчма и дискотека
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                Я разкажете кое ви е най-зверското напиване през живота ви и аз ще ви разкажа за моето
                                Започна леко към 11.30 в Тракийски стан в Стария град, Пловдив с двама другари, състуденти,. Ракийка, малка, стограмка със салатка и мезе некво, сирене ли, кашкавал ли. После свинско ли, телешко ли вретено с по бутилка Сухиндолска гъмза. Десерт не помня къф. Оттам разглеждаме панаира. Отиваме на гара Филипово да се връщаме в бригадирсия лагер. Там пием по две наливни бири, ама без мезе - сирене, че беше оплюто от мухите. Слизаме на Красновски бани и единият предлага да пием по едно коняче в кръчмата. Другият отказва. Отиваме двамата на по бренди "Мадара" и оня изведнъж също се отказва. Изпивам и неговото. Уж нищо ми няма, само по приказлив. Но през нощта нещо става. На сутринта хиляди чукове и боздугани ми бият в главата. А сме на работа - берем домати. Наместо петдесет и кусур щайги, едва шест набрах. Имах като студент по две-три лоши напивания но година, но такъв главоблъск съм нямал.

                                Коментар

                                Working...
                                X