IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Добро утро,от рано сабалям-наздраве не е добре
    Сутрин сме най-продуктивни-нали знаете?
    Зависи - ко си чучулига си сутрин, ко си сова - си нощем
    Само не мога да разбера, какво пречи продуктивността на пиенето!?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Убу де, непий..
      Ш ти напраа една голяма купа папАра ...
      с масълце, червен пипер и мноо сирене ...
      ..
      Чаша мляко ?
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Добро утро,от рано сабалям-наздраве не е добре
        Сутрин сме най-продуктивни-нали знаете?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Добро утро на добрите хора...!

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Никога не е празна,просто някои си къркат и гледат сеир
            Пих ракия с прясно зеле с моркови и кервиз за салата,почувствах се....
            Ей,човек трябва да намира радостта и в малките неща
            Ха наздраве.
            Наздраве! Аз също обичам ... малки - ракийки, конячета и .... т.н. Преди много години един шеф ми каза - повече не се хващам да пия малки с теб - некъде към 7-8 ги обърках.
            Сега на дедо и по едно малко му стига. Е, салатката както си я описал - също!
            Тънъмънче, хващай така басовете! Аз също обяснявам, че по принцип не се ловя на бас, защото като твърдя нещо, то е така. Пък като не съм сигурен, о.к., докато съм жив ша са уча.
            Иха, идва студено време и с него ногооо благинки. Хи-хи. Наздраве целата кръчма.
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Life won't wait for you.

                Коментар


                • Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Ти па, не ме ли скиваш у кюшето как си муцкам от мерлото, некво свежо сиренце, понаже нема миризливо, (то и тва намирисва).
                    Айде наздраве!
                    Пък полека ще изкарам от Хенесито, че идват люти вечери...
                    С по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието сме се хванали на бас - ако той спечели, ще пие каквото уиски му душа сака. Ако спечеля аз - Хенеси.
                    В дългогодишната си практика нямам загубен от него бас, не вярвам да загубя и този
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Никога не е празна,просто някои си къркат и гледат сеир
                      Пих ракия с прясно зеле с моркови и кервиз за салата,почувствах се....
                      Ей,човек трябва да намира радостта и в малките неща
                      Ха наздраве.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Кръчмата празна!? И що така!?
                        Наздраве!
                        Ти па, не ме ли скиваш у кюшето как си муцкам от мерлото, некво свежо сиренце, понаже нема миризливо, (то и тва намирисва).
                        Айде наздраве!
                        Пък полека ще изкарам от Хенесито, че идват люти вечери...
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Кръчмата празна!? И що така!?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            И колко БИРА зе да пийш ся, без СЪЩИНАТА ?
                            Откак времето застина се аклиматизирах с червено вино - колко,колко...колкото и докато има!Същото нещо беше и в жегата с бирите.По принцип тия леки алкохоли изобщо не ме фащат .Ся специалистите вероятно ше кажат,че е налице хронична зависимост - е да,ама не!
                            Такива опасности имаше преди 25 години и по повод снимката с баирите на тнм,искам да кажа,че от всички възвишения най-харесвам Тетевенския балкан (макар и другите да съм ги изръшнал наред) където навремето през август правихме едно национално комсомолско обучение от всички икономически вузове.Та там на чист въздух и мъртва тишина се чуваше как ракията се лъзга в червата...и некои друго неща се чуваха,но тва не е за публика.Помня че яко се прекаляваше всяка вечер в продължение на 2 седмици и ако имаше още 2 сигурно всички щяхме да станем алкохолици.
                            По принцип концентрата е хубаво и полезно нещо - особено домашния!От готовия най-уважителен за мен е водката.По принцип мисля,че човек за да се алкохолизира трябва е генно разположен.В противен случай мно-о-го трудно може да се пристрати ...Фактор-психология има не повече от 25% тежест в твърдението ми!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              Най-постоянни били временните рабти!Поръчвам едно просто нес-кафе със сметана(че ся ставам )ама ако някой ме почерпи от разтворимото "Давидофф" няма да откажа!
                              Убу де.
                              Добро утро.
                              И колко БИРА зе да пийш ся, без СЪЩИНАТА ?
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Това с временен характер, ели за постоянно ?
                                Най-постоянни били временните рабти!Поръчвам едно просто нес-кафе със сметана(че ся ставам )ама ако някой ме почерпи от разтворимото "Давидофф" няма да откажа!
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X