IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чакат ме два дена и нощя реална запивка по съборно задължение. В ТАЗИ ЖЕГА!? Сега оценявам колко спокойна, кротка, блага, ухилена и понякога изплезена..... от пияндурския маратон е Виртуалната Кръчма. На един мое му пробуташ джин с толумба за мезе и да се кискаш под сурдинка, друг да потупаш по рамото или по главата за добрия избор да почерпи, трета да дръпнеш за плитката да не изпива на юруш общата напитка, четвърта да ощипеш по бузката или другаде некъде кога върти очички и опашка да я почерпиш с мазно, тежко, тъмно питие. Това си е направо здравословно и освежително запиване. Не че другото не е. Ама в ТАЗИ ЖЕГА!? Ай че отивам да готва. В ТАЗИ ЖЕГА!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Не, каке, държавата е изнудвач и присвоител кога я управляват бандитчета. Виж други държави и се поучи от тях. Но ний още не сме намерили гърнето с парите и вече се чудим как да финтираме хайдушката държава, която събира на българите достоянията, за да ги предаде некой ден на некоя още по-айдушка държава. Беден народ - глупава и продажна държава. Наздраве за обогатяването на българите и на българската държава, но не за сметка на първите.
      Такава наздраве изисква потвърждение
      Наздраве за хубавото прозрение!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Мое да се случат некои редки исключения от общоприетите правила. Пък аз съм на мнението, че правилата дават стабилност, ама исключенията дават растеж и са двигател на прогреса
        Наздраве!
        Не, каке, държавата е изнудвач и присвоител кога я управляват бандитчета. Виж други държави и се поучи от тях. Но ний още не сме намерили гърнето с парите и вече се чудим как да финтираме хайдушката държава, която събира на българите достоянията, за да ги предаде некой ден на некоя още по-айдушка държава. Беден народ - глупава и продажна държава. Наздраве за обогатяването на българите и на българската държава, но не за сметка на първите.
        Last edited by Trakatrak'; 24.06.2016, 14:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Не и в тая държава. А договорът ще е само за да те направят на индиански вожд. Наздраве за бледоликите търгаши, които изградиха велика комерсиална страна на търговията на шарени мъниста срещу огромни парцели земя, огнена вода срещу скъпи кожи, кон срещу местообитанието на дивите кокошки.
          П.п. Не си падам по даренията, освен като правен инструмент за облекчение.
          Мое да се случат некои редки исключения от общоприетите правила. Пък аз съм на мнението, че правилата дават стабилност, ама исключенията дават растеж и са двигател на прогреса
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Е, па ... ако са културна ценност мое да ти ги наплатят. Ти по ги разбираш тези неща с дарения и предоставяне с договор
            Не и в тая държава. А договорът ще е само за да те направят на индиански вожд. Наздраве за бледоликите търгаши, които изградиха велика комерсиална страна на търговията на шарени мъниста срещу огромни парцели земя, огнена вода срещу скъпи кожи, кон срещу местообитанието на дивите кокошки.
            П.п. Не си падам по даренията, освен като правен инструмент за облекчение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Имах една ракия минала през билки...Беше мнооого убава . Като се изсипе материала отгоре слагали букет с билки ( 7 - 10 , но не помня какви..)
              Работех с 10 жени едно време( а сега с порядък повече ) и казвам рецептата на едната..Разбрала, не разбрала поръчала на мъжо в Чужденеция ( но друга такава), да сложи и той...Човека познавал само жълт кантарион и наблъскал един букет....
              Излезнала жълта и горчива ракия.......Колежката ходеше с посинено око дълго време , а аз си взех отпуска...

              Наздраве !

              Жълтият кантарион е любимата ми билка. Първо нея се научих да бера и да ползвам.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Аз да не съм иманяр? Слуууучайно денем ще открия звонковите и щом не представляват културна ценност - мои са си. Кой ше ходи по нощите, те са за други работи. По-добре пладнешки откривател със сребърни парички в джеба, отколкото изперкал от златото търсач у късни доби. А това, че златото свети у тъмното сигур некое вещерско поверие, а? На мен и на светло, и на тъмно все ще ми огрее душицата. Ама где го? Наздраве за златото, де само идва при нас!
                Е, па ... ако са културна ценност мое да ти ги наплатят. Ти по ги разбираш тези неща с дарения и предоставяне с договор
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Имах една ракия минала през билки...Беше мнооого убава . Като се изсипе материала отгоре слагали букет с билки ( 7 - 10 , но не помня какви..)
                  Работех с 10 жени едно време( а сега с порядък повече ) и казвам рецептата на едната..Разбрала, не разбрала поръчала на мъжо в Чужденеция ( но друга такава), да сложи и той...Човека познавал само жълт кантарион и наблъскал един букет....
                  Излезнала жълта и горчива ракия.......Колежката ходеше с посинено око дълго време , а аз си взех отпуска...

                  Наздраве !
                  Това ракийка за язваджии! Прав си, в рецептата му е макята. Отиваш в билковата аптека и питаш, така и така, дайте ми билков микс за ракия. Да ги видим какви са експертки тогава. Билкарки, ама ха!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Тянка:
                    Съказът е смола, между другото. Ползвам я за направа на лек за камъне у бъбреците.


                    Е, като е смола, не е ли растителен продукт? Ми медът и той такъф. Все за производни билки може да минат или за продукт на билките. Наздраве с билкова!
                    Имах една ракия минала през билки...Беше мнооого убава . Като се изсипе материала отгоре слагали букет с билки ( 7 - 10 , но не помня какви..)
                    Работех с 10 жени едно време( а сега с порядък повече ) и казвам рецептата на едната..Разбрала, не разбрала поръчала на мъжо в Чужденеция ( но друга такава), да сложи и той...Човека познавал само жълт кантарион и наблъскал един букет....
                    Излезнала жълта и горчива ракия.......Колежката ходеше с посинено око дълго време , а аз си взех отпуска...

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Ама ..., ти си закъснял, бре!!!
                      Копането се извършва посред нощя, щото златото свети

                      П.П. Единият от правуйчовците на баща ми е намерил злато в пещера. Донесъл го е вечерта и казал, че върху торбите със златото е имало сложена кукла. До сутринта е полудял.
                      Аз да не съм иманяр? Слуууучайно денем ще открия звонковите и щом не представляват културна ценност - мои са си. Кой ше ходи по нощите, те са за други работи. По-добре пладнешки откривател със сребърни парички в джеба, отколкото изперкал от златото търсач у късни доби. А това, че златото свети у тъмното сигур некое вещерско поверие, а? На мен и на светло, и на тъмно все ще ми огрее душицата. Ама где го? Наздраве за златото, де само идва при нас!
                      Last edited by Trakatrak'; 24.06.2016, 11:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Благодарско за цветния сбириток. Такава е природата - всичко де се съвместява, щото се понася, на едно место. Като Кръчмата. И като тема Политика, що в нея един друг се предпоставят и допълват.
                        Казваш ден на иманяра? Ако не беше такава жега можеше се поразходя за дисагите на Вълкан айдука. Нищо, все пак и в двора като копна мож изскочи некое имане. Що пък само в Рогозен да е? Иииииии, после ще трябва се срещам с Бужо, това телевизии, вестници, интервюта.... разпити в профилираното за иманяри следствие. Аааа, не, по-добре днеска изобщо да не копам. Да пием за това да ни се разминава световната слава в криминалните хроники. В светските може.
                        Ама ..., ти си закъснял, бре!!!
                        Копането се извършва посред нощя, щото златото свети

                        П.П. Единият от правуйчовците на баща ми е намерил злато в пещера. Донесъл го е вечерта и казал, че върху торбите със златото е имало сложена кукла. До сутринта е полудял.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !

                          Цветя по пътя и рози в леглото....

                          Наздраве !
                          Много си бодлив днес. Някоя да не те е ядосала нощес? Ааааа, да, на Англия постилаш легло от рози... като трънен венец. Наздраве с розова ракия! Казват интересна била. Май съм опитвал преди тридесетина години. Ма помни ли чак толкова млад по дух човек.

                          Коментар


                          • Тянка:
                            Съказът е смола, между другото. Ползвам я за направа на лек за камъне у бъбреците.


                            Е, като е смола, не е ли растителен продукт? Ми медът и той такъф. Все за производни билки може да минат или за продукт на билките. Наздраве с билкова!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                              Съказът е смола, между другото. Ползвам я за направа на лек за камъне у бъбреците.
                              Наздраве!

                              П.П. Днес освен билкарите, празнувале и любителите археолози на свободна практика.
                              И на тях наздраве!
                              Благодарско за цветния сбириток. Такава е природата - всичко де се съвместява, щото се понася, на едно место. Като Кръчмата. И като тема Политика, що в нея един друг се предпоставят и допълват.
                              Казваш ден на иманяра? Ако не беше такава жега можеше се поразходя за дисагите на Вълкан айдука. Нищо, все пак и в двора като копна мож изскочи некое имане. Що пък само в Рогозен да е? Иииииии, после ще трябва се срещам с Бужо, това телевизии, вестници, интервюта.... разпити в профилираното за иманяри следствие. Аааа, не, по-добре днеска изобщо да не копам. Да пием за това да ни се разминава световната слава в криминалните хроники. В светските може.

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Цветя по пътя и рози в леглото....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X