IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Благодарско за цветния сбириток. Такава е природата - всичко де се съвместява, щото се понася, на едно место. Като Кръчмата. И като тема Политика, що в нея един друг се предпоставят и допълват.
    Казваш ден на иманяра? Ако не беше такава жега можеше се поразходя за дисагите на Вълкан айдука. Нищо, все пак и в двора като копна мож изскочи некое имане. Що пък само в Рогозен да е? Иииииии, после ще трябва се срещам с Бужо, това телевизии, вестници, интервюта.... разпити в профилираното за иманяри следствие. Аааа, не, по-добре днеска изобщо да не копам. Да пием за това да ни се разминава световната слава в криминалните хроники. В светските може.
    Ама ..., ти си закъснял, бре!!!
    Копането се извършва посред нощя, щото златото свети

    П.П. Единият от правуйчовците на баща ми е намерил злато в пещера. Донесъл го е вечерта и казал, че върху торбите със златото е имало сложена кукла. До сутринта е полудял.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !

      Цветя по пътя и рози в леглото....

      Наздраве !
      Много си бодлив днес. Някоя да не те е ядосала нощес? Ааааа, да, на Англия постилаш легло от рози... като трънен венец. Наздраве с розова ракия! Казват интересна била. Май съм опитвал преди тридесетина години. Ма помни ли чак толкова млад по дух човек.

      Коментар


      • Тянка:
        Съказът е смола, между другото. Ползвам я за направа на лек за камъне у бъбреците.


        Е, като е смола, не е ли растителен продукт? Ми медът и той такъф. Все за производни билки може да минат или за продукт на билките. Наздраве с билкова!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


          Съказът е смола, между другото. Ползвам я за направа на лек за камъне у бъбреците.
          Наздраве!

          П.П. Днес освен билкарите, празнувале и любителите археолози на свободна практика.
          И на тях наздраве!
          Благодарско за цветния сбириток. Такава е природата - всичко де се съвместява, щото се понася, на едно место. Като Кръчмата. И като тема Политика, що в нея един друг се предпоставят и допълват.
          Казваш ден на иманяра? Ако не беше такава жега можеше се поразходя за дисагите на Вълкан айдука. Нищо, все пак и в двора като копна мож изскочи некое имане. Що пък само в Рогозен да е? Иииииии, после ще трябва се срещам с Бужо, това телевизии, вестници, интервюта.... разпити в профилираното за иманяри следствие. Аааа, не, по-добре днеска изобщо да не копам. Да пием за това да ни се разминава световната слава в криминалните хроники. В светските може.

          Коментар


          • Добро утро !

            Цветя по пътя и рози в леглото....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Каке, прати китка свежи виртуални билки на Кръчмата, щот си от специализираната по еньовденското събирачество гилдия. Мента, анасон, сакъз може да добавиш, че ароматите да са по познати и сходими към темата. Макар че манастирска ракийка с билки се прави. За лек, само за лек.


              Съказът е смола, между другото. Ползвам я за направа на лек за камъне у бъбреците.
              Наздраве!

              П.П. Днес освен билкарите, празнувале и любителите археолози на свободна практика.
              И на тях наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Каке, прати китка свежи виртуални билки на Кръчмата, щот си от специализираната по еньовденското събирачество гилдия. Мента, анасон, сакъз може да добавиш, че ароматите да са по познати и сходими към темата. Макар че манастирска ракийка с билки се прави. За лек, само за лек.

                Коментар


                • Днас, в кръчмата...
                  Ще са пиЙ за излизането/неизлизането на острова от континента...
                  Ин ? аут ?
                  Се тая ... ДА ПИЕМ !!!
                  (байдауей шкембето е готово...)
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Еньовден е, младежи и девойки.
                    Снощи забравих да ви напиша, тази сутрин да станете рано и да си измиете лицето с роса - за здраве.
                    В интерес на истината, росата беше съвсем малко тази година, но билките са в бурен разцвет. Има по много и от доста видове.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Да сти живи и здрави рачетата и дат щипват по бузката с щипките.
                      П.п. Това да си роден на 22 юни твърде драматично ми кънти. Нали не е набор 1941.
                      Тцъ, не е 41 набор.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Момичета и момчета !
                        Както си се смеем и отпиваме от питиетата, ми съобщиха гадна вест !
                        Да отлеем от питиетата за трима херпетолози, които по нелеп начин са загинали в Гърция.

                        Седя и си плача.....

                        Да ева и гаден живот........


                        Лека им пръст !!!
                        Лека им пръст на хората!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Момичета и момчета !
                          Както си се смеем и отпиваме от питиетата, ми съобщиха гадна вест !
                          Да отлеем от питиетата за трима херпетолози, които по нелеп начин са загинали в Гърция.

                          Седя и си плача.....

                          Да ева и гаден живот........


                          Лека им пръст !!!
                          Змии ли са ловили горките? Светла им памет! Науката си взема своите жертви. Отливам виртуално за Бог да прости.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                            Модитата ще решат...

                            Аз съм благ човек и съм съгласен на всичко....

                            Наздраве !

                            пп Дамата има чувство за хумор и затова и правя място на масата ! ( до мене....сори Тнт....)
                            Това Тнт тринитротолуол ли ще рече? Ще избухне тя!

                            Коментар


                            • Момичета и момчета !
                              Както си се смеем и отпиваме от питиетата, ми съобщиха гадна вест !
                              Да отлеем от питиетата за трима херпетолози, които по нелеп начин са загинали в Гърция.

                              Седя и си плача.....

                              Да ева и гаден живот........


                              Лека им пръст !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                                Добро, ама внимавай че не си по темата...

                                Тнм, живи и здрави!

                                И наздраве!
                                Плодовата салатка бързо ферментира в жегата, особено при добавена захарчица.

                                Коментар

                                Working...
                                X