IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тцъ, затворих една дванайсет годишна страница от книгата та живота си. През тез години вложих известно количество интелектуален труд, признавам си и силно се надявам да има няква възвращаемост.
    Наздраве!
    Ае да бъде!
    Сядам и аз на масата.
    Наздраве!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Дописала, не дописала - важното е, че черпя. Отбележи си таз дата у тефтеря и не очаквай скоро да се повторя.
      Наздраве!
      Ма, къдя почерпката? Празна ясла, само фалби. Ай, сложи нещо по-изискано.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Дописала, не дописала - важното е, че черпя. Отбележи си таз дата у тефтеря и не очаквай скоро да се повторя.
        Наздраве!
        Кът се замисля, може да имаш поне още 3 повода за черпене.....( баниците не ги смятам...)

        Айде ...и този е супер...!

        Живи, здрави и късмет !

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Аха, дописала си данъчната декларация за 2005 г.
          Дописала, не дописала - важното е, че черпя. Отбележи си таз дата у тефтеря и не очаквай скоро да се повторя.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ, затворих една дванайсет годишна страница от книгата та живота си. През тез години вложих известно количество интелектуален труд, признавам си и силно се надявам да има няква възвращаемост.
            Наздраве!
            Аха, дописала си данъчната декларация за 2005 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Да не си окопала здравеца на входа? Работлива Кака! Тази седмица от понеделник още почна да работи.
              Тцъ, затворих една дванайсет годишна страница от книгата та живота си. През тез години вложих известно количество интелектуален труд, признавам си и силно се надявам да има няква възвращаемост.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                То, аз не съм спирала да се самоизтъквам. Още от време оно, кога спамех в темата за Поколението на 30 +.
                Наздраве!
                Така, така, я сега се качи на кокили те виждаме отдалек и ти правим сечено отдолук. Наздраве за здравословната дистанция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  Пия си бирата и си мисля за почивния ден през седмицата....Супер !
                  Наздраве !

                  пп Емо да внимава някой птеродактил да не го уапе по китката на тази височина.....
                  Той да внимава некой "боби" да го не ухапе, щото те ходят невъоръжени и явно добре обучени да апят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Коле, сипи на всеки какво душа му иска, че голям повод имам.
                    Наздраве!
                    Да не си окопала здравеца на входа? Работлива Кака! Тази седмица от понеделник още почна да работи.

                    Коментар


                    • Днес кой работил - работил, кой на борсата печелил - печелил, айде да си лягаме, рекло седмото джудже, а в леглото го чакала награда........................................... изстудена, бистра, безароматна, сгряваща, разлудуваща, разтанцуваща, разбесуваща, развращаваща, впиянстваща ВОДЧИЦА. Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Пия си бирата и си мисля за почивния ден през седмицата....Супер !
                        Наздраве !

                        пп Емо да внимава някой птеродактил да не го уапе по китката на тази височина.....
                        Почивен, ама сряда. Мразя срядата.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Коле, сипи на всеки какво душа му иска, че голям повод имам.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Добро утро !
                            Пия си бирата и си мисля за почивния ден през седмицата....Супер !
                            Наздраве !

                            пп Емо да внимава някой птеродактил да не го уапе по китката на тази височина.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Личи си, че се самоизтъкваш под нажежеващата те вътрешна топлина /неалкохолна/.
                              То, аз не съм спирала да се самоизтъквам. Още от време оно, кога спамех в темата за Поколението на 30 +.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Дубрутру.
                                Отивам на Колелото,да го видим от горе Градо
                                само внимавай с кафето с уиски (вярно, не си в Ирландия, но все пак ), че току виж видиш и още нещо - например някое митично чудовище
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X