IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Баси къф леймър съм...

    По логичен и кратък е пътят Супщения-->Уведомления-->Настройки на уведомленията.
    Last edited by П.Ф.Изеров; 14.06.2018, 16:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Ми Изеров го отнесоха
      Грабнаха ме под мишница

      Тука съм, де.

      Открих случайно отговора на технически въпрос, който съм питал тук.

      Проблемът ми беше, че с всяко постване в тема се оказвам автоматично абониран за съобщения за нови постове в нея и това ми пълни ненужно пощата.

      Ето какъв път намерих към нужното место за настройки:
      Влизаш в Съобщенията си.
      От там - в Заявления.
      От там - в Блокирани потребители.
      На появилата се страница пише User Settings и в нея натискаш таба Уведомления.
      Появява се страницата с нужните настройки за уведомления. След промените натисни Запази промените, ако искаш.
      Last edited by П.Ф.Изеров; 14.06.2018, 16:44.

      Коментар


      • Ми Изеров го отнесоха и като няма кой да пусне песничка или нещо специфично за мирисане и пиенето не върви )
        Една свежа клиентка преди малко идва щастлива, пък и аз като не ползвам феисбуци и тв-та не се сещам за повода, я питам "Какво става, да не те женим втори път!?"
        А тя - Неее, ще хойкам с приятелки цял месец, и разказва следния уж актуален виц:
        Мъж казва на жена си:
        - Жена, довечера може да се разходиш с приятелки, има мач
        - Aуу, че готино, а кога да се прибера ?
        - Ми след 15-ти юли
        Last edited by precakanoto; 14.06.2018, 16:23.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Ей, сипаха снощи по един коняк на дамите, да си го миришем и цялата Кръчма се тръшна. Никой не пие.
          Добро утро!
          Пият, пият, ама мишкуват, че да не черпят. Заседнали с биричка, ракийка и салатка пред екраните и чакат световното. Месец на затишие в кръчмето.

          Коментар


          • Ей, сипаха снощи по един коняк на дамите, да си го миришем и цялата Кръчма се тръшна. Никой не пие.
            Добро утро!

            Коментар


            • Обичам сок от бъз, особено ако се е газирал добре.

              Мерси, Трак, за твое здраве!

              Коментар


              • Нещо ми се поизпразнили складовете. Може ги попълните с каквото ви се от сърце откъсне. Само некой шегаджия да не си източи резервоара, ей.

                Я, складовете били пълни със сок от бъз. Пак ще трябва черпа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                  Е, някой път може да го пийнем съвместно.
                  Ще е готино

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Ще си го пийна целият. Наздраве!
                    Ти какво ще пиеш? Или да си го пия сама?
                    Е, някой път може да го пийнем съвместно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      ай наздраййййййй пичовееееееееее.

                      наздрави за рожденика . добре му е сега на него . красавицата му пей на ушенце . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяя


                      https://static.timesofisrael.com/www...09-640x400.jpg
                      Кой е този прокълнат мъж и защо господ го мрази?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                        Еее, в мивката...
                        Погледайте го, близнете, и, ако дойде на сърце, може и да пийнете половината, оставяйки другата половина да ви напомни сутринта, защо е тежка главицата
                        Ще си го пийна целият. Наздраве!
                        Ти какво ще пиеш? Или да си го пия сама?

                        Коментар


                        • ай наздраййййййй пичовееееееееее.

                          наздрави за рожденика . добре му е сега на него . красавицата му пей на ушенце . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяя


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            ​​​​​​

                            А ако няма мъж, в мивката ли да го сипем или да си го пийнем?
                            Еее, в мивката...
                            Погледайте го, близнете, и, ако дойде на сърце, може и да пийнете половината, оставяйки другата половина да ви напомни сутринта, защо е тежка главицата

                            Коментар


                            • Пак нещо неправилно съм си пожелала ( иначе оня горе уж слуша и изпълнява) Писуках, писуках за дъжд и сега мокра кокошка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                                За дамите в Кръчмата - две приспивни чаши коняк "Бискуит", което значи двойно свършен, двойно препечен.
                                Ароматът му е слаб и тънък, но градусът е по-висок.

                                Дамите само да разклащат чашата в дланите и да вдъхват. Това ще им стигне за приспиване. Което остане от вдъхването на бисквита, да го дадат на мъжа до тех да си го пийне.
                                А ако няма мъж, в мивката ли да го сипем или да си го пийнем?

                                Коментар

                                Working...
                                X