IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Бахти скапания живот....
    Народът се весели и купонясва на Слънчака, в Кръчмата пиене и едене ( само Лелчето е малко недоволна,че попаднала на неправилната сродна душа...),Тянка хич не знам какво прави в Чужденеция,но земетресенията по света се увеличават..., а Прецаканото вече не спи в колата си след тежък запой... Аз една седмица не съм мръцнал и ред у Кръчмата... Даже Тарантул не мое да се оправдае с мен, за своето младежко безсилие....
    Потроших се от работа....
    Сега пих една голяяяма следобедна ракия и смятам да подремна пред телевизора...( ужким гледам мач....)

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ай, едно парче да може си допиеш преди ритнитопковците съвсем да са измъкнали килимчето, подноса, чашата от зъбките те. Ron Carter - The Shadow Of Your Smile
      https://www.youtube.com/watch?v=U4n8fL5BYMo

      благодаря, траки
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Свежа и студена диня действа по - добре в подобни случаи
        Click image for larger version

Name:	--pictures-watermelon.jpg
Views:	1
Size:	63.1 КБ
ID:	3347766

        И за сродната:
        Click image for larger version

Name:	1111.jpg
Views:	1
Size:	50.1 КБ
ID:	3347770



        Last edited by precakanoto; 15.06.2018, 14:12.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Незнам. Сега едно силно кафе ми трябва. И сродната душа. Ама няма. Не ме ще. Айде готин дъждовен и освобождаващ ден да имате. И напоителен
          Как така няма да ще нашта Леля?!!

          Я ни го дай да му налеем малко акъл в главата!

          Коментар


          • Незнам. Сега едно силно кафе ми трябва. И сродната душа. Ама няма. Не ме ще. Айде готин дъждовен и освобождаващ ден да имате. И напоителен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Свежа и студена диня действа по - добре в подобни случаи
              Тогава – с малко мастика?

              Коментар


              • Добро утро, забравих

                Коментар


                • Свежа и студена диня действа по - добре в подобни случаи

                  Коментар


                  • https://www.saveur.com/sites/saveur....?itok=J1ja6Kyy

                    Ако махмурлукът вече е минал, но стомахът още не иска да приема твърда храна, пробвайте да го прилъжете с пъпеш с порто. Леко, лъжичка по лъжичка, горестно, но и с надежда за възкресение дъвчете, дъвчете...
                    Last edited by П.Ф.Изеров; 15.06.2018, 11:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Ми Изеров го отнесоха и като няма кой да пусне песничка или нещо специфично за мирисане и пиенето не върви )
                      Една свежа клиентка преди малко идва щастлива, пък и аз като не ползвам феисбуци и тв-та не се сещам за повода, я питам "Какво става, да не те женим втори път!?"
                      А тя - Неее, ще хойкам с приятелки цял месец, и разказва следния уж актуален виц:
                      Мъж казва на жена си:
                      - Жена, довечера може да се разходиш с приятелки, има мач
                      - Aуу, че готино, а кога да се прибера ?
                      - Ми след 15-ти юли
                      Ай, едно парче да може си допиеш преди ритнитопковците съвсем да са измъкнали килимчето, подноса, чашата от зъбките те. Ron Carter - The Shadow Of Your Smile
                      https://www.youtube.com/watch?v=U4n8fL5BYMo


                      Коментар


                      • Остай се, няма много поводи за кискис))) И аз имах веднъж-дваж дълга игра с валута, - на франкът, но не беше форекс, просто в един момент, малко след кризата купих няколко хил, за дългосрочна дефенс-позиция и след 2 г. ги пуснах на добър профит, беше им дошло времето Но това беше далече от маржини и маржин колове на форекса, щото нали имаше и такъв лаф, че на хартиения пазар човек е по-добре да инвестира собствени пари, а не взети назаем Но и на хартии не робувам вече та човек се учи.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          То форекса си е малко "тука има тука нема", с извинение пред оцелелите му фенове))
                          Кис-кис-кис!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                            А, и в тази област съм леймър.

                            Влязох, едно време, във форума, когато започнах да играя Форекс, за да обявя проста експериментална тактика на покупко-продажби: залагаш по еднаква сума на къси и дълги (аз го направих с долар/евро), чакаш движенията нагоре-надоле и стрижеш откъм страната на плюз.
                            И като се заредиха 6 месеца стабилно равномерно покачване на еврото, макар Иропата въобще да не цъфтеше и се задаваха бъдещите лоши новини, които сега вече не са и новини, а аз стискам зъби и не пипам нищо, за да докажа правотата на тактиката си... та на 3-4-тия месец 300-те долара, с които влязох в играта, си заминаха.
                            Ми ти си щастлив човек с тези 300 долари само те е одраскало То форекса си е малко "тука има тука нема", с извинение пред оцелелите му фенове)) Борсовите хартии са по-удобни за управление според мен. Имаш доста повече време за мисъл и реакция при промяна на стратегията, (ако се наложи изобщо) )) Е много играчи се изнервят като няма движения, но примерно и черния лебед си иска времето докато се навие за да свърши някоя черна работа, а и за за белия - същата работа ама тук в кръчмата все пак основно е за разпускане от тези двата та да кажем едно наздраве на кръчмата поне))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              А от истинските бфб-хартии държиш ли по нещо!? ))
                              А, и в тази област съм леймър.

                              Влязох, едно време, във форума, когато започнах да играя Форекс, за да обявя проста експериментална тактика на покупко-продажби: залагаш по еднаква сума на къси и дълги (аз го направих с долар/евро с цялата отделена за игра сума), чакаш движенията нагоре-надоле и стрижеш откъм страната на плюз.
                              И като се заредиха 6 месеца стабилно равномерно покачване на еврото, макар Иропата въобще да не цъфтеше и се задаваха бъдещите лоши новини, които сега вече не са и новини, а аз стискам зъби и не пипам нищо, за да докажа правотата на тактиката си... та на 3-4-тия месец 300-те долара, с които влязох в играта, си заминаха.
                              Last edited by П.Ф.Изеров; 14.06.2018, 17:08.

                              Коментар



                              • Спокойно, Изеров,
                                не се шашкай, имаше промени и по форума. )) И аз разчиствах преди време теми от типа "ktb" "ihlbl" ... останали от преди, та се повъртях. А от истинските бфб-хартии държиш ли по нещо!? ))
                                Last edited by precakanoto; 14.06.2018, 19:26.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X