IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Щом не е Бен - добре, не мисля, че е влязъл в конфликт той е много свястно човече, по тази категория е може би в челните места от форума, а за капита на - да за него страшно няма, дори да си призная той в случая е символ, не го притеснявам, не и от него, защото не беше планиран, малко "каруцарска" идилия се получи при мен, - каквото има в къщи))) Спомних си за един участник във форума в едни от най-щастливите времена, когато пишеха и аналгина и слънчев вятър, и мечката и дори и циника мартингейл... имаше един съфорумец, пишеше поезия, мисля че му се отдаваше, имаше интерсни попадения - още помня това - "...мъката си ще удавя във капачка от ракия..." ))))
    Това с капачката не беше ли от някаква чалга ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      и наздраве вече, спазих си казаното този път, да му мисли капитана. Казвате че Бенджи не пише, защо, да не сте се изпокарали ?!
      Нивгаш! Баш с човека дет споделяме увлечение към едно и също питие - това няма как да стане.
      Наздраве, с какво си си наляла!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        А продължава ли да носи плячка ?
        Кога ми идва на гости - носи, кога аз отида при него - дава, а кога не се засечем - праща по куриерска служба.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Щом не е Бен - добре, не мисля, че е влязъл в конфликт той е много свястно човече, по тази категория е може би в челните места от форума, а за капита на - да за него страшно няма, дори да си призная той в случая е символ, не го притеснявам, не и от него, защото не беше планиран, малко "каруцарска" идилия се получи при мен, - каквото има в къщи))) Спомних си за един участник във форума в едни от най-щастливите времена, когато пишеха и аналгина и слънчев вятър, и мечката и дори и циника мартингейл... имаше един съфорумец, пишеше поезия, мисля че му се отдаваше, имаше интерсни попадения - още помня това - "...мъката си ще удавя във капачка от ракия..." ))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            А продължава ли да носи плячка ?


            Няколко хиляди долара месечно - не са малка плячка... , дори ако оставя част от тях на самотните моми, които го посрещат на всяко пристанище...

            ТНМ го чака на последното пристанище, за да провери колко е спестил... )) Наздраве за дамите, които очакват моряка и махат с кърпичката след отплаващия кораб, без да сдържат сълзите си..., а после посрещат кораба с другият любим..., или пък се прибират при любимия-благоварен...

            Оффф, колко е сложен живота на дамите... Не е работа това - постоянно да бършеш сълзи при раздялата... ... /от друга страна - изглежда сълзите помагат за това, очите на дамите да са така красиви???.../ ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              и наздраве вече, спазих си казаното този път, да му мисли капитана. Казвате че Бенджи не пише, защо, да не сте се изпокарали ?!
              Не е Бен . A Капитана няма какво да мисли , ще го пием ! Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ако му оставях повече щеше да свали гарда и да се отпусне. А за един див пират това е пагубно.
                Наздраве, Lelq!

                П.П. Общо взето я кара по старому - от време на време плава, а кога не е на курс, спами у един друг форум.
                А продължава ли да носи плячка ?

                Коментар


                • и наздраве вече, спазих си казаното този път, да му мисли капитана. Казвате че Бенджи не пише, защо, да не сте се изпокарали ?!
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    И аз се сетих първо за него , ама или е фалирал или се е скрил , за да спести нещо . Че ти много малко му оставаше от плячката . Наздраве , tnm
                    Ако му оставях повече щеше да свали гарда и да се отпусне. А за един див пират това е пагубно.
                    Наздраве, Lelq!

                    П.П. Общо взето я кара по старому - от време на време плава, а кога не е на курс, спами у един друг форум.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • аз също имам да наваксвам, но след още малко, може би половин час...)))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Заприлича ми на аналога на булсоновото "сигура", доне)))) По-късно може да подпра да не падне някой от масата)))
                        В сънят ми си останах жадна , за това сега мисля да се опия . Ма първо да се спазаря. Освен да подпираш , да носиш можеш ли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Тцъ! Нямах предвид Бенджи. На друг пират прибирах регулярно плячката
                          Наздраве!
                          И аз се сетих първо за него , ама или е фалирал или се е скрил , за да спести нещо . Че ти много малко му оставаше от плячката . Наздраве , tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Заприлича ми на аналога на булсоновото "сигура", доне)))) По-късно може да подпра да не падне някой от масата)))

                            Аз, например - така и не разбрах - струва ли си да се напивам, защото никак не става ясно, с коя част /части/ от тялото ще подпираш падащите от масата... )) Дистанционно "подпиране" с точилка не се признава за истинско подпиране...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Че то не е задължително да извършваш тез физиологии. Сомалийските пирати едва ли използват споменатия от теб похват, ама всички къде им е ареала.
                              Искаш да кажеш, че не пикаят в морето? Не само те, а и пътниците в пасажерите, услужливо обслужвани от пиратите, пикаят, че и се насират. Как нема се разбере къде им ареала. Наздраве за руските чистачи на океана!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Че то като пикайш в морето, ква територия може маркираш? Да не си голям Син кит?
                                Че то не е задължително да извършваш тез физиологии. Сомалийските пирати едва ли използват споменатия от теб похват, ама всички къде им е ареала.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X