IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    [ATTACH=CONFIG]n3334095[/ATTACH] Незнам ще се види ли, дакелът - просяк Наздраве и чао до утре!
    Хехем това е стара традиция по Талията, да се проси с куче, спомням си, че я забелязах още през 2000-та година, ако не ме лъже паметта, когато посетих Рим за пръв път Интересното е, че тенденциите в просенето, един вид модата в тази насока, отново се задава от Запад на Изток. Апропо, аз просяци в Дубай, Сингапур или Хонконг не съм виждал...

    Та за тенденциите - от Запад привнесоха просенето със свирене с някакъв инструмент в превозните средства, после внесоха просенето в стойка Г - с прибрани колене и изпънати напред ръце, а сега вече, след като София стана най-кучкарския и помиярски град в Европа, внесоха и просенето с кучета. Точно преди 10-на дни ми направи Фпечатление как две ромчета мъкнеха един помияр на каишка и ми обясняваха - Дай бе, бате, дай за хляб на кучето! В смисъл, ромът знае, че на него няма да дам, но се надява някой от поне 20-те% болни кучкари в София да се трогне и да даде...

    Едно време имаше една песен - искам да съм негър в щата Алабама, но татко гузно рече, че в рода ни няма - та сега аз искам да съм куче в парка "Гео Милев", ше си ръфам на воля и няма да ми дреме, щото аз съм над всичко и всички. Връх в хранителната верига и еволюцията един вид. Помиярска работа!

    Ха наздраве - снощи беше весел коктейл - един чичак се реди 6 пъти на кетъринга (броих му ги), та се замислих за разказа на Алеко за Бае ви Ганя, как си натъпкал джобовете със "сос майонез", пък той се разтекъл. Мила родна картинка. Наздраве от зарана
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Смела Кака! Смела! Готова да даде дори два-три косъма да й изрежат. Без да се панира. Най-много да тропира фризьора. Наздраве за безумно смелите Каки де се подлагат на фризиране!
      Ба, и на маникюристка и на козметичка ходя. Въобще, очертавам се кат безумно смела.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        [ATTACH=CONFIG]n3334095[/ATTACH] Незнам ще се види ли, дакелът - просяк Наздраве и чао до утре!
        Добро утро, Lelq!

        Нищо се не види на снимката. Поне при мен не се получава.
        Наздраве!

        П.П. Добре си обърнала няколко шпица. Поздравления!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Dобро утро, Италия !
          И добро утро, България )
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	20180511_195508.jpg
Views:	1
Size:	1.6 КБ
ID:	3334095 Незнам ще се види ли, дакелът - просяк Наздраве и чао до утре!

            Коментар


            • Поздрави от един коктейл в Маринела, екс Японски - добре са се представили - няма Джеймисън, но има Килбегън, та пак става. Малко хостеси няма, като за нивото на хотела, който е известно основно с тях и стаите за почивка, но на корпоративни събития е така. Хемилио да кажа как е у Бургазларъ

              Хемиле, я кажи свестен хотел в Бургас, без Приморец, да направя едно събитие там - трябва ми конферентна зала за 40-50 човека. Наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • А вие що сте опразнили Кръчмата? Ни ядете, ни пиете , ни музика? !
                Айде поздрав от Рим и наздраве, Кръчма!
                https://m.youtube.com/watch?v=rMTfM28wAf8

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Да отидеш в Рома и да те фане пороя. Какъв късмет!?
                  Наместо да седиш на свечеряване на лек бриз и закуска.

                  Я, барем му похапвай паста на корем.
                  Пороят беше през нощта и си беше тамън на място.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Добра нощ ! Лежа в тъмното , слушам и гледам пороят. А някой , някъде наблизо свири на пиано . Ще измие прахолякът
                    Наздраве, Кръчма !
                    Да отидеш в Рома и да те фане пороя. Какъв късмет!?
                    Наместо да седиш на свечеряване на лек бриз и закуска.


                    Я, барем му похапвай паста на корем.

                    Коментар


                    • Вие още не можете да схванете.ЕВРовизия идва от наименованието ЕВРейска визия
                      затова таяяяя........ Красавицата спичели

                      Коментар


                      • Добра нощ ! Лежа в тъмното , слушам и гледам пороят. А някой , някъде наблизо свири на пиано . Ще измие прахолякът
                        Наздраве, Кръчма !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ся, дан влизам баш в конкретика, ама ... Кога ми махнаха първата бенка и я дадоха за биопсия - една седмица голям страх. Като излязоха резултатите - успокоение. На следващите махнати бенки реших да не се впрягам, щото ако човек знае какво го чака, ще си поръча некролога и сам ще си впише втората дата. Сега, наместо да се шашкам си обличам най-таковата бельо /да му е трудно на дофтура/ и въобще не си го слагам на сърце.
                          Наздраве!
                          Смела Кака! Смела! Готова да даде дори два-три косъма да й изрежат. Без да се панира. Най-много да тропира фризьора. Наздраве за безумно смелите Каки де се подлагат на фризиране!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Човекът е направен от страх и от страх живее. Особено женорята с тревожността си. Когато обуздаеш страховете си ги водиш като руска тройка към успехи или катастрофи. Естественичка като теб трябва е наясно с ролята на страха за живота и осъществяването. Наздраве за инстинктите!
                            Ся, дан влизам баш в конкретика, ама ... Кога ми махнаха първата бенка и я дадоха за биопсия - една седмица голям страх. Като излязоха резултатите - успокоение. На следващите махнати бенки реших да не се впрягам, щото ако човек знае какво го чака, ще си поръча некролога и сам ще си впише втората дата. Сега, наместо да се шашкам си обличам най-таковата бельо /да му е трудно на дофтура/ и въобще не си го слагам на сърце.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Какво ти щастливи!? Цел живот да живееш в страх, че утре ще падне некоя керемида и шта халоса по главата или нещо от тоя порядък. Манииии.
                              Наздраве!
                              Човекът е направен от страх и от страх живее. Особено женорята с тревожността си. Когато обуздаеш страховете си ги водиш като руска тройка към успехи или катастрофи. Естественичка като теб трябва е наясно с ролята на страха за живота и осъществяването. Наздраве за инстинктите!

                              Коментар


                              • АБЕ ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...................... ....

                                ЕВРЕЙСКАТА КРАСАСАВИЦА МИС ПИГИ


                                СПИЧЕЛИ ТОООООООООООООЧНО НА ЕВРЕЙЧАААААААААААААААААТА ДАТАТА


                                13,5,,,8


                                ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X