IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Дубрутру.
    Стана време да налеем в чашките
    Сипвай! Кaкво има?

    Коментар


    • Дубрутру.
      Стана време да налеем в чашките
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Не ще го критикуваме, защото самокритичността на дъщеричката е продукт на самата дъщеричка Не си ли чувал, че колкото повече знаем толкова повече разбираме че е едно нищо от познанието !? Май от едното ухо е влязло, а от другото ти е излязло това недоразбиране)))) И не ме баламосвай, просто отвори си студентската книжка и си припомни там какво число има срещу изпита по математически анализ )))) Истината лекува )))

        Не разбирам твоята философия, затова предпочитам да си мисля, че си вложила много несвързани мисли - и то само в 4-5 изречения... Как го постигаш това? Не за друго, но не е по силите на всеки! ))

        Освен това - защо да "баламосвам" жена /умна и разсъдлива/ - ако тя използва толкова крещящи факти. Този математически анализ беше голям трап тогава, а и сега ми го мелят на главата... Ми - щом математическият анализ е мерило за разбиране /недоразбиране/ на нещата /от жУОта/ - значи съм мноО зле: имам Добър 4 - далееееч от шестицата! Все пак, за твое успокоение - сигурен съм, че наоколо има и отличници... Нали знаеш отговора на въпроса, кой ги яде хубавите ябълки - и тати ще ти го каже по подобен начин - "отличниците, Иванчо, отличниците!" ))

        Кафето ми свърши... ..., посипах си главата с пепел и истината ме излекува /според препоръката горе/...

        Коментар


        • Не ще го критикуваме, защото самокритичността на дъщеричката е продукт на самата дъщеричка Не си ли чувал, че колкото повече знаем толкова повече разбираме че е едно нищо от познанието !? Май от едното ухо е влязло, а от другото ти е излязло това недоразбиране)))) И не ме баламосвай, просто отвори си студентската книжка и си припомни там какво число има срещу изпита по математически анализ )))) Истината лекува )))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            или "недонаученото" )))) наздраве мога ли да кажа !?

            Тоя тати май Ше го критикуваме! Що е поставил акцента върху самокритичността на дъщеричката???... Ми - с тая самокритичност ТО не може да стане най-често срещаният тип жена - знаещата всичко на тоя свят! Какво ще правим сЯ? Да я връщаме на щъркела, с големия клюн - вече е късно..., а и той приема рекламации само до петия ден от доставянето на пратката... ))

            Ей го - на: ТО е толкова самокритично и плахо, че дори, за да каже наздраве - иска разрешение... Горкото - съжалих го в тая безпътица... Мииии, тати няма ли го наоколо, за да даде разрешение!

            Сложен казус! Не е по силите ми, но понеже при мен времето е за "Наздраве!" - сега ТО ме хвърли в недоумение. Дали да звънна на майка ми, за да ѝ искам разрешение за наздравицата?

            Наздраве! ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i4o
              Прецаканото, смени си ника с "Умничкото"....!
              или "недонаученото" )))) наздраве мога ли да кажа !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                http://vkusotii.dir.bg/news.php?id=26240847

                Ей ся разбрах що съм неустоим ..
                Малииии,чиче,почна да бараш маслото май
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  http://vkusotii.dir.bg/news.php?id=26240847

                  Ей ся разбрах що съм неустоим ..
                  Ъхъ, ъхъ ..., продължавай да копаш доматите, краставиците и другите там зеленчуци.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • http://vkusotii.dir.bg/news.php?id=26240847

                    Ей ся разбрах що съм неустоим ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Че то едното не пречи на другото. Наздраве 4i40 !


                      Абсолютно !

                      Наздраве, Леля !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Прецаканото, смени си ника с "Умничкото"....!
                        Че то едното не пречи на другото. Наздраве 4i40 !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Да, точно, имах предвид товарът ако е с нестандартна форма ,може практично да се сведе до стандартна (равномерно или неравномерно разпредлена)
                          И това - да - в моя случай много много полезни )))
                          Прецаканото, смени си ника с "Умничкото"....!

                          Коментар


                          • Добро утро !
                            Кви са тез "съчинения по картинка" по малките часове.....? Нормалните хора, даже и след средна възраст, спяттт ...
                            Днес отидох на вилата...Отварям вратата на колата и ме връхлита студддд....Направо ме втриса...Оправям багажа и се появява съсед.
                            Като младежи англичани се заговаряме за времето ..."Как няма да не ти е студено, като сутринта беше 4 градуса" ми вика набора ( на 78г...)

                            Сложих зимна шапка и два ката ризи и се разходих по мястото... Като му легнах в 12 и в 16ч се измъкнах от леглото.....

                            пп Разправям го на жената, а тя ми вика - 100 км за едно спане....

                            Аз си тананикам - "едва най - щастливия ден, когато си далеч от мен......"

                            Точилката.....Тя прави хората млади....

                            Ей не разбират от шеги, тез жени.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              С голямо удоволствие констатирах, че съвсем съм забравила подробностите. Къде е сега
                              Trakatrak, та да ме поздрави за избирателната памет!?
                              Наздраве!
                              Защо да те поздравявам? Това е по-скоро тревожно, тъй като се фиксираш върху некои цели. Да им немам късмета, дано. След малко посядаме, та наздраве!

                              Коментар


                              • Слънчев ден и лека доработка, Кръчма!
                                https://m.youtube.com/watch?v=KuL_JYSztiw

                                Коментар

                                Working...
                                X