IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Лельо,.Како...все чакате принца, дет побеждава лошите с меч в ръка, да дойде да ви...

    Не може ли за една крастав ( над 50г ) жабок да се жертвате....

    Наздраве !

    пп Отворих последната бутилка дюлевица.....Мнооого е гот....
    Може ли да си продължиш мисълта, че да знам за какво да се жертвам ..., ако се навия, де.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      С такова от нашите географски ширини
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Лелей, малей ... Lelq, това е една от любимите ми песни. Заслужаваш грог Косатка /една чаша ром с една капка чай/.


        Наздраве, Lelq!
        Лельо,.Како...все чакате принца, дет побеждава лошите с меч в ръка, да дойде да ви...

        Не може ли за една крастав ( над 50г ) жабок да се жертвате....

        Наздраве !

        пп Отворих последната бутилка дюлевица.....Мнооого е гот....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Ти за какво питие се бориш с поздравчето?
          Наздраве!
          С такова от нашите географски ширини
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            https://youtu.be/fOg7mj1_-sk

            Едно поздравче и от мен.

            По от нашите географски ширини.

            Наздраве
            Ти за какво питие се бориш с поздравчето?
            Наздраве!

            Коментар


            • https://youtu.be/fOg7mj1_-sk

              Едно поздравче и от мен.

              По от нашите географски ширини.

              Наздраве
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Лелей, малей ... Lelq, това е една от любимите ми песни. Заслужаваш грог Косатка /една чаша ром с една капка чай/.


                Наздраве, Lelq!
                Наздраве, tnm и мерси. И на мен ми е от любимите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добро утро! Един чай с подобрител, ще пия. https://m.youtube.com/watch?v=8vXdIJSGSZU
                  Лелей, малей ... Lelq, това е една от любимите ми песни. Заслужаваш грог Косатка /една чаша ром с една капка чай/.


                  Наздраве, Lelq!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добро утро! Един чай с подобрител, ще пия. https://m.youtube.com/watch?v=8vXdIJSGSZU

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                      Ко да праиш ...Старост - нерадост.....

                      Наздраве !

                      пп Добре, че имаш приятели да помагат....
                      Ъхъ, стягай се, щот той небрежно, така между другото подхвърли, че лозе имал за бране
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Хм, от сутринта се напи от мъка по погубените мушката и легна да спи. И в момента сънува:
                        Малка нова бяла къщурка
                        с две липи отпред,
                        тук всека кака в тужурка
                        е напет ловец.
                        Та като изтрезнее, ще тръгне търси парцелче с две липи в единия му край. В краен случай с две черници, че да си черни ръцете наместо да си черни рахатлъка с друга работа.
                        Имам, бре!!! Вярно, че е само с една липа, но процеса на облагородяване на местообитанието, може да посеем още една. Кър голям, ще има място за всякакви дървеа, храсти и други бурени.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Безимения Чарли Шийн, личи си, бате, че не си гъбар - ей, ся ще дойде тнм и ще те нарита (при това справо), че не решеж губите с ножче, за да си остане мицела в почвата и да порасте пак, ами ги отскубваш с все "корените".
                          Манатарка с панировка - ми не съм опитвал макар аз принципно и да не я харесвам тази гъба, ама не е ли малко тежко? Не разбирам де, само питам. Айде наздраве, сигурно ще върви с уиски
                          Микологията хич не ми беше присърце - то там мухали, плесени ... хифи, мицели, спори... Пък кат са набуташ и у латинския - остави се.
                          А инак като цяло не мога да се фпиша строго нито към една, нито към другата школа при брането на гъби - щот едрите ги режа с нож, а по-дребните ги откъсвам със завъртане. И двата начина си имат своите предимства и повреди.
                          Наздраве!

                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                            Ко да праиш ...Старост - нерадост.....

                            Наздраве !

                            пп Добре, че имаш приятели да помагат....
                            Трийстригодишните ги изяждам за закуска, фалшификатор ткъф. Защото тогава най-става.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Аз помислих, че малка булката- 33 г. Благодара за поканата, ма избягвам. Нооо, виртуално може.


                              Ко да праиш ...Старост - нерадост.....

                              Наздраве !

                              пп Добре, че имаш приятели да помагат....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Аз видях,че е 33 годишно,ама ме е срам да се присламча,че таз бутилчица за къде по напред..
                                ша стигне бре, ако не е една, още една - Колчо е арабия, ще извади от запасите
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X