IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Добро утро! Един чай с подобрител, ще пия. https://m.youtube.com/watch?v=8vXdIJSGSZU
    Лелей, малей ... Lelq, това е една от любимите ми песни. Заслужаваш грог Косатка /една чаша ром с една капка чай/.


    Наздраве, Lelq!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Добро утро! Един чай с подобрител, ще пия. https://m.youtube.com/watch?v=8vXdIJSGSZU

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



        Ко да праиш ...Старост - нерадост.....

        Наздраве !

        пп Добре, че имаш приятели да помагат....
        Ъхъ, стягай се, щот той небрежно, така между другото подхвърли, че лозе имал за бране
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Хм, от сутринта се напи от мъка по погубените мушката и легна да спи. И в момента сънува:
          Малка нова бяла къщурка
          с две липи отпред,
          тук всека кака в тужурка
          е напет ловец.
          Та като изтрезнее, ще тръгне търси парцелче с две липи в единия му край. В краен случай с две черници, че да си черни ръцете наместо да си черни рахатлъка с друга работа.
          Имам, бре!!! Вярно, че е само с една липа, но процеса на облагородяване на местообитанието, може да посеем още една. Кър голям, ще има място за всякакви дървеа, храсти и други бурени.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Безимения Чарли Шийн, личи си, бате, че не си гъбар - ей, ся ще дойде тнм и ще те нарита (при това справо), че не решеж губите с ножче, за да си остане мицела в почвата и да порасте пак, ами ги отскубваш с все "корените".
            Манатарка с панировка - ми не съм опитвал макар аз принципно и да не я харесвам тази гъба, ама не е ли малко тежко? Не разбирам де, само питам. Айде наздраве, сигурно ще върви с уиски
            Микологията хич не ми беше присърце - то там мухали, плесени ... хифи, мицели, спори... Пък кат са набуташ и у латинския - остави се.
            А инак като цяло не мога да се фпиша строго нито към една, нито към другата школа при брането на гъби - щот едрите ги режа с нож, а по-дребните ги откъсвам със завъртане. И двата начина си имат своите предимства и повреди.
            Наздраве!

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



              Ко да праиш ...Старост - нерадост.....

              Наздраве !

              пп Добре, че имаш приятели да помагат....
              Трийстригодишните ги изяждам за закуска, фалшификатор ткъф. Защото тогава най-става.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Аз помислих, че малка булката- 33 г. Благодара за поканата, ма избягвам. Нооо, виртуално може.


                Ко да праиш ...Старост - нерадост.....

                Наздраве !

                пп Добре, че имаш приятели да помагат....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Аз видях,че е 33 годишно,ама ме е срам да се присламча,че таз бутилчица за къде по напред..
                  ша стигне бре, ако не е една, още една - Колчо е арабия, ще извади от запасите
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Аз видях,че е 33 годишно,ама ме е срам да се присламча,че таз бутилчица за къде по напред..
                    Гепи моя дял да помниш Тонча Арабията.

                    Коментар


                    • Аз видях,че е 33 годишно,ама ме е срам да се присламча,че таз бутилчица за къде по напред..
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Ами наздраве, да ти е вкусно
                        Тракащия, и ти си поканен, естествено.
                        П.С. Ама пък никой не видя, че е 33 годишно виски от 1984, нишо де, нали е огнена вода
                        Аз помислих, че малка бутилката - 33 дл. Благодара за поканата, ма уискиййй избягвам. Нооо, виртуално може.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          Иначе, ТНМ - ако беше регистрирала нещо нередно - би опонирала още сутринта - но очевидно и тя поназнайва доста и предпочита неутралитета... Мъдро момиче - както и останалите дами във форума. Да са здрави и да красят форума!
                          Хм, от сутринта се напи от мъка по погубените мушката и легна да спи. И в момента сънува:
                          Малка нова бяла къщурка
                          с две липи отпред,
                          тук всека кака в тужурка
                          е напет ловец.
                          Та като изтрезнее, ще тръгне търси парцелче с две липи в единия му край. В краен случай с две черници, че да си черни ръцете наместо да си черни рахатлъка с друга работа.

                          Коментар


                          • Ами наздраве, да ти е вкусно
                            Тракащия, и ти си поканен, естествено.
                            П.С. Ама пък никой не видя, че е 33 годишно виски от 1984, нишо де, нали е огнена вода
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              А, ще прощаваш тогава, не съм видял хубаво - старост-нерадост, какво да правиш
                              Айде, черпя тогава, че да не оставят лоши спомени - пък аз от тази имам добри спомени, та наздраве


                              Ееее, ама не е необходимо да се извиняваш, де! Ето, затова казвам, че има хора в тоя форум! Затова сме тук. Та - простено да ти е, щом така си усетил нещата!

                              В интерес на истината - не съм гъбар, но той - българинът - от какво ли не разбира?

                              Иначе, ТНМ - ако беше регистрирала нещо нередно - би опонирала още сутринта - но очевидно и тя поназнайва доста и предпочита неутралитета... Мъдро момиче - както и останалите дами във форума. Да са здрави и да красят форума!

                              Реших все пак да опитам, какво ще се получи при компилацията: хрупкави, крехки панирани манатарки и уиски. Мога да кажа,че идеята е много добра! Повече от добра! Не зная дали този извод е валиден за всички видове уиски, но за J&B - работи! Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                А, ще прощаваш тогава, не съм видял хубаво - старост-нерадост, какво да правиш
                                Айде, черпя тогава, че да не оставят лоши спомени - пък аз от тази имам добри спомени, та наздраве
                                Тва уиски на ракия мяза. Даже го помислих за неква грапа елинска. Добре че с лупата разчетох. Аз, таковата, за малко да се примъкна. Ама като видях вискиййй и рекох "Ъъъъ".

                                Коментар

                                Working...
                                X