IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хубав ден, Кръчмата )
    Не забравяйте, че днес преумората е противопоказна, Тънъмъ е заръчала само ядене и пиене, другото по-късно.
    Наздраве

    отивам на мечи поляни )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Е, знам ли. може вила да имаш на високо. И понеже мойте са на планински условия, та да сравня. А бяха ли цъфнали?
      Не , на пъпки , ама всичко ледено ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Къф балкан бе Траков , Тутракан !
        Е, знам ли. може вила да имаш на високо. И понеже мойте са на планински условия, та да сравня. А бяха ли цъфнали?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Къде, у балкан ли си! Аз се надявам снегът моите да ги е запазил. Не бяха много набъбнали. Прасковите и нектарините бяха по-напред.
          Къф балкан бе Траков , Тутракан !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            Измръзнаа ми кайсиите ! Мамка му ...
            Къде, у балкан ли си! Аз се надявам снегът моите да ги е запазил. Не бяха много набъбнали. Прасковите и нектарините бяха по-напред.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Стига си ми пращал снимки от твоята младост бре ! ( що си се подпрял на 2 м от мечката../)
              И да ме лекува с тях иска....
              Избери нещо русо - червенокосо около 40- те и прати да ме излекува....Но да е в нормите, де ако седне да ме разтрива, да не дам фира....

              Наздраве за лечителките !
              Абе, това е орижинал лековита влашка мечка, де пари са плащали, за да ги помачка за здраве. Кво ти разбира главата продухана годечарска от високата медицина, от гадания и баяния за здраве. Барем питай Кака те сфетне. Ако и да е от свидливата школа, де половин съвет за лечение дава. Затова напоследък си на 1/2 здрав, прав, корав.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                Измръзнаа ми кайсиите ! Мамка му ...
                Съболезнования....

                Коментар


                • Измръзнаа ми кайсиите ! Мамка му ...

                  Коментар


                  • Стига си ми пращал снимки от твоята младост бре ! ( що си се подпрял на 2 м от мечката../)
                    И да ме лекува с тях иска....
                    Избери нещо русо - червенокосо около 40- те и прати да ме излекува....Но да е в нормите, де ако седне да ме разтрива, да не дам фира....

                    Наздраве за лечителките !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Всеки да получи благата вест дето я чака !
                      За жалост ни студени води от планината, ни снежни следи на мечки мога да гоня...Още не ме държат кунките....
                      Малко импровизация дали е позволена по случая....
                      Ако таз вечер кажа на жената ( с нежното обръщение - МЕЧО...) първо тя да влезне в банята, дали ще се брои за здраве ...?

                      Наздраве !
                      Айде, да видиш, че съм арабия, една мечка лековита от мен заедно с антуража.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Всеки да получи благата вест дето я чака !
                        За жалост ни студени води от планината, ни снежни следи на мечки мога да гоня...Още не ме държат кунките....
                        Малко импровизация дали е позволена по случая....
                        Ако таз вечер кажа на жената ( с нежното обръщение - МЕЧО...) първо тя да влезне в банята, дали ще се брои за здраве ...?

                        Наздраве !
                        Имам далеч по-харно предложение.
                        Върви сега и си вземи една тениска, па я фърли на средата на дневната и речи:
                        ​​​​​​- Пепи /от пепелянка/, стъпи връз тая дреха, че било на здраве, ако я полазиш!
                        Наздраве!


                        ​​​​

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Добро утро !
                          Всеки да получи благата вест дето я чака !
                          За жалост ни студени води от планината, ни снежни следи на мечки мога да гоня...Още не ме държат кунките....
                          Малко импровизация дали е позволена по случая....
                          Ако таз вечер кажа на жената ( с нежното обръщение - МЕЧО...) първо тя да влезне в банята, дали ще се брои за здраве ...?

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            Каква ценна информация щях да пропусна, ако не бях надзърнала тук )) Значи казваш от ранни зори с Наздраве да започнем хем, час по-малко сън, хем повече пиене и ядене, разкош ))
                            Наздраве!

                            п.п. нали няма да объркам поверието, ако заменя потока с море, само мечката не знам как да я закарам дотам )
                            Не, няма да объркаш поверието. Мечка едва ли ще намериш да се плицика в морето, но змии из камънаците можеш да срешнеш. Днес и те лечебна сила имат, защото това е първият ден, в които изпълняват от дупките и не са набрали отрова.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Честита Благата вест! Дано за всички да има малък благ хабер. Пък Хемил отрано е пропял, да се готвят Чичи, Кака, Лелка и певачките зад кулоарите, кои ще пеят докато първите само мърдат устни.
                              https://www.youtube.com/watch?v=25v8LpelgPI

                              Коментар


                              • Добро утро.

                                Рано пиле,рано пее

                                хубав ден!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X