IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    А бе ..., и други помисли ми прехвърчат из ума, обаче пусти вятър - бързо ги издухва.
    Наздраве!
    Тъй, тъй...
    Ако не е сушата, ще е кишата, ако не е вятъра, ще е слънцето...
    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !
      Как сте в Кръчмата....?
      Чета и нещо на пенсионерски клуб ми заприличвате....
      Кога една мокра до кости дама в 'ладно, влажно, мрачно и рахатлийско време, пред камината мисли само за ядене и пиене, начи нещо се е объркало....

      Тарантул мечтае за печен вол и явно това се отразява на 'ората...( аз го знам къв вредител е тоя "убосник )

      Наздраве !
      А бе ..., и други помисли ми прехвърчат из ума, обаче пусти вятър - бързо ги издухва.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Добро утро !
        Как сте в Кръчмата....?
        Чета и нещо на пенсионерски клуб ми заприличвате....
        Кога една мокра до кости дама в 'ладно, влажно, мрачно и рахатлийско време, пред камината мисли само за ядене и пиене, начи нещо се е объркало....

        Тарантул мечтае за печен вол и явно това се отразява на 'ората...( аз го знам къв вредител е тоя "убосник )

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          С това теленце да не фиксираш мойта зодия. Нема ти се получи - кокалест и жилав съм, та чак Кака се отказа ме гони с карабината, що къфто съм кисел, нема марината коя ме подобри. Наздраве за дивеча, се става за яхния.

          Жестока обосновка! Дали ще ти повярват? Те - сите - са абсЕлютно недоверчиви! "Плюли са си в устата!" - както се казва - и в мисленето, де... ))

          Въпрос на чест за тях е да проведат експеримента..., да /те/ опитат! Длъжни са да опитат дали си жилав...

          Абе, може би да ти повярват, че си кокалест... А дано де, ама... надали! ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Стоях, бре!!! Вир вода мокра се прибрах, ама си направих кефа - ходих там, къде още преди три дни бях решила да ида.
            Наздраве!
            Пак си обрала некой късметлия. Поне цървулите дано си му оставила да догази до полендаците се оплаче от балканските нрави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Първо правило за спокоен живот - подвеждай противника.
              Хммм, това правило от "Изкуството на войната" ли го копира?
              Наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Кат ти е хубаво стой си навън те вали, че да пораснеш още. Засега не покриваш норматива ти се сервира алкохол в кръчмата. Май на комплимент го изкарах.
                Стоях, бре!!! Вир вода мокра се прибрах, ама си направих кефа - ходих там, къде още преди три дни бях решила да ида.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Немой да бъдеш толку сигурен. Всеки майстор си намира майстора.
                  Наздраве, кльощав!
                  Първо правило за спокоен живот - подвеждай противника.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    С това теленце да не фиксираш мойта зодия. Нема ти се получи - кокалест и жилав съм, та чак Кака се отказа ме гони с карабината, що къфто съм кисел, нема марината коя ме подобри. Наздраве за дивеча, се става за яхния.
                    Немой да бъдеш толку сигурен. Всеки майстор си намира майстора.
                    Наздраве, кльощав!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Баш си е убаво времето. Нощеска вятър, сега дъжд се ръси ... Само за едене и пиене е момента.
                      Наздраве!



                      Минзухарите в двора на комшията цъфнали. На снимката не личи, но в действителност като жлът килим изглеждат.
                      Кат ти е хубаво стой си навън те вали, че да пораснеш още. Засега не покриваш норматива ти се сервира алкохол в кръчмата. Май на комплимент го изкарах.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Те сърбите така се изхвърлят сигурно вола е бил пред умирачка и да не отиде зян . Пък по друг начин звучи цял вол! Дет викаш на едро! Ама аз като по - балама си държа на теленце
                        С това теленце да не фиксираш мойта зодия. Нема ти се получи - кокалест и жилав съм, та чак Кака се отказа ме гони с карабината, що къфто съм кисел, нема марината коя ме подобри. Наздраве за дивеча, се става за яхния.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Клати ми се........ хамака. Голем кеф!
                          П.п. Не знаех, че имаш файс, анфайс и профайл, но ще взема мерки. И ти вземай, че на това ветро чичето съвсем издухано ще е. На моя завет си е бурновито, кво ли е при вас или по Годечко?
                          Баш си е убаво времето. Нощеска вятър, сега дъжд се ръси ... Само за едене и пиене е момента.
                          Наздраве!



                          Минзухарите в двора на комшията цъфнали. На снимката не личи, но в действителност като жлът килим изглеждат.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • https://m.youtube.com/watch?v=Cf1nnEpA5fk

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Навремето един сърбин, мебелен търговец, викна сръбски готвач да сготви цял вол за купона по откриване на магазина му. Това е презентация на едро!
                              Те сърбите така се изхвърлят сигурно вола е бил пред умирачка и да не отиде зян . Пък по друг начин звучи цял вол! Дет викаш на едро! Ама аз като по - балама си държа на теленце

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                идеалка си, сега да треснем и припознавачите, докато проспя мача, и ще е жик-так работата. Наздраве!
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X