IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Аз видях,че е 33 годишно,ама ме е срам да се присламча,че таз бутилчица за къде по напред..
    Гепи моя дял да помниш Тонча Арабията.

    Коментар


    • Аз видях,че е 33 годишно,ама ме е срам да се присламча,че таз бутилчица за къде по напред..
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Ами наздраве, да ти е вкусно
        Тракащия, и ти си поканен, естествено.
        П.С. Ама пък никой не видя, че е 33 годишно виски от 1984, нишо де, нали е огнена вода
        Аз помислих, че малка бутилката - 33 дл. Благодара за поканата, ма уискиййй избягвам. Нооо, виртуално може.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

          Иначе, ТНМ - ако беше регистрирала нещо нередно - би опонирала още сутринта - но очевидно и тя поназнайва доста и предпочита неутралитета... Мъдро момиче - както и останалите дами във форума. Да са здрави и да красят форума!
          Хм, от сутринта се напи от мъка по погубените мушката и легна да спи. И в момента сънува:
          Малка нова бяла къщурка
          с две липи отпред,
          тук всека кака в тужурка
          е напет ловец.
          Та като изтрезнее, ще тръгне търси парцелче с две липи в единия му край. В краен случай с две черници, че да си черни ръцете наместо да си черни рахатлъка с друга работа.

          Коментар


          • Ами наздраве, да ти е вкусно
            Тракащия, и ти си поканен, естествено.
            П.С. Ама пък никой не видя, че е 33 годишно виски от 1984, нишо де, нали е огнена вода
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              А, ще прощаваш тогава, не съм видял хубаво - старост-нерадост, какво да правиш
              Айде, черпя тогава, че да не оставят лоши спомени - пък аз от тази имам добри спомени, та наздраве


              Ееее, ама не е необходимо да се извиняваш, де! Ето, затова казвам, че има хора в тоя форум! Затова сме тук. Та - простено да ти е, щом така си усетил нещата!

              В интерес на истината - не съм гъбар, но той - българинът - от какво ли не разбира?

              Иначе, ТНМ - ако беше регистрирала нещо нередно - би опонирала още сутринта - но очевидно и тя поназнайва доста и предпочита неутралитета... Мъдро момиче - както и останалите дами във форума. Да са здрави и да красят форума!

              Реших все пак да опитам, какво ще се получи при компилацията: хрупкави, крехки панирани манатарки и уиски. Мога да кажа,че идеята е много добра! Повече от добра! Не зная дали този извод е валиден за всички видове уиски, но за J&B - работи! Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                А, ще прощаваш тогава, не съм видял хубаво - старост-нерадост, какво да правиш
                Айде, черпя тогава, че да не оставят лоши спомени - пък аз от тази имам добри спомени, та наздраве
                Тва уиски на ракия мяза. Даже го помислих за неква грапа елинска. Добре че с лупата разчетох. Аз, таковата, за малко да се примъкна. Ама като видях вискиййй и рекох "Ъъъъ".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Пак си огледах снимката: има малко клечки и шума по гъбата - наистина, доста усилия ѝ струва, за да "пробие" ланската шума и нападалите отгоре клечки, но аз обхождам старателно около нея - и с ножчето обрязвам..., въпреки втората теория...

                  Наздраве!
                  А, ще прощаваш тогава, не съм видял хубаво - старост-нерадост, какво да правиш
                  Айде, черпя тогава, че да не оставят лоши спомени - пък аз от тази имам добри спомени, та наздраве
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Безимения Чарли Шийн, личи си, бате, че не си гъбар - ей, ся ще дойде тнм и ще те нарита (при това справо), че не решеж губите с ножче, за да си остане мицела в почвата и да порасте пак, ами ги отскубваш с все "корените".
                    Манатарка с панировка - ми не съм опитвал макар аз принципно и да не я харесвам тази гъба, ама не е ли малко тежко? Не разбирам де, само питам. Айде наздраве, сигурно ще върви с уиски
                    Пак си огледах снимката: има малко клечки и шума по гъбата - наистина, доста усилия ѝ струва, за да "пробие" ланската шума и нападалите отгоре клечки, но аз обхождам старателно около нея - и с ножчето обрязвам..., въпреки втората теория...

                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Безимения Чарли Шийн, личи си, бате, че не си гъбар - ей, ся ще дойде тнм и ще те нарита (при това справо), че не решеж губите с ножче, за да си остане мицела в почвата и да порасте пак, ами ги отскубваш с все "корените".
                      Манатарка с панировка - ми не съм опитвал макар аз принципно и да не я харесвам тази гъба, ама не е ли малко тежко? Не разбирам де, само питам. Айде наздраве, сигурно ще върви с уиски
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Панирани гъби не съм ял,а иначе много обичам гъбки.
                        Благодаря за идеята.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Зайчеяйчена диета за вас, че много се оядохте със салатки на растежа и се овълчихте като спекуланти зайци, та сринахте борсата. Да ви е за поука, че без белтъчини и мазнини нема растеж.


                          Ти па! С тая яйчена диета с варените Ейца...

                          Па язе - към 4 месеца - се не бЕх качвал У планината... И реших да ида, за да видя, дЪл Сичко си е там - на мЕстото...

                          Мииии - там си е, де - де Ше оди? Красота! Простори!

                          ГъбарЕте - праИ впечатление - наритали червената мухоморка... Ми що, бе? Червена, красива! Що я ритате? Що не ритате манатарката, например, питам язе?

                          Ми - там си седят - манатарка до манатарка... ))

                          Офффф, уж за красоти отидох..., то - не че манатарката не е красива, де - ама - и по вкус си е /за мен/ - царицата на гъбите! Царицата на цариците!

                          Е, четири такива красавици - манатарки - като на снимката - ми стигат за едно ходене сред природата, нали? Ма, човешкото око - лакомо... ..., ми - то и пачият крак не го познават гъбарите - па и той - цар на гъбите..., ми и другите не ги знаят - една жълта рогачка - ммммм, такова ухание - на свежи плодове...

                          С две - изчистени и готови за паниране манатарки - офффф, колко ли бира Ше се изпие?

                          Та, те за това се ползват Ейцата, де - за паниране на манатарките!!!

                          А, наздраве! )))







                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тая година я приключвам без ремонти. Обаче вече съм извадила виза за строеж и в момента сбирам документи за разрешително. Търся му занимавка на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Решила съм една бяла спретната къщурка да го накарам да ми направи, че тези дето ги имаме, малко са ми.
                            Наздраве!

                            П.П. С годините се научих да ценя хората с чувство за хумор. Погледът им към околния свят и обитателите му е друг, спрямо този на сириозните люде.
                            Е, как, всички мушката ли съсипа? Ако ли не, с чук, пирони и ръкавици отремонтирай сандъчетата. Без чужда помощ. Колкото да отчетеш годината. Айде, че тръгвам за обекта. Наздраве за трудолюбивите труженички на труда, затрудненията и отрудеността!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Аааа, аз съм си градски, щото да се видя със стари другари и другарки и да продължа тегави ремонти. Чак към уикенда ще бера гроздето. А ти щом си наоколо, все ще има кого да взема на бъзик. Требва се развеселяваме сред баналната повседневност на рутината. Ама, хората загубиха чувство за хумор. Ех, къде са Варлаам Копринарката и Ванчо Селямсъза. Наш Ванчо малко на тях наподобява. С особено усещане към хумора.
                              Тая година я приключвам без ремонти. Обаче вече съм извадила виза за строеж и в момента сбирам документи за разрешително. Търся му занимавка на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Решила съм една бяла спретната къщурка да го накарам да ми направи, че тези дето ги имаме, малко са ми.
                              Наздраве!

                              П.П. С годините се научих да ценя хората с чувство за хумор. Погледът им към околния свят и обитателите му е друг, спрямо този на сириозните люде.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това е то ... Да те тресне скуката и насреща да няма никого, с когото да се заядеш.
                                Кво стана на село - разтури ли градината?
                                Наздраве!
                                Аааа, аз съм си градски, щото да се видя със стари другари и другарки и да продължа тегави ремонти. Чак към уикенда ще бера гроздето. А ти щом си наоколо, все ще има кого да взема на бъзик. Требва се развеселяваме сред баналната повседневност на рутината. Ама, хората загубиха чувство за хумор. Ех, къде са Варлаам Копринарката и Ванчо Селямсъза. Наш Ванчо малко на тях наподобява. С особено усещане към хумора.

                                Коментар

                                Working...
                                X